Stránky: 1 185 359 360 361 362 363 364 365 368 552 735

Chris Cornell má živé album

20. 10. 2011
Obrázek: Chris Cornell má živé album

Zpěvák Soundgarden (a ex Audioslave) Chris Cornell nabídne 21. listopadu svým fanouškům live album "Songbook". Na albu budou nejen jeho vlastní autorské věci, ale i dva covery - zeppelínovská Thank You a Lennonova skladba Imagine. Už s předstihem těší fanoušky skladba "The Keeper", která už vyšla na singlu a navíc byla použita na soundtracku k filmu "Machine Gun Preacher".

---

20.10. Pain Of Salvation - Retro Music Hall

20. 10. 2011
Obrázek: 20.10. Pain Of Salvation - Retro Music Hall

Ve čtvrtek 20. října přijede do pražské Retro Music Hall v rámci turné k nové desce Road Salt Two švédská progresivně rocková formace PAIN OF SALVATION. Sestava vznikla v hlavě multiinstrumentalisty a zpěváka Daniela Gildenlöwa. Stalo se tak v roce 1984, kdy mu bylo pouhých jedenáct let!

---

Vše od CANONU (inzerce)

19. 10. 2011
Obrázek: Vše od CANONU (inzerce)

Společnost HOSHI a.s., jeden z hlavních dodavatelů značky Canon na český a slovenský trh, spolupracuje již několik let s firmou Copytechnik servis KT, maloobchodním poskytovatelem služeb a produktů Canon. Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, letos oznámil, že Copytechnik servis KT, největší akreditovaný partner Canon v moravsko-slezském a olomouckém regionu, se v rámci nového partnerského programu stal prvním partnerem s označením Canon Business Center.


---

Axel Rose splácí své dluhy

19. 10. 2011
Obrázek: Axel Rose splácí své dluhy

Zpěvák Gun N'Roses Axel Rose se už pět let soudí s půjčovnou aut, od které si v roce 2005 půjčil luxusní auto Bentley Flying Spur. Navzdory smlouvě auto v hodnotě 192 tisíc dolarů vrátil o několik měsíců později s 42397 najetými kilometry nad dohodnutý limit. Auto mělo prasklé čelní sklo, dvě poničené pneumatiky, rozbité levé přední světlo, promáčknuté dvoje dveře, dvě díry do nárazníku, navíc Axel ztratil náhradní klíče a dálkové ovládání na odemykání. Žalující strana požadovala 74 tisíc dolarů, ale spor skončil na částce 53 tisíc, se kterou Axel Rose souhlasil a kterou zaplatí. Co z toho plyne za poučení? Nepůjčujte auto Axelovi, protože co si dnes koupíte za 53 tisíc dolarů ?!?

---

Lou Reed a Metallica finišují

19. 10. 2011
Obrázek: Lou Reed a Metallica finišují

Koncem srpna jsme informovali o tom, že společné album Lou Reeda a Metalliky (kdy původně mělo jít o metalové předělávky starších Reedových věcí, ale Lou Reed chtěl pro album úplně nový ještě nenahraný materiál) už má jméno ("Lulu") a termín vydání (31.10.). Nyní už známe finální tracklist, obal alba, a poslechnout si můžeme skladbu The View.

---

Magické noci tour

18. 10. 2011
Obrázek: Magické noci tour

Kapela Seven z Českých Budějovic právě vydala své sedmé řadové album a také oslavila patnáct let existence. A frontman kapely Tor Vlasta Henych dal dohromady novou formaci, která se jmenuje "Henych 666". Tyhle dvě sestavy, tedy Seven a Henych 666, teď vyrážejí na společné "Magické noci Tour 2011".

---

Albu Nevermind je dvacet let

18. 10. 2011
Obrázek: Albu Nevermind je dvacet let

Je to dvacet let, co skupina Nirvana vydala album "Nevermind". V září teď na připomenutí vydání tohoto klasického alba proběhla v Seattlu vyjímečná akce. Koncert, na kterém zaznělo celé album naživo od začátku do konce. Každou skladbu hráli jiní muzikanti (Duff McKagan's Loaded, basák Nirvany Krist Novoselic, Presidents of the U.S.A....). Album teď vychází v remastrované podobě, také v limitované DeLuxe čtyřdiskové verzi s B-stranami singlů, demo-nahrávkami, alternativními nevydanými mixy a 90ti stránkovou knihou, a vychází i na vinylu. Z výročního koncertu je k vidění fanouškovské video, kde Duff McKagan's Loaded hrají skladbu "Lithium".

---

Dětský fenomén a Metallica

17. 10. 2011
Obrázek: Dětský fenomén a Metallica

Je to takový malý zázrak, který uchvátí většinu rockerů. Děti ve věku 8-10 let hrají na opravdové nástroje opravadovou muziku :o) V repertoáru je to, co se jim líbí (a evidentně jejich rodičům také). Zahrají písničky od Muse, Lennyho Kravitze, Red Hot Chili Peppers a nebo od Metalliky. Za pět let (možná i dřív) budeme vědět, jestli je tu výjimečný talent, nebo jen "cvičené opičky" pro pobavení na festivalech (doufejme v první možnost). Teď ale oslavujeme to, co je. Podívejte se na "Mini Band" při vystoupení na pivním festivalu a ve zkušebně.

---

Alice povstane z popela

17. 10. 2011
Obrázek: Alice povstane z popela

V první polovině devadesátých let byla plzeňská skupina Alice jednou ze zásadních sestav na domácí rockové scéně. Po nějakých deseti letech tu byl pokus o comeback v omlazené sestavě, a teď to vypadá na další a docela slibnější návrat, i když bez frontmana Dana Bárty. Tři pětiny původní sestavy (bubeník Jiří Mikeš Milý a kytaristé Lumír Václavík a Martin Střeska) doplnili sestavu o zpěváka a basáka a vrací se na rocková pódia a nabízejí hudbu prvních tří alb skupiny. Je tu i příslib nové vlastní tvorby, ale to závisí mimo jiné i na zájmu fanoušků a vydavatelských firem. Držme jim palce.

---

Akce PEKASS (inzerce)

14. 10. 2011
Obrázek: Akce PEKASS (inzerce)

Akciová společnost PEKASS, která je letos na trhu již 20. rokem, připravila pro všechny zájemce o kvalitní zemědělskou, komunální a silniční techniku dvě zajímavé akce.

---
Stránky: 1 185 359 360 361 362 363 364 365 368 552 735