Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 184 368 551 734

Radio Beat - Všeobecný herní řád

26. 5. 2018
Obrázek: Radio Beat - Všeobecný herní řád

Milí Beaťáci. Ještě něž se pustíte do soutěžení na Beatu, prosíme, pozorně si přečtěte všeobecný herní řád. Jeho plné znění najdete právě ZDE

---

David Crosby se chystá do Evropy

25. 5. 2018
Obrázek: David Crosby se chystá do Evropy

Evropská Tour Davida Crosbyho bude čítat čtrnáct koncertů a odstartuje 25. srpna na Once In A Blue Moon festivalu v holandském Amsterdamu. Crosby nyní koncertuje v Americe a na svých vystoupeních podporuje zejména své poslední album “Sky Trails”, které vyšlo v září 2017.

---

Nová deska skupiny Ghost se neobejde bez právních tahanic

25. 5. 2018
Obrázek: Nová deska skupiny Ghost se neobejde bez právních tahanic

Na Beatu Vám už nějaký ten pátek pouštímme singl “Rats” z nejnovější desky "Prequelle" švédské formace Ghost. Identita členů této skupiny bývala vždy zahalena tajemstvím. To už nyní tak úplně neplatí. Bezejmenní ghůlové budou muset vystoupit z anonymity.

---

Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

25. 5. 2018
Obrázek: Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

V věku devadesáti šesti let zemřel zvukový inžených Glenn Snoody. Nebyl rockovou hvězdou, ale bez jeho vynálezu by se neobešel žádný kytarista. Glenn Snoody se podílel na nahrávkách takových muzikantů, jakými byli svého času například  Billy Joe Royal, Jack Barlow nebo Tommy Collins.

---

Stouni promluvili o svých rituálech

24. 5. 2018
Obrázek: Stouni promluvili o svých rituálech

Konkrétně se o svých předkoncertních rituálech rozpovídali v jednom z nedávných rozhovorů Mick Jagger a bubeník Charlie Watts. Prozradili na sebe co dělají těsně před tím, než se objeví na pódiu před publikem. Kupodivu jde o značně rozdílné způsoby psychických příprav. 

---

Journey a Def Leppard zahájili společné turné

23. 5. 2018
Obrázek: Journey a Def Leppard zahájili společné turné

V pondělí 21.5. odstartovaly v Hartfordu společnou “Kick Off Tour” skupiny Journey a Def Leppard. Na videa z koncertu se můžete podívat dole. Turné společně pojedou do 6. října a set list z pondělního večera ukázal, že svým příznivcům nabízejí opravdu exkluzivní menu.

---

Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

22. 5. 2018
Obrázek: Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

Stalo se to na jeho vystoupení v americkém Portlandu v Oregonu. Šestasedmdesátiletý Paul Simon se doslova ztratil v textu písně "The Cool, Cool River". Přítomní diváci tak mohli vidět legendu v poněkud rozpačitém rozpoložení a zažili vlastně něco velmi originálního.

---

Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

22. 5. 2018
Obrázek: Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

O minulém víkendu vystoupila skupiny Avenged Sevenfold na festivalu Rock On The Range na Columbus Crew Stadium v Columbusu. Kytarista kapely Johnny Christ při té příležitosti poskytl rozhovor místní rozhlasové stanici a prozradil i to, že rockeři z Kalifornie letos zamíří do studia.

---

Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

21. 5. 2018
Obrázek: Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

Bob Seger přerušil své turné v loňském roce a jeho zdravotní problémy jej přivedly až na operační sál. Rekonvalescence však vypadá velmi dobře a Bob Seger se už pomalu začíná cítit na další koncertování. Znamená to tedy, že se podle svých slov na pódia vrátí už letos na podzim.

---

Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

21. 5. 2018
Obrázek: Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

Už před časem jsme Vás informovali, žeskupina Poison se letos chystá absolvovat tour spolus Cheap Trick. Plány se v pátek 18. května v Amphitheatre FivePoint v Irvine v Kalifornii staly skutečností. K těmto dvěma kapelám se připojili ještě Pop Evil z Michiganu a tour s názvem "Nothin 'But Good Time 2018" se rozjela na plné obrátky.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 184 368 551 734