Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 193 386 578 770

UFO letos rozjede poslední turné

27. 2. 2019
Obrázek: UFO letos rozjede poslední turné

V roce, kdy skupina UFO slaví své padesátiny, odstartuje svojí poslední tour. Tak to alespoň prohlásil poslední ze zakládajících členů, zpěvák Phil Mogg. Prvních deset koncertů už má dané termíny a další prý budou přibývat. Pro začátek to budou koncerty v USA.

---

Ve Vagonu zahrají The Tip

26. 2. 2019
Obrázek: Ve Vagonu zahrají The Tip

Americká hardrocková skupina THE TIP vznikla  v roce 2014, kdy frontman Benny Carl a bubeník Dixie Carl spojili síly s kytaristou Rickym Doverem a s dnes již bývalým  basákem Drewem Uldrichem ve zkušebně  v Nashville.

---

Američtí Godsmack míří poprvé do České republiky!

26. 2. 2019
Obrázek: Američtí Godsmack míří poprvé do České republiky!

Není mnoho významných kapel, které by do České republiky ještě nikdy nezavítaly. Jednou z mála je jeden z nejdůležitějších amerických bandů žánru hard & heavy - bostonští Godsmack. Ale i toto bílé místo na naší koncertní mapě záhy zmizí.

---

Neal Schon a Journey odstartovali turné

25. 2. 2019
Obrázek: Neal Schon a Journey odstartovali turné

Koncertní šňůra s názvem Journey Through Time odstartovala o uplynulém víkendu dvěma koncerty. V pátek zahráli v Rancheria Casino v Jacksonu v Kalifornii a poté v sobotu v divadle Fox v Oaklandu. Video i setlist koncertů najdete dole.

---

Mötley Crüe propagují svůj film “The Dirt”

22. 2. 2019
Obrázek: Mötley Crüe propagují svůj film “The Dirt”

Po traileru k novému filmu vypustili Mötley Crüe do Světa další ochutnávku. Tentokrát v podobně minutové ukázky nového songu, který natočili speciálně pro tento snímek. Píseň “Dirt” je jedním ze čtveřice zcela nových songů, které ve filmu zazní. Pustit si jej můžete dole.

---

Jizerky Fest 2019

22. 2. 2019
Obrázek: Jizerky Fest 2019

Už čtvrtý ročník festivalu JIZERKY FEST 2019, se bude konat v sobotu 11.května ve  WOKO klubu, Jablonec nad Nisou. Festival bude bezesporu největší klubovou událostí v České republice. Tak si to napište do kalendáře. Start je 11.5. v 17.00 hodin

---

ZAZ opět ZAZářila v Praze

22. 2. 2019
Obrázek: ZAZ opět ZAZářila v Praze

I když doménou pravděpodobně nejpopulárnější francouzské zpěvačky současnosti, která si říká jednoduše ZAZ, není klasický rock, přeci jenom její energická a podmanivá muzika už párkrát zazněla i u nás na Beatu. Svůj díl na tom má náš kolega moderátor a také fotograf Jirka Rogl.

---

Viktor Hait vystavuje v Jablonci

21. 2. 2019
Obrázek: Viktor Hait vystavuje v Jablonci

Respektive bude vystavovat v Jablonci, v galerii OC Centrál. Výstava obrazů, koláží a výtvorů undergroundového literáta Viktora Haita, uměleckého směru „Vodezdikezdizmus“ bude doplněna netradičními portrétními fotografiemi Romana Posselta.

---

Great White chystají novinku na DVD

20. 2. 2019
Obrázek: Great White chystají novinku na DVD

Tou novinkou bude záznam srpnového koncertu skupiny na “Kentucky State Fair”, kde kromě svých největších hitů, zahráli rockeři z Los Angeles i tři novinky. Kytarista a klávesák Michael Lardie to prozradil v rozhovoru pro rozhlasovou stanici K-97.

---

Paul Rodgers opět s Bad Company

19. 2. 2019
Obrázek: Paul Rodgers opět s Bad Company

Někdejší frontman skupiny Bad Company Paul Rodgers v nedávném rozhovoru naznačil, že má určité plány se svojí bývalaou kapelou Bad Company. Je to už čtvrt století, od posledního společného studiového počinu. Deska “Rough Diamonds” vyšla v srpnu 1982.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 193 386 578 770