Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 370 554 738

Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

27. 6. 2018
Obrázek: Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

Kromě toho, že budeme i tomto víkendu hrát z dílny Guns N’ Roses jednu pecku za druhou, bude se taky soutěžit a vyhrávat. Jedna z nejlegendárnějších rockových kapel hudební historie totiž vydává reedici svého debutového alba Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition.

---

Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

27. 6. 2018
Obrázek: Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

Slavná deska skupiny The Doors vyšla v červenci roku 1968 a stala se jejich nejúspěšnějsím albem. Kromě "Hello, I Love You," obsahuje další klasické kusy jako například "The Unknown Soldier," "Spanish Caravan" či "Five to One." Na 14. září je naplánováno vydání Deluxe reedice tohoto alba.

---

Zemřel Fedor Frešo

26. 6. 2018
Obrázek: Zemřel Fedor Frešo

Dnes odpoledne zemřel člen kapel Collegium musicum a  Fermáta Fedor Frešo. Věnoval se především rockové a jazzové hudbě a s mnoha různými skupinami byl podepsán pod desítkami nahrávek. Jeho otcem byl slovenský hudební skladatel Tibor Frešo a matka studovala operní zpěv. 

---

Co můžeme čekat od Roberta Planta?

26. 6. 2018
Obrázek: Co můžeme čekat od Roberta Planta?

Robert Plant přijede do Pardubic už za měsíc a něco k tomu. Přesně 31.7. ci jeho koncert vychutná Pardubická Tipsport Aréna a Vy se můžete ddole ve videu podívat na to, co se asi tak dá od koncertu očekávat. K tomu máme i set list z koncertu, který Robert Plant odehrál v Coloradu 19.června

---

Iggy Pop spolupracuje s Underworld

25. 6. 2018
Obrázek: Iggy Pop spolupracuje s Underworld

Není to tak dávno, co elektroničtí Underworld představili song Bells & Circles, ve kterém zaznívá výrazný hlas Iggyho Popa. Jeho monolog v této písni však nebude jediným bodem spolupráce. Iggy Pop seskupinou Underworld natočil i další věci a tak se příznivci mohou těšit na čtyřpísňové EP

---

King Crimson v úterý a ve středu v Praze

25. 6. 2018
Obrázek: King Crimson v úterý a ve středu v Praze

Britská legendární kapela, která měnila dějiny rocku i své složení se po dvou letech vrací do Prahy, v čele s Robertem Frippem s sebou přiveze hity z celkem třinácti alb, které se staly zásadními díly progresivního rocku. King Crimson zahrají 26. a 27. června 2018 ve Foru Karlín.

---

V srpnu vyjde živák Chicaga

25. 6. 2018
Obrázek: V srpnu vyjde živák Chicaga

Skupiny Chicago natočí a na konci srpna se chystá vydat, CD a DVD s názvem “Chicago II: Live on Soundstage on June 29.” Půjde o koncertní nahrávku, na níž kapela odehraje kompletní set z nejúspěšnějšího alba (Chichago II.), doplněný o sérii největších hitů z dalších let.

---

Zemřel bubeník Pantery Vinnie Paul

23. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Pantery Vinnie Paul

Vincent Paul Abbott, alias Vinnie Paul, zemřel. Vinnie Paul byl bubeník a také producent. Proslavil se jako člen a spoluzakladatel heavymetalové skupiny Pantera. V roce 2003 založil se svým mladším, dnes už zesnulým bratrem Dimebagem Darrellem skupinu Damageplan.

---

Nové album na letošek pochystali také Rammstein

22. 6. 2018
Obrázek: Nové album na letošek pochystali také Rammstein

Své příznivce hodlají Rammstein potěšit v letošním roce novinkou, jejíž název i přesný termín vydání prozatím tají. Potvrdili pouze to, že se s vydáním nové desky v letošním roce skutečně počítá. Natáčelo se už od února a nahrávka je prý ve finální fázi produkce.

---

Iron Maiden ve fotografii

21. 6. 2018
Obrázek: Iron Maiden ve fotografii

Tak jako na většině významných hudebních, rockových událostí, i na včerejším koncertě skupiny Iron Maiden, byl náš kolega Jirka Rogl. A jak už je u něho zvykem, měl při sobě i svojí fotovýbavu, aby zachytil nejzajímavější momenty.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 370 554 738