Stránky: 1 2 3 4 5 6 184 368 551 734

Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

6. 6. 2018
Obrázek: Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

Téměř přesně tři roky poté, co si Dave Grohl před koncertem Foo Fighters ve švédském Goteborgu zlomil v zákulisí nohu (12.června 2015), hrála skupina na stejném místě. Nažhavené publikum opět, podobně jako před třemi lety, očekávalo příchod svých oblíbenců.

---

Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

6. 6. 2018
Obrázek: Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

Kompletní hudební program letošního 51. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Návštěvníci se například mohou těšit na Arakain a Lucii Bílou

---

Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

5. 6. 2018
Obrázek: Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

Formou tzv. lyric videa nabídl Dee Snider ochutnávku s názvem “Tomorrow's No Concern” z chystaného alba “For the Love of Metal”. Pustit si ji můžete dole. Produkce desky se ujal zpěvák skupiny Hatebreed, Jamey Jasta. To prý byl zásadní krok k modernímu zvuku. 

---

Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins

5. 6. 2018
Obrázek: Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins
 Jerry Hopkins, který napsal biografie Jima Morrisona, Davida Bowieho, Elvise Presleyho a řady dalších rockových legend, zemřel 3. června v Bangkoku po dlouhé nemoci. Bylo mu 82 let. Podle vlastních webových stránek vydal Hopkins během svého života 39 knih.
---

Víkend legend přímo z Legend

4. 6. 2018
Obrázek: Víkend legend přímo z Legend

Hudební legendy a legendy automobilové, to jde přece skvěle k sobě. O víkendu se tedy potkáme na slavnosti Legendy. Zastavte se za námi a přijďte si na chvilku zavysílat. Živě přímo z Výstaviště!!!

---

Styx zahráli Mr. Roboto živě!

4. 6. 2018
Obrázek: Styx zahráli Mr. Roboto živě!

Pro příznivce kapely to byla veliká událost. Styx jedou turné po spojených státech společně s Joan Jett a její kapelou The Blackheart. Ve středu 30. května došlo na koncertě v Irvine k výjimečné události. Poprvé po pětatřiceti letech zahráli Styx jednu ze svých nejslavnějších a nejúspěšnějších písní živě.

---

Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

4. 6. 2018
Obrázek: Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

Populární finští Nightwish nejen, že vystoupili jako hlavní hvězda prvního dne Metalfestu, ale odpoledne před svým vystoupením, v pátek 1. června, se v plzeňské ZOO, sousedící  s Amfiteátrem Lochotín, kde se festival každoročně koná, stali kmotry samice velblouda dvouhrbého. 

---

Břeclav ON AIR 94,6

2. 6. 2018
Obrázek: Břeclav ON AIR 94,6

Vylezl tam a na zádech měl klubko drátů. Slezl a neměl ho. Ale už po cestě dolů po stožáru volal, už to běží, už to hraje. Kdo? Přece Pavel, náš vrchní šéfdráteník přes vysílače. Nově si teď můžete naladit klasický rock Radia Beat také v Břeclaví a okolí. Frekvence 94,6 FM. Tak hurá do toho!!! 

---

Johnu Bonhamovi odhalili v rodném městě sochu

1. 6. 2018
Obrázek: Johnu Bonhamovi odhalili v rodném městě sochu

Včera, tedy 31. května by býval John Bonham - bubeník Led Zeppelin oslavil sedmdesátiny. Při této příležitosti mu byla v jeho rodném městě Reddotch v Anglii odhalena socha. Skulptura, připomínající velkého bubeníka je šest stop vysoká, šestnáct stop široká a váží přes 5000 liber.

---

Michal Pavlíček : Pošli to tam Tour

31. 5. 2018
Obrázek: Michal Pavlíček : Pošli to tam Tour

Hudebník Michal Pavlíček představí 14. června od 19:00 hod. na Střeleckém ostrově v Praze svůj nový koncertní program. Poprvé živě zahraje i několik skladeb z připravovaného alba POŠLI TO TAM. Jako hosté s ním vystoupí zpěváci Bára Basiková a Matěj Ruppert.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 184 368 551 734