Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 187 372 558 743

Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

13. 7. 2018
Obrázek: Původní členové Kiss jedině bez makeupu!

Tak nějak zní ve stručnosti prohlášeni Gene Simmonse. Čím dál tím častěji musejí současní členové skupiny Kiss odpovídat na dotazy, týkající se obřího turné, na které se kapela vypraví už v příštím roce. Podle mnohých spekulací by dokonce mohlo jít o tunré rozlučkové.

---

Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

12. 7. 2018
Obrázek: Čtrnáct alb Genesis bude znovu vydáno na vinylu

S výjimkou první desky hodlá skupina Genesis vydat kompletní diskografii na vinylových nosičích. Celkově jde o čtrnáct dlouhohrajících desek a na pulty by se měla dostat už za necelý měsíc. Konkrétní datum vydání bylo stanoveno na 3. srpna.

---

Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

12. 7. 2018
Obrázek: Koncert v Detroitu nazval Neil Young drsnou nocí

"Rough Night" řekl doslova dvaasedmdesátiletý umělec krátce po skončený koncertu, který se uskutečnil 3. července v americkém Detroitu. Místní, zejména mladší publikum, zřejmě už v rozjezdu oslav dne nezávislosti, rušilo vystoupení neustálými výkřiky názvů písní, které chtělo slyšet.

---

Beatová pumpa v Liberci

12. 7. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Liberci

Včera jsme vyrazili na další Beatovou pumpu. Tentokrát byl cílem naší výpravy Liberec a ti, kteří se tam za námi zastavili, nám jistě dají za pravdu, že to bylo vydařené odpoledne. Jak ta akce probíhala se můžete podívat dole ve fotogalerii. Příště přijedeme možná právě k Vám. 

---

Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

11. 7. 2018
Obrázek: Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

Rok po smrti zpěváka, kytaristy a hudebního skladatele - Toma Pettyho, vyjde reprezentativní kolekce šedesáti písní, mapujících jeho hudební dráhu. Půjde o průřez celo kariérou tohoto výjimečného umělce a rockera. Přesný termín vydání boxu byl stanoven na 28.září

---

Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

10. 7. 2018
Obrázek: Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

Na šedesát tisíc fanoušků bylo svědky nedělního koncertu Erica Claptona v londýnském Hyde Parku. Vystoupení bylo jedním z mála koncertů, který Clapton letos absolvuje a úžasnou atmosféru dokresloval i fakt, že anglická fotbalová reprezentace v sobotu postoupila do semifinále MS.

---

Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

9. 7. 2018
Obrázek: Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

Skupina Kiss se po loňském turné odmlčela, ale o uplynulém víkendu o sobě opět dala znát. Kissáci zahráli v sobotu večer na Rock Festu ve španělské Barceloně. Videa z jejich vystoupení si můžete pustit dole. Další opravdu velké Světové turné chystá kapela na příští rok.

---

Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

9. 7. 2018
Obrázek: Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

Glen Matlock byl členem legendární punkové formace v letech 1975 - 1977. Nyní oznámil, že jeho sólovka vyjde 24. srpna tohoto roku a ponese název “Good to Go”. Slovy samotného hudebníka jde o velmi jednoduchý druh muziky. Sám by ji prý nazval “loud skiffle”.

---

Wimbledonská Fortuna

8. 7. 2018
Obrázek: Wimbledonská Fortuna

Fotbalový šampionát skončil a sportovní fandové, včetně naší Kačí, sledují teď ten tenisový. Celý tento týden nás čeká Wimbledonská soutěž na Beatu. Tak pozorně poslouchat!!!

---

Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

6. 7. 2018
Obrázek: Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

Asi největší rocková hudební událost posledních let u nás, se odehrála ve středu večer na velké ploše letiště v Letňanech. Opět po dlouhých letech k nám zavítali Rolling Stones. Jejich koncert byl velkým svátkem pro spoustu bíťáků a chybět na něm nemohl ani náš kolega Jirka Rogl. 

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 187 372 558 743