Stránky: 1 193 384 535 536 537 538 539 540 541 576 767

Co dělá JAGGER a jeho holky

17. 10. 2008
Obrázek: Co dělá JAGGER a jeho holky

Sir Mick Jagger spojil svou tvůrčí sílu s někdejší hvězdou Eurythmics Davem Stewartem. Dvojice pracuje zatím bezejmenném projektu na projektu. Prostě se dva kamarádi jen tak nemůžou zavřít do nahrávacího studia v Los Angeles. Hned je z toho šuškanda.

Taky se teď dost píše o Jaggerově 36.leté dceři Jade. Je interiérová designérka a jedna z jejich prací teď musela ustoupit vzácným orchidejím. Ty byly nalezeny v místě, kde se měla stavět luxusní dvěvoskleněná víkendová sídla - právě v nich Jade navrhovala bytové doplňky. Nestaví se tam, bude se stavět jinde. Jade zatím cestuje po světě. Třeba dnes po poledni v Moskvě navštívila policejní stanici. Nepřišla na kafe, ale nahlásit ztrátu pasu. Má to v genech. Před dvěma měsíci její máma Bianca Jagger při návštěvě hudebního festivalu v rakouském Salzburgu "někde zapomněla" platinový prsten s diamantem za cca 5 a čtvrt miliónu.

---

Basák GREEN DAY oslavuje syna

17. 10. 2008
Obrázek: Basák GREEN DAY oslavuje syna

Poslední dobou tady píšeme dost často o těch, kteří odešli do té hospody, ze které už není návratu. Tak teď jedna z opačného konce koloběhu života. Minulou sobotu se manželce basáka Green Day narodil syn Brixton Michael. Na stránkách Greenday.net se ještě píše, že po porodu vážil 3,6 kg. Co se ostatních členů kapely týče, tak jsou zase ve studiu a tvoří nové album. ZDE je důkaz. Následovník desky American Idiot (2004) by měl být na světě příští rok a producentem je bubeník skupiny Garbage Butch Vig.

---

EDDIE už dělá i do politiky

17. 10. 2008
Obrázek: EDDIE už dělá i do politiky

Maskot Iron Maiden se ocitl na radnici ve městě Pamplona - což je hlavní město španělského autonomního společenství Navarra (400 km severovýchodně od Madridu). Ve městě také sídlí jeden z nejlepších házenkářských týmů světa Portland San Antonio. Zpátky k Eddiemu. Jeho podobizna tam visí v jednací síni Pampolonské radnice a příšerka z vlajky dohlíží na pravidelná setkání tamních politických šéfů. Eddie své čestné místo získal díky frakci socialistů, kteří městu vládnou. Pro jejich lídra Josého Luise Úrize je Eddie hrdina. Opoziční strana konzervativců z něj příliš nadšená není.

A víte proč se Eddie jmenuje Eddie? Podle starého fóru o Eddiem Šiškovi: "Ženský se narodí místo dítěte jenom hlava. Bez těla. Nebojte, říká doktor, přineste ho za pět let, to už tu pro něj nějaký tělíčko budeme mít. Uplyne pět let a Eddie šiška, jak mu rodiče říkali, sedí na krbový římse, když dovnitř vstoupí otec. Synu, praví, dnes je zcela mimořádný den, máš páté narozeniny a my pro tebe s maminkou máme speciální překvapení. Ale ne, zaúpí Eddie, ne já už nechci další pitomou čepici."

---

Nová deska GUNS N´ ROSES

17. 10. 2008
Obrázek: Nová deska GUNS N´ ROSES

Pokud to ještě někoho zajímá, tak album Chinese Democracy by mělo být v ochodech 23. listopadu (jen nevíme kterého roku). Bude obsahovat 14 písní - 11 už Gáni hráli na koncertech nebo unikli během minulých měsíců na internet a tři budou úplné novinky: Scraped, Sorry a Prostitute. Podle hudebního kritika Billboard.com, který už desku slyšel, Axl Rose zpívá až v žilách tuhne krev. Taky se spekuluje o dvou variantách obalů a že Chinese Democracy bude jak na CD tak na vinylu.

