Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 187 372 558 743

Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

26. 7. 2018
Obrázek: Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

Není to tak dávno, co Lenny kravitz slušně naplnil a skvěle pobavil pražskou O2 Arénu. Příznivců má i u nás dost a všechny nejspíš potěší informace, že 7. září vyjde jeho nové album. Ponese název “Raise Vibration” a první z dvanácti písňové kolekce si můžete pustit dole.

---

Poslechněte si novinku od Slashe

25. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Slashe

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators představili první singl z nového alba “Living the Dream”. Deska samotná vyjde 21. září a že je na co se těšit, to si můžete poslechnout dole. Kytarista na písních z této desky pracoval už od roku 2014.

---

Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

25. 7. 2018
Obrázek: Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

Kniha pamětí zpěváka skupiny The Who je hotova a jvyjde 18.října v Anglii, o pět dnů později v USA. V knize s názvem “Thanks a Lot, Mr. Kibblewight” se Roger Daltrey ohlíží za svojí bohatou, padesátiletou hudební dráhou. Psal ji celé tři roky a jak sám uvádí, psal ji s velkou pokorou.

---

Judas Priest mají nový videoklip

24. 7. 2018
Obrázek: Judas Priest mají nový videoklip

Skupina Judas Priest vydala 9. března album Firepower a v zápětí se vypravila na cesty, aby svými koncerty desku podpořila. Nabitý koncertní program ale rockerům nebrání v dalších aktivitách. Nyní tedy Judas představili zbrusu nový videoklip k písni “No Surrender”

---

Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

23. 7. 2018
Obrázek: Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

Jedná se o nahrávky z let 1962 - 1966 a jde o poměrně unikátní záznamy, které pochází z autorských sbírek. Některé nebyly vydány vůbec a jiné jen ve velmi omezeném množství. Kompilace bude oficiálně vydána na konci tohoto týdne. Konkrétně v pátek 27. července.

---

Paul McCartney znovu na slavném přechodu

23. 7. 2018
Obrázek: Paul McCartney znovu na slavném přechodu

Na nejslavnějším silničním přechodu na Světě, se opět objevil a nechal vyfotit i natočit Paul McCartney. V rámci propagace svého nového alba “Egypt Station”, které vyjde 7. září, navštívil  studio Abbey Road. Tentokrát nešel bos, ale v sandálech.

---

The Dead Daisies v Praze

23. 7. 2018
Obrázek: The Dead Daisies v Praze

Jak jste jistě zaregistrovali, uplynulý víkend v Praze zakončili skvělým vystoupením The Dead Daisies. V Lucerna Music Baru jim dělali předskokany Doctor Victor a atmosféra byla, tak jako vždy na koncertech této kapely, skvělá. Objektivem to vše zachytil Jirka Rogl. 

---

Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

20. 7. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

A je to tady! Tedy konkrétně to tady bude 21. září. To je totiž termín, který byl stanoven pro oficiální vydání druhé sólové řadovky frontmana a zakladatele ZZ Top, Billyho Gibbonse. Tři roky po prvotině “Perfectamundo” přichází s “The Big Bad Blues”

---

Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

19. 7. 2018
Obrázek: Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

Je to už 54 let co se rozdělili a nyní společně natočili album. Skupina “The Javelins” byla tou formací, která stála na počátku kariéry hvězdného frontmana Deep Purple. Zatímco Ian Gillan se na své hudební dráze dostal až na vrchol, jeho původní souputníci dál hrají tak jako před půl stoletím.

---

Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

19. 7. 2018
Obrázek: Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

Nový, obsáhlý Box set tvorby Davida Bowieho nabídne produkci písní z let 1983 - 1988, tedy z komerčně nejúspěšnějšího oobdobí umělcovy kariéry. Kolekce s názvem ”Loving The Alien” bude souborem jedenácti CD, respektive patnácti LP v případě vinylů.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 187 372 558 743