Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 184 368 551 734

Phil Mogg z UFO reálně uvažuje o důchodu

29. 5. 2018
Obrázek: Phil Mogg z UFO reálně uvažuje o důchodu

Skupina UFO příští rok oslaví padesátiny a chystá ktomuto výročí velké turné. Po jeho skončení hodlá frontman a zakladatel skupiny ukončit svojí kariéru a odejít na zasloužený odpočinek. O tomto kroku prý uvažoval už delší dobu. Konkrétně chtěl skončit už po posledních dvou turné kapely

---

Kytarista Phil Collen opustil rozjetou tour Def Leppard

29. 5. 2018
Obrázek: Kytarista Phil Collen opustil rozjetou tour Def Leppard

Kytarista skupiny Def Leppard Phil Collen opustil turné skupiny ani ne po týdnu. Def Leppard zahájili minulý týden šňůru koncertů, kterou letos jedou společně s Journey. Páteční koncert na Hersheypark Stadium v americkém Hershey však odehrála kapela bez svého kytaristy.

---

Iron Maiden - Legacy Of The Beast. Podívejte se co nás čeká

28. 5. 2018
Obrázek: Iron Maiden - Legacy Of The Beast. Podívejte se co nás čeká

Pražský koncert Iron Maiden se blíží. Turné "Legacy Of  The Beast" odstartovalo o víkendu v Saku Aréně v estonském Tallinu a dole se můžete podívat na videa pro představu, co se na nás vlastně chystá. Estonští příznivci viděli 16 kusů, z nichž některé skupina opravdu dlouho nezahrála.

---

Radio Beat - Všeobecný herní řád

26. 5. 2018
Obrázek: Radio Beat - Všeobecný herní řád

Milí Beaťáci. Ještě něž se pustíte do soutěžení na Beatu, prosíme, pozorně si přečtěte všeobecný herní řád. Jeho plné znění najdete právě ZDE

---

David Crosby se chystá do Evropy

25. 5. 2018
Obrázek: David Crosby se chystá do Evropy

Evropská Tour Davida Crosbyho bude čítat čtrnáct koncertů a odstartuje 25. srpna na Once In A Blue Moon festivalu v holandském Amsterdamu. Crosby nyní koncertuje v Americe a na svých vystoupeních podporuje zejména své poslední album “Sky Trails”, které vyšlo v září 2017.

---

Nová deska skupiny Ghost se neobejde bez právních tahanic

25. 5. 2018
Obrázek: Nová deska skupiny Ghost se neobejde bez právních tahanic

Na Beatu Vám už nějaký ten pátek pouštímme singl “Rats” z nejnovější desky "Prequelle" švédské formace Ghost. Identita členů této skupiny bývala vždy zahalena tajemstvím. To už nyní tak úplně neplatí. Bezejmenní ghůlové budou muset vystoupit z anonymity.

---

Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

25. 5. 2018
Obrázek: Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

V věku devadesáti šesti let zemřel zvukový inžených Glenn Snoody. Nebyl rockovou hvězdou, ale bez jeho vynálezu by se neobešel žádný kytarista. Glenn Snoody se podílel na nahrávkách takových muzikantů, jakými byli svého času například  Billy Joe Royal, Jack Barlow nebo Tommy Collins.

---

Stouni promluvili o svých rituálech

24. 5. 2018
Obrázek: Stouni promluvili o svých rituálech

Konkrétně se o svých předkoncertních rituálech rozpovídali v jednom z nedávných rozhovorů Mick Jagger a bubeník Charlie Watts. Prozradili na sebe co dělají těsně před tím, než se objeví na pódiu před publikem. Kupodivu jde o značně rozdílné způsoby psychických příprav. 

---

Journey a Def Leppard zahájili společné turné

23. 5. 2018
Obrázek: Journey a Def Leppard zahájili společné turné

V pondělí 21.5. odstartovaly v Hartfordu společnou “Kick Off Tour” skupiny Journey a Def Leppard. Na videa z koncertu se můžete podívat dole. Turné společně pojedou do 6. října a set list z pondělního večera ukázal, že svým příznivcům nabízejí opravdu exkluzivní menu.

---

Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

22. 5. 2018
Obrázek: Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

Stalo se to na jeho vystoupení v americkém Portlandu v Oregonu. Šestasedmdesátiletý Paul Simon se doslova ztratil v textu písně "The Cool, Cool River". Přítomní diváci tak mohli vidět legendu v poněkud rozpačitém rozpoložení a zažili vlastně něco velmi originálního.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 184 368 551 734