---

Setlist QUEEN 2008

16. 10. 2008

Ze studiové pošty:

Zdravím všechny Bíťáky,
s blížícím se koncertem skupiny Queen + Paul Rodgerse v pražské O2 Aréně dne 31.10.2008 jsem na oficiálních stránkách našel set list z koncertu dne 13.10.2008 v Londýně. Tento set list, bude pravděpodobně stejný jako v Praze.
Beatu zdar.
Ivo Strejc
---

GLOVER maloval pro charitu

15. 10. 2008
Obrázek: GLOVER maloval pro charitu

A taky pro kamarády ze skupiny Status Quo. Obrazem podpořil jejich charitativní akci. Skupina se rozhodla při příležitosti čtyřicátého výročí vydání jejich první desky Picturesque Matchstickable Messages from the Status Quo oslovit 50 celebrit (Alice Cooper, Nick Mason, Brian May, Paul Rodgers nebo fotbalové teamy Chelsea F.C. a Liverpool F.C.), aby vytvořily design pro nový obal (60x60cm), který bude dražený. Francis Rossi a spol. věnují získané peníze organizaci The Prince's Trust na pomoc mladým lidem. Výtvory, včetně toho od basáka Deep Purple, si můžete prohlednout ZDE. V případě zájmu je možné se do dražby zapojit to 5. listopadu.

A když už jsme u Status Quo, tak jejich hit Whatever You Want z roku 1979 teď upravili a přejmenovali na Jump That Rock (Whatever You Want) němečtí technaři Scooter. A ZDE je výsledek :o)

---

Fotky ze sobotní rockové pipy v Plzni

14. 10. 2008
Obrázek: Fotky ze sobotní rockové pipy v Plzni

Beaťáci měli dostaveníčko v klubu Studna

---

Nová deska AC/DC v Klubu Rádia Beat

14. 10. 2008

A je tady!!!!! Snad nejvíce diskutovaná a očekávaná deska je na světě.

20. říjen mají snad všichni fanoušci australské legendy ve svém diáři červeným písmem. A přestože ještě do vydání zbývá několik dnů. U nás můžete desku BLACK ICE už nyní. Takže hurá všichni trénovat, abychom si mohli v březnu a AC/DC pěkně zazpívat.

---

Zemřel první basák Marilyn Mansona

13. 10. 2008
Obrázek: Zemřel první basák Marilyn Mansona

Tělo 39. letého Gidgeta Geina (skutečným jménem Bradley Anne Stewart) bylo nalezeno 9. října v jeho domě ve městě Burbank v americkém státě Kalifornie. Předávkoval se. Ještě k jeho přezdívce. Gidget byla postava hrdinky z 60. Let (dospívající surfující děvče z románu Fredericka Kohnera) a Ed Gein byl americký sériový vrah, kanibal a nekrofil (jím se taky nechal inspirovat Robert Bloch při psaní románu Psycho - zfilmoval Hitchcock.

---

Dave Grohl bude mít ulici

13. 10. 2008
Obrázek: Dave Grohl bude mít ulici

Rada města Warren ve státě Ohio se rozhodla, že jednu z ulic pojmenuje po slavném rodákovi - frontmanovi Foo Fighters a někdejším bubeníkovi Nirvany. Kdy dojde ke slavnostnímu odhalení cedule Dave Grohl Alley a jestli bude celé slávě Grohl přítomen, o tom se zatím mlčí. Foo Fighters teď za pomocí právníků řeší spor s prezidentským kandidátem Johnem McCainem, který prý kus jejich skladby My Hero použil v předvolební kampani bez svolení a vědomí bandu. Kapela se pak těší na společný charitativní koncert 26. října se ZZ Top.

---
Stránky: 1 193 384 535 536 537 538 539 540 541 576 767