Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 372 557 742

Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

23. 7. 2018
Obrázek: Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

Jedná se o nahrávky z let 1962 - 1966 a jde o poměrně unikátní záznamy, které pochází z autorských sbírek. Některé nebyly vydány vůbec a jiné jen ve velmi omezeném množství. Kompilace bude oficiálně vydána na konci tohoto týdne. Konkrétně v pátek 27. července.

---

Paul McCartney znovu na slavném přechodu

23. 7. 2018
Obrázek: Paul McCartney znovu na slavném přechodu

Na nejslavnějším silničním přechodu na Světě, se opět objevil a nechal vyfotit i natočit Paul McCartney. V rámci propagace svého nového alba “Egypt Station”, které vyjde 7. září, navštívil  studio Abbey Road. Tentokrát nešel bos, ale v sandálech.

---

The Dead Daisies v Praze

23. 7. 2018
Obrázek: The Dead Daisies v Praze

Jak jste jistě zaregistrovali, uplynulý víkend v Praze zakončili skvělým vystoupením The Dead Daisies. V Lucerna Music Baru jim dělali předskokany Doctor Victor a atmosféra byla, tak jako vždy na koncertech této kapely, skvělá. Objektivem to vše zachytil Jirka Rogl. 

---

Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

20. 7. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

A je to tady! Tedy konkrétně to tady bude 21. září. To je totiž termín, který byl stanoven pro oficiální vydání druhé sólové řadovky frontmana a zakladatele ZZ Top, Billyho Gibbonse. Tři roky po prvotině “Perfectamundo” přichází s “The Big Bad Blues”

---

Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

19. 7. 2018
Obrázek: Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

Je to už 54 let co se rozdělili a nyní společně natočili album. Skupina “The Javelins” byla tou formací, která stála na počátku kariéry hvězdného frontmana Deep Purple. Zatímco Ian Gillan se na své hudební dráze dostal až na vrchol, jeho původní souputníci dál hrají tak jako před půl stoletím.

---

Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

19. 7. 2018
Obrázek: Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

Nový, obsáhlý Box set tvorby Davida Bowieho nabídne produkci písní z let 1983 - 1988, tedy z komerčně nejúspěšnějšího oobdobí umělcovy kariéry. Kolekce s názvem ”Loving The Alien” bude souborem jedenácti CD, respektive patnácti LP v případě vinylů.

---

Známé songy Queen či Lynyrd Skynyrd zachraňují životy

19. 7. 2018
Obrázek: Známé songy Queen či Lynyrd Skynyrd zachraňují životy

Skutečně je tomu tak. Lékaři a záchranáři z Presbytariánské nemocnice v New Yorku sestavili playlist písní, které mohou být rozhodujícím jazýčkem na vahách mezi životem a smrtí. Svým temporytmem jsou totiž ideální pro nastavení správné frekvence srdeční masáže.

---

Turnov ON AIR - 103,0 FM

18. 7. 2018
Obrázek: Turnov ON AIR   - 103,0 FM

První známky civilizace na Turnovsku se objevily už ve starší době kamenné. První zemědělci se objevili asi 5 tisíc let před naším letopočtem a tento týden oblast navštívil také Pavel, náš Beatový vrchní „anténmajstr“. Moc se nerozhlížel, chytil za jistič a ono to fakt hraje. Tak pěkný poslech, Beaťáci. Odteď už budete navždy dobře naladěni. 

---

Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

18. 7. 2018
Obrázek: Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

Premiéra filmu "Bohemian Rhapsody" o skupině Queen je naplánována na 2. listopad tohoto roku. První upoutávku už jsme Vám představili zhruba před měsícem a byla to opravdu pecka. Druhý trailer je snad ještě o kus lepší a tak to vypadá že je na co se těšit.

---

Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

17. 7. 2018
Obrázek: Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

Známý hit skupiny Beatles Helter Skelter se stal dalším objektem zájmu  dvou shock rockerů. Marilyn Manson a Rob Zombie zakopali válečnou sekyru a rozhodli se navázat na koncertní šńůru. Novou tour nazvali “Twins Of Evil: The Second Coming” a odstartovali ji 11 července.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 372 557 742