Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 185 370 554 738

Slash vydá další sólovku

20. 6. 2018
Obrázek: Slash vydá další sólovku

Vydání další své sólové desky oznámil kytarista skupiny Guns N´ Roses - Slash. Jako zpěváka si na ni opět přizval Mylese Kennedyho a tak album vyjde pod hlavičkou Slash feat.Myles Kennedy & the Conspirators. Deska s názvem "Living The Dream" by měla vyjít 21. září.

---

Londýnský koncert Pearl Jam se nekonal

20. 6. 2018
Obrázek: Londýnský koncert Pearl Jam se nekonal

Skupina Pearl Jam musela zrušit včerejší koncert v Londýně. Frontman kapely Eddie Vedder ztratil v důsledku prodělané laringitidy hlas a tak Pearl Jam koncert v Londýnské O2 Aréně neodehráli. Skupina se na svém twitteru omluvila a věří, že v pátek v Miláně své vystoupení zvládne.  

---

Alice in Chains rozšířili Tour 2018

19. 6. 2018
Obrázek: Alice in Chains rozšířili Tour 2018

Alice in Chains aktuálně jedou svojí velkou letošní tour a nově do ní přidali dalších deset nových termínů. Původně bylo v plánu, že bude kapela koncertovat cca do poloviny září. Pak Alice In Chains přidali další sérii vystoupení ve dnech 22. až 15. září.

---

Iron Maiden - časový harmonogram

18. 6. 2018
Obrázek: Iron Maiden - časový harmonogram

A je to tady! Ve středu se na letišti v pražských Letňanech představí Iron Maiden. Máme pro Vás předběžný časový harmonogram toho, co se tam ude odehrávat. Zároveň přikládáme přehledný plánek jednotlivých sektorů pro Vaši orientaci.

---

John Cale na rádiu Beat tuto středu

18. 6. 2018
Obrázek: John Cale na rádiu Beat tuto středu

Středa na Beatu bude tentokrát bez “Tupláků”. Od 14.00 hodin pro Vás totiž máme rozhovor s jednou z hlavních hvězd blížícího se festivalu Metronome, který se uskuteční už tento víkend v Praze. John Cale se rozpovídá po čtrnácté hodině a Vy byste si to rozhodně neměli nechat ujít.

---

Foreigner a Whitesnake zahájili “Kick Off 'Tour Juke Box Heroes”

18. 6. 2018
Obrázek: Foreigner a Whitesnake zahájili “Kick Off 'Tour Juke Box Heroes”

V pátek 15.června večer rozjeli Foreigner spolu s Whitesnake a taky Jasonem Bonhamem s jeho Led Zeppelin Evening velkou koncertní šňůru. První koncert se uskutečnil v Maine na Darling's Waterfront Pavilion v Bangor a jak to na něm vypadalo, se můžete podívat ve videu dole.

---

Soutěž s Fortunou

16. 6. 2018
Obrázek: Soutěž s Fortunou

Fotbalové mistrovství světa už v Rusku odstartovalo. Všichni fanoušci s napětím sledují, jak se daří favoritům i outsiderům. My samozřejmě také. Ale protože našim tentokrát fandit nemůžeme, tak si spolu zavzpomínáme na časy, kdy jsme fandit mohli. Schválně, jak jste na tom s fotbalovým dějepisem?

---

Guns N 'Roses a Foo Fighters to rozjeli společně v Itálii

15. 6. 2018
Obrázek: Guns N 'Roses a Foo Fighters to rozjeli společně v Itálii

Foo Fighters se na svém turné snaží každé vystoupení osvěžit nějakým speciálním překvapením. Na festivalu Firenze Rocks v Italské Florencii tak byli diváci svědky vystoupení, při kterém se na jednu píseň stali plnohodnotnými členy kapely tři hvězdy z Guns N 'Roses.

---

Hvězdnou sestavu účinkujících na festivalu Rock Heart 2018 uzavírají W.A.S.P.!

15. 6. 2018
Obrázek: Hvězdnou sestavu účinkujících na festivalu Rock Heart 2018 uzavírají W.A.S.P.!

Zámecký amfiteátr v Moravském Krumlově bude ve dnech 17.-18.8., již potřetí dotvářet unikátní atmosféru festivalu Rock Heart, který letos láká na dosud nejsilnější program ve své historii. Ten budou zdobit především Hammerfall,  Epica, Sodom a nově také W.A.S.P.

---

O koncerty Grety Van Fleet je velký zájem

14. 6. 2018
Obrázek: O koncerty Grety Van Fleet je velký zájem

Greta Van Fleet zahájila své letošní turné. Počet příznivců této kapely se rozrůstá geometrickou řadou a všichni do jednoho netrpělivě očekávají první album, které se skupina chystá vydat. Zatím si mohou čas krátit na některém z téměř šedesáti koncertů, které Greta Van Fleet letos odehraje.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 185 370 554 738