Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 186 372 557 742

Wimbledonská Fortuna

8. 7. 2018
Obrázek: Wimbledonská Fortuna

Fotbalový šampionát skončil a sportovní fandové, včetně naší Kačí, sledují teď ten tenisový. Celý tento týden nás čeká Wimbledonská soutěž na Beatu. Tak pozorně poslouchat!!!

---

Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

6. 7. 2018
Obrázek: Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

Asi největší rocková hudební událost posledních let u nás, se odehrála ve středu večer na velké ploše letiště v Letňanech. Opět po dlouhých letech k nám zavítali Rolling Stones. Jejich koncert byl velkým svátkem pro spoustu bíťáků a chybět na něm nemohl ani náš kolega Jirka Rogl. 

---

Poslechněte si novinku Dee Snidera

4. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku Dee Snidera

Dee Snider, frontman skupiny Twisted Sister vydává sólové album pod názvem “For The Love Of Metal”. Na pulty se deska dostane 27. července a k dispozici je už první singl, který bude uvedení na trh doprovázet. Píseň “Become The Storm” si můžete pustit dole.

---

Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

4. 7. 2018
Obrázek: Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

Dlouho očekávaná událost je tady a Rolling Stones dnes zahrají v rámci svého "No Filter Tour" v pražských Letňanech. Ptáte se nás na harmonogram dnešního odpoledne a večera. Přinášíme Vám tedy ty nejdůležitější časové údaje ve čtyřech stručných bodech. 

---

Přípravy na koncert Rolling Stones vrcholí

3. 7. 2018
Obrázek: Přípravy na koncert Rolling Stones vrcholí

Den před očekávaným pražským koncertem Rolling Stones měli zástupci médií možnost navštívit a prohlédnout si areál v pražských Leňanech, kde již téměř stojí obří pódium, tribuny a všechny, pro konání takové události, potřebné propriety. 

---

Wolfgang Van Halen dokončuje své sólové album

3. 7. 2018
Obrázek: Wolfgang Van Halen dokončuje své sólové album

Syn Eddie Van Halena, Wolfgang, finišuje se svojí vlastní prvotinou. Na projektu pracuje multiinstrumentalista už několik let. Údajně si nahrává všechny nástroje i vokály sám. O produkci se mu postaral Michael “Elvis” Baskette, známý ze spolupráce se Slashem a Alter Bridge.

---

Fish hlásí čtyři nové kousky

3. 7. 2018
Obrázek: Fish hlásí čtyři nové kousky

Konkrétně někdejší frontman Marillion prostřednictvím sociální sítě informuje své příznivce o tom, jak pokračují práce na jeho nové desce. Ta ponese název “Weltschmerz” a zatím jedinou konkrétní informací o ní, je právě to, že jsou hotové první čtyři songy. 

---

Pearl Jam, jak je viděl Jirka Rogl

2. 7. 2018
Obrázek: Pearl Jam, jak je viděl Jirka Rogl

V neděli večer naplnili pražskou O2 Arénu Pearl Jam. V davu byla celá řada posluchačů rádia Beat protože jsme ve smršti lupenů koncem minulého týdne rozdali spoustu vstupenek jen tak za zavolání. Pozici u pódia opět zaujal i náš kolega Jirka Rogl a jaké fotky pořídil, na to se podívejte v galerii. 

---

Rush se nevrátí ani s Davem Grohlem

2. 7. 2018
Obrázek: Rush se nevrátí ani s Davem Grohlem

Spekulativní otázka padla v rozhovoru Davea Grohla pro Rolling Stone. Týkala  se možnosti bubnovat v Rush poté, co svojí kariéru ukončil Neil Peart. Frontman Foo Fighters, který se proslavil jako bubeník Nirvany,odpověděl, že pro tuto práci není dost dobrý.

---

Poslechněte si “November Rain” tak, jak ji neznáte

29. 6. 2018
Obrázek: Poslechněte si “November Rain” tak, jak ji neznáte

Guns N´Roses dnes vydávají speciální edici “Appetite For Destruction” se spoustou bonusů. O tomto víkendu se díky rádiu Beat dostane tento Deluxe box i do rukou některých bíťáků. Jako takovou malou ochutnvku si můžete poslechnout tzv. piano verzi písně “November Rain”

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 186 372 557 742