Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 368 552 735

Víkend legend přímo z Legend

4. 6. 2018
Obrázek: Víkend legend přímo z Legend

Hudební legendy a legendy automobilové, to jde přece skvěle k sobě. O víkendu se tedy potkáme na slavnosti Legendy. Zastavte se za námi a přijďte si na chvilku zavysílat. Živě přímo z Výstaviště!!!

---

Styx zahráli Mr. Roboto živě!

4. 6. 2018
Obrázek: Styx zahráli Mr. Roboto živě!

Pro příznivce kapely to byla veliká událost. Styx jedou turné po spojených státech společně s Joan Jett a její kapelou The Blackheart. Ve středu 30. května došlo na koncertě v Irvine k výjimečné události. Poprvé po pětatřiceti letech zahráli Styx jednu ze svých nejslavnějších a nejúspěšnějších písní živě.

---

Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

4. 6. 2018
Obrázek: Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

Populární finští Nightwish nejen, že vystoupili jako hlavní hvězda prvního dne Metalfestu, ale odpoledne před svým vystoupením, v pátek 1. června, se v plzeňské ZOO, sousedící  s Amfiteátrem Lochotín, kde se festival každoročně koná, stali kmotry samice velblouda dvouhrbého. 

---

Břeclav ON AIR 94,6

2. 6. 2018
Obrázek: Břeclav ON AIR 94,6

Vylezl tam a na zádech měl klubko drátů. Slezl a neměl ho. Ale už po cestě dolů po stožáru volal, už to běží, už to hraje. Kdo? Přece Pavel, náš vrchní šéfdráteník přes vysílače. Nově si teď můžete naladit klasický rock Radia Beat také v Břeclaví a okolí. Frekvence 94,6 FM. Tak hurá do toho!!! 

---

Johnu Bonhamovi odhalili v rodném městě sochu

1. 6. 2018
Obrázek: Johnu Bonhamovi odhalili v rodném městě sochu

Včera, tedy 31. května by býval John Bonham - bubeník Led Zeppelin oslavil sedmdesátiny. Při této příležitosti mu byla v jeho rodném městě Reddotch v Anglii odhalena socha. Skulptura, připomínající velkého bubeníka je šest stop vysoká, šestnáct stop široká a váží přes 5000 liber.

---

Michal Pavlíček : Pošli to tam Tour

31. 5. 2018
Obrázek: Michal Pavlíček : Pošli to tam Tour

Hudebník Michal Pavlíček představí 14. června od 19:00 hod. na Střeleckém ostrově v Praze svůj nový koncertní program. Poprvé živě zahraje i několik skladeb z připravovaného alba POŠLI TO TAM. Jako hosté s ním vystoupí zpěváci Bára Basiková a Matěj Ruppert.

---

Ohlédnutí za Beatovou síní slávy 2018

31. 5. 2018
Obrázek: Ohlédnutí za Beatovou síní slávy 2018

O víkendu jsme se sešli v přírodním amfiteátru pod loketským hradem, abychom slavnostně i neformálně uvedli do síně slávy rádia Beat české rockové legendy. Některé bohužel In Memoriam, ale i to k bigbítu patří. Ve fotogalerii si můžete sobotní mejdan připomenout.

---

Fenomenální bluesový kytarista Buddy Guy zavítá poprvé do České republiky

30. 5. 2018
Obrázek: Fenomenální bluesový kytarista Buddy Guy zavítá poprvé do České republiky

Buddy Guy, největší žijící bluesová hvězda a zásadní vzor největších bluesových i rockových kytaristů počínaje Jimim Hendrixem přes Keithe Richardse, Erika Claptona, Jimmyho Page a Jeffa Becka až po Jacka Whitea, se v listopadu chystá po letech do Evropy. 

---

John Mayall ruší koncerty

30. 5. 2018
Obrázek: John Mayall ruší koncerty

Britská bluesová ikona John Mayall oznámil na svém facebookovém účtu odklad svých vystoupení. V plánu bylo americké turné, které mělo odstartovat právě dnes v San Diegu a končit mělo 17. června ve Wichitě v Kansasu. Další koncerty byly plánovány na srpen a září.

---

Phil Mogg z UFO reálně uvažuje o důchodu

29. 5. 2018
Obrázek: Phil Mogg z UFO reálně uvažuje o důchodu

Skupina UFO příští rok oslaví padesátiny a chystá ktomuto výročí velké turné. Po jeho skončení hodlá frontman a zakladatel skupiny ukončit svojí kariéru a odejít na zasloužený odpočinek. O tomto kroku prý uvažoval už delší dobu. Konkrétně chtěl skončit už po posledních dvou turné kapely

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 185 368 552 735