Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 372 557 742

Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

20. 7. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vydává druhou sólovou desku

A je to tady! Tedy konkrétně to tady bude 21. září. To je totiž termín, který byl stanoven pro oficiální vydání druhé sólové řadovky frontmana a zakladatele ZZ Top, Billyho Gibbonse. Tři roky po prvotině “Perfectamundo” přichází s “The Big Bad Blues”

---

Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

19. 7. 2018
Obrázek: Ian Gillan vydává desku se svojí první kapelou

Je to už 54 let co se rozdělili a nyní společně natočili album. Skupina “The Javelins” byla tou formací, která stála na počátku kariéry hvězdného frontmana Deep Purple. Zatímco Ian Gillan se na své hudební dráze dostal až na vrchol, jeho původní souputníci dál hrají tak jako před půl stoletím.

---

Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

19. 7. 2018
Obrázek: Písně Davida Bowieho tak, jak jste je ještě neslyšeli

Nový, obsáhlý Box set tvorby Davida Bowieho nabídne produkci písní z let 1983 - 1988, tedy z komerčně nejúspěšnějšího oobdobí umělcovy kariéry. Kolekce s názvem ”Loving The Alien” bude souborem jedenácti CD, respektive patnácti LP v případě vinylů.

---

Známé songy Queen či Lynyrd Skynyrd zachraňují životy

19. 7. 2018
Obrázek: Známé songy Queen či Lynyrd Skynyrd zachraňují životy

Skutečně je tomu tak. Lékaři a záchranáři z Presbytariánské nemocnice v New Yorku sestavili playlist písní, které mohou být rozhodujícím jazýčkem na vahách mezi životem a smrtí. Svým temporytmem jsou totiž ideální pro nastavení správné frekvence srdeční masáže.

---

Turnov ON AIR - 103,0 FM

18. 7. 2018
Obrázek: Turnov ON AIR   - 103,0 FM

První známky civilizace na Turnovsku se objevily už ve starší době kamenné. První zemědělci se objevili asi 5 tisíc let před naším letopočtem a tento týden oblast navštívil také Pavel, náš Beatový vrchní „anténmajstr“. Moc se nerozhlížel, chytil za jistič a ono to fakt hraje. Tak pěkný poslech, Beaťáci. Odteď už budete navždy dobře naladěni. 

---

Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

18. 7. 2018
Obrázek: Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

Premiéra filmu "Bohemian Rhapsody" o skupině Queen je naplánována na 2. listopad tohoto roku. První upoutávku už jsme Vám představili zhruba před měsícem a byla to opravdu pecka. Druhý trailer je snad ještě o kus lepší a tak to vypadá že je na co se těšit.

---

Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

17. 7. 2018
Obrázek: Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

Známý hit skupiny Beatles Helter Skelter se stal dalším objektem zájmu  dvou shock rockerů. Marilyn Manson a Rob Zombie zakopali válečnou sekyru a rozhodli se navázat na koncertní šńůru. Novou tour nazvali “Twins Of Evil: The Second Coming” a odstartovali ji 11 července.

---

Greta Van Fleet má nový singl

17. 7. 2018
Obrázek: Greta Van Fleet má nový singl

I my na rádiu Beat netrpělivě očekáváme vydání “velké” desky skupiny Greta Van Fleet. Podle vyjádření frontmana Joshe Kiszky už to bude co nevidět. Prý by deska mohla vyjít koncem letošního léta. Zatím nás rockeři z Michiganu napínají a nabídli nový singl.

---

Začátky Davida Bowieho zachycené ve filmu

17. 7. 2018
Obrázek: Začátky Davida Bowieho zachycené ve filmu

Na obzoru je nový dokument, mapující život a dílo Davida Bowieho. Dva podobné dokumentární filmy už vznikly v letech 2013 a 2017. Každý se věnoval jedné životní etapě. Nový film, který spatří světlo Světa příští rok, bude o éře počátku, tedy o letech 1962 - 1967

---

Jack White si zazpíval s Pearl Jam

16. 7. 2018
Obrázek: Jack White si zazpíval s Pearl Jam

Stalo se o víkendu. Držitel Grammy za nejlepší rockový pěvecký výkon z roku 2015, hudebník, producent a také příležitostný herec, zazpíval spolu s Pearl Jam známou píseň Neila Younga "Rockin´ In The Free World”. Na ukázku z vystoupení se můžete podívat ve videu dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 186 372 557 742