Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 370 555 739

Loňský koncert “Live At The Apollo” skupiny Yes vyjde v září

29. 6. 2018
Obrázek: Loňský koncert “Live At The Apollo” skupiny Yes vyjde v září

“Yes Featuring Anderson Rabin Wakeman”, pod tímto názvem vystoupili členové legendární formace v loňském roce v koncertní hale Apollo v Manchesteru. Koncertem oslavili padesátiny a taky se z tohoto vystoupení pořizovaly záznamy. Na 7. září se chystá jejich vydání.

---

Alice in Chains vydají v srpnu novinku

28. 6. 2018
Obrázek: Alice in Chains vydají v srpnu novinku

Album skupiny Alice in Chains s názvem “Rainier Fog” vyjde 24. srpna a desetipísňový set bude obsahovat i singl "The One You Know", který si můžete pustit dole jako takovou ochutnávku. Producentem nové desky je Nick Raskulinecz. Ten skupině produkoval už první dvě alba.

---

Vstupenky na Rolling Stones a Pearl Jam exkluzivně na Beatu

27. 6. 2018
Obrázek: Vstupenky na Rolling Stones a Pearl Jam exkluzivně na Beatu

.. a nikde jinde. Na Beat se valí smršť lupenů!!! Kdykoli ve čtvrtek, nebo v pátek uslyšíte z vysílání Pearl Jam nebo Rolling Stones, volejte na číslo 601 291 291 a "urvěte" si pro sebe né jeden ale hned dva lístky na koncerty rockových legend!!!

---

Boskovice 96,6 FM ON AIR

27. 6. 2018
Obrázek: Boskovice 96,6 FM ON AIR

Už týden jsme o Pavlovi (hlavní šéf přes antény) neslyšeli. Udělal si výlet. Chvíli byl v historickém centru, chvíli na přehradě, prošel si i přírodní park a pak se teprve pustil do práce. V Boskovicích vybudoval další dominantu – nový vysílač Radia Beat. Hurá, sláva, hraje to!!!

---

Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

27. 6. 2018
Obrázek: Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

Kromě toho, že budeme i tomto víkendu hrát z dílny Guns N’ Roses jednu pecku za druhou, bude se taky soutěžit a vyhrávat. Jedna z nejlegendárnějších rockových kapel hudební historie totiž vydává reedici svého debutového alba Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition.

---

Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

27. 6. 2018
Obrázek: Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

Slavná deska skupiny The Doors vyšla v červenci roku 1968 a stala se jejich nejúspěšnějsím albem. Kromě "Hello, I Love You," obsahuje další klasické kusy jako například "The Unknown Soldier," "Spanish Caravan" či "Five to One." Na 14. září je naplánováno vydání Deluxe reedice tohoto alba.

---

Zemřel Fedor Frešo

26. 6. 2018
Obrázek: Zemřel Fedor Frešo

Dnes odpoledne zemřel člen kapel Collegium musicum a  Fermáta Fedor Frešo. Věnoval se především rockové a jazzové hudbě a s mnoha různými skupinami byl podepsán pod desítkami nahrávek. Jeho otcem byl slovenský hudební skladatel Tibor Frešo a matka studovala operní zpěv. 

---

Co můžeme čekat od Roberta Planta?

26. 6. 2018
Obrázek: Co můžeme čekat od Roberta Planta?

Robert Plant přijede do Pardubic už za měsíc a něco k tomu. Přesně 31.7. ci jeho koncert vychutná Pardubická Tipsport Aréna a Vy se můžete ddole ve videu podívat na to, co se asi tak dá od koncertu očekávat. K tomu máme i set list z koncertu, který Robert Plant odehrál v Coloradu 19.června

---

Iggy Pop spolupracuje s Underworld

25. 6. 2018
Obrázek: Iggy Pop spolupracuje s Underworld

Není to tak dávno, co elektroničtí Underworld představili song Bells & Circles, ve kterém zaznívá výrazný hlas Iggyho Popa. Jeho monolog v této písni však nebude jediným bodem spolupráce. Iggy Pop seskupinou Underworld natočil i další věci a tak se příznivci mohou těšit na čtyřpísňové EP

---

King Crimson v úterý a ve středu v Praze

25. 6. 2018
Obrázek: King Crimson v úterý a ve středu v Praze

Britská legendární kapela, která měnila dějiny rocku i své složení se po dvou letech vrací do Prahy, v čele s Robertem Frippem s sebou přiveze hity z celkem třinácti alb, které se staly zásadními díly progresivního rocku. King Crimson zahrají 26. a 27. června 2018 ve Foru Karlín.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 370 555 739