Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 186 372 557 742

Turnov ON AIR - 103,0 FM

18. 7. 2018
Obrázek: Turnov ON AIR   - 103,0 FM

První známky civilizace na Turnovsku se objevily už ve starší době kamenné. První zemědělci se objevili asi 5 tisíc let před naším letopočtem a tento týden oblast navštívil také Pavel, náš Beatový vrchní „anténmajstr“. Moc se nerozhlížel, chytil za jistič a ono to fakt hraje. Tak pěkný poslech, Beaťáci. Odteď už budete navždy dobře naladěni. 

---

Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

18. 7. 2018
Obrázek: Druhý trailer k “Bohemian Rhapsody”

Premiéra filmu "Bohemian Rhapsody" o skupině Queen je naplánována na 2. listopad tohoto roku. První upoutávku už jsme Vám představili zhruba před měsícem a byla to opravdu pecka. Druhý trailer je snad ještě o kus lepší a tak to vypadá že je na co se těšit.

---

Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

17. 7. 2018
Obrázek: Marilyn Manson a Rob Zombie nahráli Heter Skelter

Známý hit skupiny Beatles Helter Skelter se stal dalším objektem zájmu  dvou shock rockerů. Marilyn Manson a Rob Zombie zakopali válečnou sekyru a rozhodli se navázat na koncertní šńůru. Novou tour nazvali “Twins Of Evil: The Second Coming” a odstartovali ji 11 července.

---

Greta Van Fleet má nový singl

17. 7. 2018
Obrázek: Greta Van Fleet má nový singl

I my na rádiu Beat netrpělivě očekáváme vydání “velké” desky skupiny Greta Van Fleet. Podle vyjádření frontmana Joshe Kiszky už to bude co nevidět. Prý by deska mohla vyjít koncem letošního léta. Zatím nás rockeři z Michiganu napínají a nabídli nový singl.

---

Začátky Davida Bowieho zachycené ve filmu

17. 7. 2018
Obrázek: Začátky Davida Bowieho zachycené ve filmu

Na obzoru je nový dokument, mapující život a dílo Davida Bowieho. Dva podobné dokumentární filmy už vznikly v letech 2013 a 2017. Každý se věnoval jedné životní etapě. Nový film, který spatří světlo Světa příští rok, bude o éře počátku, tedy o letech 1962 - 1967

---

Jack White si zazpíval s Pearl Jam

16. 7. 2018
Obrázek: Jack White si zazpíval s Pearl Jam

Stalo se o víkendu. Držitel Grammy za nejlepší rockový pěvecký výkon z roku 2015, hudebník, producent a také příležitostný herec, zazpíval spolu s Pearl Jam známou píseň Neila Younga "Rockin´ In The Free World”. Na ukázku z vystoupení se můžete podívat ve videu dole.

---

Led Zeppelin představují novou knihu

16. 7. 2018
Obrázek: Led Zeppelin představují novou knihu

Na twitterovém účtu skupiny Led Zeppelin se objevily náhledy z připravované knihy, která vyjde k padesátému výročí kapely. Půjde o první a jedinou oficiální knihu fotografií, na jejímž vzniku se svými vlastními archivy podílejí samotní členové skupiny.

---

Doctor Victor se blíží ke splnění svého dalšího snu

15. 7. 2018
Obrázek: Doctor Victor se blíží ke splnění svého dalšího snu

Pražská, skupina Doctor Victor, soustředěná kolem fenomenálního kytaristy Vojty Victora Bureše, má nadosah další významný úspěch. Členové kapely Kiss si je vybrali mezi desítku kapel. Ve hře je společné koncertování při jejich plavbě z Miamy do KeyWestu a Nassau na Bahamy.

---

Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

13. 7. 2018
Obrázek: Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

Tak nějak zní ve stručnosti prohlášeni Gene Simmonse. Čím dál tím častěji musejí současní členové skupiny Kiss odpovídat na dotazy, týkající se obřího turné, na které se kapela vypraví už v příštím roce. Podle mnohých spekulací by dokonce mohlo jít o tunré rozlučkové.

---

Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

12. 7. 2018
Obrázek: Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

S výjimkou první desky hodlá skupina Genesis vydat kompletní diskografii na vinylových nosičích. Celkově jde o čtrnáct dlouhohrajících desek a na pulty by se měla dostat už za necelý měsíc. Konkrétní datum vydání bylo stanoveno na 3. srpna.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 186 372 557 742