Stránky: 1 184 368 532 533 534 535 536 537 538 551 734

YOKO ONO má novou hračku

15. 1. 2008
Obrázek: YOKO ONO má novou hračku

Minulé pondělí byl v Las Vegas odhalen speciální autobus. Jde o nahrávací studio na kolečkách, které je vybaveno nejkvalitnější možnou nahrávací technikou. A co s ním? Vdova po Johnu Lennonovi rozjíždí projekt vzdělávacího autobusu John Lennon Educational Tour Bus, ve kterém chce severoamerické děti učit základům nahrávání hudby: "Hudba je síla. Hudba je světlo a protiklad temnoty. Proto buďme všichni rodinou světla. Buďme se světlem a jen tak udivíme, zda můžeme přežít." Dnes má autobus první zastávku a to v San Franciscu u Moscone Centra.

---

Sir McCARTNEY je pětinásobný dědeček

14. 1. 2008
Obrázek: Sir McCARTNEY je pětinásobný dědeček

Zatím poslední Paulovo vnouče se narodilo minulé úterý 8. ledna. Stella McCartneyová porodila chlapečka a ten dostal jméno Beckett Robert Lee. Módní návrhářka a její manžel Alasdhair Willis tak už mají tři děti (syn James bude mít tři roky a dcera Bailey Linda má rok a měsíc). Starší Paulova dcera fotografka Mary má osmiletého Arthura a pětiletou Elliot. A aby rodina byla kompletní, tak Paul má ještě bezdětného syna muzikanta Jamese (30), tříletou holčičku Beatrice Milly (s jeho druhou ženou Heather Mills) a po sňatku s první ženou Lindou adoptoval její dceru Heather (45).

---

Kdo viděl SLASHOVA švagra?

10. 1. 2008
Obrázek: Kdo viděl SLASHOVA švagra?

Kytarista Velvet Revolver, který si udělal jméno především v Guns N' Roses, pomáhá své ženě Perle (na obrázku) v hledání její bratra. Ten zmizel v prosinci 2001 v Hollywoodu. Od té doby se po něm slehla zem. Hledaný se jmenuje Ivan Pablo Alvarez. Někdy používá jméno Angel Padilla a poznávacím znamením by mohl být i zlatý řetěz na krku s medailonem ve tvaru hlavy indiána. Pokud na něj někde narazíte, napište na email searchforivan@yahoo.com. Více informací včetně fotky hledaného najdete ZDE.

---

VISÁČI mají nový web

10. 1. 2008
Obrázek: VISÁČI mají nový web

K 25. tým narozeninám si legenda českého punku nadělila zbrusu nové stránky. Najdete je pod starou dobrou adresou www.visaci.cz. O kultovní kapele můžete dát vědět taky kamarádům punkerům rozumějícím švédsky, španělsky, anglicky, slovensky, polsky, německy nebo portugalsky. K nahlédnutí je třeba taky síň gerojů, nebo počtení na téma - Visací zámek (jako jediná kapela ve střední Evropě) v roce 2005 vyhlášen památkou UNESCO. Nechybí ani úryvky z nejnovější knihy J. Hauberta Hluboká orba (to fakt stojí za přečtení) a nebo fotky z koncertu v Lucerně k oslavě 25. výročí. A když už jsme u toho, tak DVD a CD z Lucerny máme v obchodech poptávat první jarní den. A ještě doplním, že další pražský koncert VZ bude 30.1. ve Vagónu. A 8.3. hrají v Táboře.

---

Nová deska IN FLAMES

9. 1. 2008
Obrázek: Nová deska IN FLAMES

se bude jmenovat A Sense Of Purpose a bude vypustěna mezi fanoušky 4. dubna. Půjde o devátý studiový počin švédských zástupců Melodic death metalu. Zatím poslední deska In Flames s názvem Come Clarity vyšla v roce 2006.

---

Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn

9. 1. 2008
Obrázek: Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn
V boji o prezidentské křeslo v USA se sní vše. Republikánský kandidát Mike Huckabee ukončil své působení na postu arkansaského guvernéra velkorysým gestem - vyčistil arkansaský rejstřík kytaristy Rolling Stones. 64. letý rocker z Anglie měl v Arkansasu dvaatřicet let starý zápis za dopravní přestupek. Huckabee k tomu řekl: "Jednou z posledních věcí, které jsem ve své funkci guvernéra udělal, bylo zrušení zápisu o dopravním přestupku
---

RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

8. 1. 2008
Obrázek: RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

Ono šlo spíše o speciální silvestrovské seskupení pod hlavičkou Totally Abandoned - absolutně opuštění. A s někdejším bubeníkem Beatles se do party dali Eric Clapton, Pete Townshend (The Who) a Joe Walsh (Eagles). Trio vystoupilo v pondělí 31. prosince 2007 před nepočetným VIP publikem v anglickém Surrey. Vstupenky na charitativní vystoupení byly přitom k dostání za pouhých 50 liber. Lidé se koncertě dozvídali od známých. A co zahráli? Šlo zejména o jejich klasiku a prý byli skvělí.

---

Tak jsem zase ZAPRASILI

6. 1. 2008
Obrázek: Tak jsem zase ZAPRASILI

I šestý pokus PRASÁRNY se (myslím) vyvedl. Díky, že jste byli u toho. Kdo nebyl, na příští ro(c)k si to naplánuje lépe.

Fotky od Evky, Jirky a Mildy a taky Zdendy

---

Kdo bude zahřívat fanoušky IRON MAIDEN?

4. 1. 2008

Podle nejnovějších zpráv by to měla být kapela Burn in Reason. Loni v Ostravě se nám předvedla dcera basáka Stevea Harrise, tentokrát to bude syn George. Ten v kapela Burn in Reason hraje na kytaru. Připomínáme, že speciál Iron Maiden přiletí do Prahy 8. 8. 08.

---

Rodina UDA Dirkschneidera

3. 1. 2008
Obrázek: Rodina UDA Dirkschneidera

Ve čtvrtek byl večerním hostem u Vlasty Firmana rockový fotograf a bubeník Jiří Rogl. Na jeho webu najdete hodně zajímavých obrázků. Pro nejzvědavější Beaťáky nafotil na festivalu v Německu i rodinku zpěváka skupiny Accept (hlavně synátor se nezapře):

a taťka s panem fotografem:

---
Stránky: 1 184 368 532 533 534 535 536 537 538 551 734