Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 187 372 558 743

Jack White si zazpíval s Pearl Jam

16. 7. 2018
Obrázek: Jack White si zazpíval s Pearl Jam

Stalo se o víkendu. Držitel Grammy za nejlepší rockový pěvecký výkon z roku 2015, hudebník, producent a také příležitostný herec, zazpíval spolu s Pearl Jam známou píseň Neila Younga "Rockin´ In The Free World”. Na ukázku z vystoupení se můžete podívat ve videu dole.

---

Led Zeppelin představují novou knihu

16. 7. 2018
Obrázek: Led Zeppelin představují novou knihu

Na twitterovém účtu skupiny Led Zeppelin se objevily náhledy z připravované knihy, která vyjde k padesátému výročí kapely. Půjde o první a jedinou oficiální knihu fotografií, na jejímž vzniku se svými vlastními archivy podílejí samotní členové skupiny.

---

Doctor Victor se blíží ke splnění svého dalšího snu

15. 7. 2018
Obrázek: Doctor Victor se blíží ke splnění svého dalšího snu

Pražská, skupina Doctor Victor, soustředěná kolem fenomenálního kytaristy Vojty Victora Bureše, má nadosah další významný úspěch. Členové kapely Kiss si je vybrali mezi desítku kapel. Ve hře je společné koncertování při jejich plavbě z Miamy do KeyWestu a Nassau na Bahamy.

---

Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

13. 7. 2018
Obrázek: Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

Tak nějak zní ve stručnosti prohlášeni Gene Simmonse. Čím dál tím častěji musejí současní členové skupiny Kiss odpovídat na dotazy, týkající se obřího turné, na které se kapela vypraví už v příštím roce. Podle mnohých spekulací by dokonce mohlo jít o tunré rozlučkové.

---

Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

12. 7. 2018
Obrázek: Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

S výjimkou první desky hodlá skupina Genesis vydat kompletní diskografii na vinylových nosičích. Celkově jde o čtrnáct dlouhohrajících desek a na pulty by se měla dostat už za necelý měsíc. Konkrétní datum vydání bylo stanoveno na 3. srpna.

---

Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

12. 7. 2018
Obrázek: Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

"Rough Night" řekl doslova dvaasedmdesátiletý umělec krátce po skončený koncertu, který se uskutečnil 3. července v americkém Detroitu. Místní, zejména mladší publikum, zřejmě už v rozjezdu oslav dne nezávislosti, rušilo vystoupení neustálými výkřiky názvů písní, které chtělo slyšet.

---

Beatová pumpa v Liberci

12. 7. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Liberci

Včera jsme vyrazili na další Beatovou pumpu. Tentokrát byl cílem naší výpravy Liberec a ti, kteří se tam za námi zastavili, nám jistě dají za pravdu, že to bylo vydařené odpoledne. Jak ta akce probíhala se můžete podívat dole ve fotogalerii. Příště přijedeme možná právě k Vám. 

---

Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

11. 7. 2018
Obrázek: Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

Rok po smrti zpěváka, kytaristy a hudebního skladatele - Toma Pettyho, vyjde reprezentativní kolekce šedesáti písní, mapujících jeho hudební dráhu. Půjde o průřez celo kariérou tohoto výjimečného umělce a rockera. Přesný termín vydání boxu byl stanoven na 28.září

---

Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

10. 7. 2018
Obrázek: Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

Na šedesát tisíc fanoušků bylo svědky nedělního koncertu Erica Claptona v londýnském Hyde Parku. Vystoupení bylo jedním z mála koncertů, který Clapton letos absolvuje a úžasnou atmosféru dokresloval i fakt, že anglická fotbalová reprezentace v sobotu postoupila do semifinále MS.

---

Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

9. 7. 2018
Obrázek: Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

Skupina Kiss se po loňském turné odmlčela, ale o uplynulém víkendu o sobě opět dala znát. Kissáci zahráli v sobotu večer na Rock Festu ve španělské Barceloně. Videa z jejich vystoupení si můžete pustit dole. Další opravdu velké Světové turné chystá kapela na příští rok.

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 187 372 558 743