Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 370 554 738

Zemřel Fedor Frešo

26. 6. 2018
Obrázek: Zemřel Fedor Frešo

Dnes odpoledne zemřel člen kapel Collegium musicum a  Fermáta Fedor Frešo. Věnoval se především rockové a jazzové hudbě a s mnoha různými skupinami byl podepsán pod desítkami nahrávek. Jeho otcem byl slovenský hudební skladatel Tibor Frešo a matka studovala operní zpěv. 

---

Co můžeme čekat od Roberta Planta?

26. 6. 2018
Obrázek: Co můžeme čekat od Roberta Planta?

Robert Plant přijede do Pardubic už za měsíc a něco k tomu. Přesně 31.7. ci jeho koncert vychutná Pardubická Tipsport Aréna a Vy se můžete ddole ve videu podívat na to, co se asi tak dá od koncertu očekávat. K tomu máme i set list z koncertu, který Robert Plant odehrál v Coloradu 19.června

---

Iggy Pop spolupracuje s Underworld

25. 6. 2018
Obrázek: Iggy Pop spolupracuje s Underworld

Není to tak dávno, co elektroničtí Underworld představili song Bells & Circles, ve kterém zaznívá výrazný hlas Iggyho Popa. Jeho monolog v této písni však nebude jediným bodem spolupráce. Iggy Pop seskupinou Underworld natočil i další věci a tak se příznivci mohou těšit na čtyřpísňové EP

---

King Crimson v úterý a ve středu v Praze

25. 6. 2018
Obrázek: King Crimson v úterý a ve středu v Praze

Britská legendární kapela, která měnila dějiny rocku i své složení se po dvou letech vrací do Prahy, v čele s Robertem Frippem s sebou přiveze hity z celkem třinácti alb, které se staly zásadními díly progresivního rocku. King Crimson zahrají 26. a 27. června 2018 ve Foru Karlín.

---

V srpnu vyjde živák Chicaga

25. 6. 2018
Obrázek: V srpnu vyjde živák Chicaga

Skupiny Chicago natočí a na konci srpna se chystá vydat, CD a DVD s názvem “Chicago II: Live on Soundstage on June 29.” Půjde o koncertní nahrávku, na níž kapela odehraje kompletní set z nejúspěšnějšího alba (Chichago II.), doplněný o sérii největších hitů z dalších let.

---

Zemřel bubeník Pantery Vinnie Paul

23. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Pantery Vinnie Paul

Vincent Paul Abbott, alias Vinnie Paul, zemřel. Vinnie Paul byl bubeník a také producent. Proslavil se jako člen a spoluzakladatel heavymetalové skupiny Pantera. V roce 2003 založil se svým mladším, dnes už zesnulým bratrem Dimebagem Darrellem skupinu Damageplan.

---

Nové album na letošek pochystali také Rammstein

22. 6. 2018
Obrázek: Nové album na letošek pochystali také Rammstein

Své příznivce hodlají Rammstein potěšit v letošním roce novinkou, jejíž název i přesný termín vydání prozatím tají. Potvrdili pouze to, že se s vydáním nové desky v letošním roce skutečně počítá. Natáčelo se už od února a nahrávka je prý ve finální fázi produkce.

---

Iron Maiden ve fotografii

21. 6. 2018
Obrázek: Iron Maiden ve fotografii

Tak jako na většině významných hudebních, rockových událostí, i na včerejším koncertě skupiny Iron Maiden, byl náš kolega Jirka Rogl. A jak už je u něho zvykem, měl při sobě i svojí fotovýbavu, aby zachytil nejzajímavější momenty.

---

Paul McCartney vydá novou desku "Egypt Station"

21. 6. 2018
Obrázek: Paul McCartney vydá novou desku "Egypt Station"

S předstihem svým příznivcům představil dvě zbrusu nové písně, které si můžete pustit dole. Album "Egypt Station" vyjde 7. září a bude to jeho první deska po pětileté pauze. Název "Egypt Station" se Paulovi prý zamlouval na první dobrou. Připomněl mu vzdáleně dříve vydávané desky.

---

Ringo Starr objektivem Jirky Rogla

20. 6. 2018
Obrázek: Ringo Starr objektivem Jirky Rogla

V úterý 19.6.2018 vystoupil v pražském kongresovém centru jeden ze dvou dosud žijících "brouků" - Ringo Starr. Koncert navšívila mimo jiné celá řada posluchačů rádia Beat, protože lístky jsme ve vysílání rozdávali podobně, jako tomu bývá i u jiných koncertů.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 370 554 738