Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 187 372 558 743

Další překvapivý host Foo Fighters

31. 7. 2018
Obrázek: Další překvapivý host Foo Fighters

Foo Fighters s Davem Grohlem jedou aktuálně turné “Concrete and Gold”.  Stalo se už takovým milým zvykem, že na svých vystoupeních překvapují diváky tím, že si zvou různé, zajímavé hosty aby si s nimi zajamovali. Tentokrát byl takovým hostem Rick Nielsen, kytarista Chep Trick.

---

“Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

31. 7. 2018
Obrázek: “Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

Ukončení kariéry a odchod do důchodu oznámil Neil Diamond letos v lednu. Postupující Parkinsonova choroba mu prý už nedovoluje naplno koncertovat. Nezabránila mu ale v mimořádném vystoupení pro hasiče v Coloradu. Ti už měsíc bojují s požáry v oblasti “Lake Christine”

---

Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

30. 7. 2018
Obrázek: Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

Ztracené a znovu nalezené živé nahrávky Neila Youngy a Joni Mitchell budou  konečně vydány. Jedná se o záznamy vystoupení z let 1968 a 1969 kdy se odehrálo několik koncertů v Canterbury House na Michiganské univerzitě.

---

Už brzy vyjde živák Alice Coopera

26. 7. 2018
Obrázek: Už brzy vyjde živák Alice Coopera

Už je to rok, co Alice Cooper vydal své 27. album “Paranormal”. Vydání desky doprovodil Cooper sérií povedených koncertních vystoupení. Jedním z nich byl i koncert 7. prosince v pařížské Olympii a právě z něj byl pořízen záznam, který nyní vyjde na CD i na vinylu.

---

Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

26. 7. 2018
Obrázek: Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

Není to tak dávno, co Lenny kravitz slušně naplnil a skvěle pobavil pražskou O2 Arénu. Příznivců má i u nás dost a všechny nejspíš potěší informace, že 7. září vyjde jeho nové album. Ponese název “Raise Vibration” a první z dvanácti písňové kolekce si můžete pustit dole.

---

Poslechněte si novinku od Slashe

25. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Slashe

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators představili první singl z nového alba “Living the Dream”. Deska samotná vyjde 21. září a že je na co se těšit, to si můžete poslechnout dole. Kytarista na písních z této desky pracoval už od roku 2014.

---

Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

25. 7. 2018
Obrázek: Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

Kniha pamětí zpěváka skupiny The Who je hotova a jvyjde 18.října v Anglii, o pět dnů později v USA. V knize s názvem “Thanks a Lot, Mr. Kibblewight” se Roger Daltrey ohlíží za svojí bohatou, padesátiletou hudební dráhou. Psal ji celé tři roky a jak sám uvádí, psal ji s velkou pokorou.

---

Judas Priest mají nový videoklip

24. 7. 2018
Obrázek: Judas Priest mají nový videoklip

Skupina Judas Priest vydala 9. března album Firepower a v zápětí se vypravila na cesty, aby svými koncerty desku podpořila. Nabitý koncertní program ale rockerům nebrání v dalších aktivitách. Nyní tedy Judas představili zbrusu nový videoklip k písni “No Surrender”

---

Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

23. 7. 2018
Obrázek: Vzácné živáky Boby Dylana vyjdou na dvou CD

Jedná se o nahrávky z let 1962 - 1966 a jde o poměrně unikátní záznamy, které pochází z autorských sbírek. Některé nebyly vydány vůbec a jiné jen ve velmi omezeném množství. Kompilace bude oficiálně vydána na konci tohoto týdne. Konkrétně v pátek 27. července.

---

Paul McCartney znovu na slavném přechodu

23. 7. 2018
Obrázek: Paul McCartney znovu na slavném přechodu

Na nejslavnějším silničním přechodu na Světě, se opět objevil a nechal vyfotit i natočit Paul McCartney. V rámci propagace svého nového alba “Egypt Station”, které vyjde 7. září, navštívil  studio Abbey Road. Tentokrát nešel bos, ale v sandálech.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 187 372 558 743