Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 184 368 551 734

Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

17. 5. 2018
Obrázek: Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

Koncertní turné Phila Rudda bylo zrušeno a my Vám níže přinášíme oficiální prohlášení pořadatelů, kteří vystoupení v Česku plánovali a organizovali. Zaplacené vstupné se bude vracet v plné výši. Do konce tohoto týdne budou zveřejněny možnosti vrácení vstupného u všech předprodejních míst.

---

Rolling Stones zveřejnili klip ze San Jose 1999

17. 5. 2018
Obrázek: Rolling Stones zveřejnili klip ze San Jose 1999

O tom, že “Stouni” vydají další živák do série "From The Vault" už jsme psali. Jedná se o záznam s názvem “Security: San Jose '99”, který se na veřejnost dostane 13. července. Rolling Stones však už nyní na svém Facebookovém profilu představili první krátkou ukázku - video s písní “Saint Of Me”.

---

Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

17. 5. 2018
Obrázek: Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

Americká skupina Toto zakončila evropskou část svého světového turné (při kterém navštívila i Prahu) ve skotském Glasgowě. A tam sebou přivezli hudebníci nejen spoustu aparatury a skvělou muziku, ale i pořádně velkou zásobu tzv. hotelové kosmetiky. Ta byla určena pro jednu z místních charitativních organizací.

---

Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz

16. 5. 2018
Obrázek: Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz
Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí. Čtrnáctému ročníku putovního festivalu Hrady CZ budou v atraktivním prostředí památek dominovat Horkýže slíže, Rybičky 48, Divokej Bill, Škwor, Plexis či Pražský výběr
---

Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

16. 5. 2018
Obrázek: Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

V hledáčku ženského hnutí s názvem “Ultra Violet”, bojujícího za práva zneužívaných a týraných žen, se mimo jiné ocitli i někteří rockoví umělci. Jmenovitě jsou to Steven Tyler z Aerosmith, Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers, Don Henley z Eagles, nebo Ted Nugent.

---

Beatová pumpa v Brně

16. 5. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Brně

V dubnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět vyráží do ulic a brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 16.května se na Vás těsíme v Brně v areálu společnosti ProEx 2000. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

15. 5. 2018
Obrázek: Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

Hudební velkofilm společnosti 20th Century Fox o skupině Queen bude mít premiéru 2. listopadu. Hlavní roli frontmana skupiny Freddie Mercuryho ztvárnil americký herec egyptského původu Rami Said Malek. Film bude prý velkolepou oslavou skupiny Queen.

---

Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

15. 5. 2018
Obrázek: Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

Na tom by nebylo samo o sobě nic zvláštního, kkdyby šlo pouze o skladbu samotnou. Speciální záležitost z ní udělá cesty, kterou k finální melodii Dave Grohl podstoupí. V plánu totiž má, že veškeré nástroje bude nnahrávat pouze on sám. I to už tady bylo. 

---

Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

14. 5. 2018
Obrázek: Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

Přehlídka Expo 2018 se konala o víkendu v americké Indianapolis a v rámci doprovodného programu se tam na jedné “stejdži” sešli staří známí rockeři, spojení se skupinou Kiss. Jak jim to společně hrálo, se můžete podívat ve dvou videozáznamech dole. 

---

Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

14. 5. 2018
Obrázek: Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

Zmínil se o tom v nedávném rozhovoru pro “Blabbermouth” kytarista skupiny Nuno Bettencourt. Prozradil, že Extreme plánují vydat svojí šestou řadovku ještě v letošním roce. Od zatím poslední desky “Saudades de Rock” to v srpnu bude už deset let a tak je asi nejvyšší čas, dát o sobě zase vědět.

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 184 368 551 734