Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 184 368 551 734

Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

16. 5. 2018
Obrázek: Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

V hledáčku ženského hnutí s názvem “Ultra Violet”, bojujícího za práva zneužívaných a týraných žen, se mimo jiné ocitli i někteří rockoví umělci. Jmenovitě jsou to Steven Tyler z Aerosmith, Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers, Don Henley z Eagles, nebo Ted Nugent.

---

Beatová pumpa v Brně

16. 5. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Brně

V dubnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět vyráží do ulic a brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 16.května se na Vás těsíme v Brně v areálu společnosti ProEx 2000. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

15. 5. 2018
Obrázek: Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

Hudební velkofilm společnosti 20th Century Fox o skupině Queen bude mít premiéru 2. listopadu. Hlavní roli frontmana skupiny Freddie Mercuryho ztvárnil americký herec egyptského původu Rami Said Malek. Film bude prý velkolepou oslavou skupiny Queen.

---

Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

15. 5. 2018
Obrázek: Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

Na tom by nebylo samo o sobě nic zvláštního, kkdyby šlo pouze o skladbu samotnou. Speciální záležitost z ní udělá cesty, kterou k finální melodii Dave Grohl podstoupí. V plánu totiž má, že veškeré nástroje bude nnahrávat pouze on sám. I to už tady bylo. 

---

Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

14. 5. 2018
Obrázek: Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

Přehlídka Expo 2018 se konala o víkendu v americké Indianapolis a v rámci doprovodného programu se tam na jedné “stejdži” sešli staří známí rockeři, spojení se skupinou Kiss. Jak jim to společně hrálo, se můžete podívat ve dvou videozáznamech dole. 

---

Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

14. 5. 2018
Obrázek: Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

Zmínil se o tom v nedávném rozhovoru pro “Blabbermouth” kytarista skupiny Nuno Bettencourt. Prozradil, že Extreme plánují vydat svojí šestou řadovku ještě v letošním roce. Od zatím poslední desky “Saudades de Rock” to v srpnu bude už deset let a tak je asi nejvyšší čas, dát o sobě zase vědět.

---

Nejlepší Japonská metalová kapela se vrátí do Prahy

11. 5. 2018
Obrázek: Nejlepší Japonská metalová kapela se vrátí do Prahy

Tak to vypadá, že jsme se konečně opět dočkali a nejslavnější japonská a jedna z nejvýznamnějších heavymetalových kapel  v historii vůbec, míří zpátky do Prahy. Ti, kteří psali a píší historii tvrdého rocku, vystoupí v neděli 29. července opět v pražském klubu  Nová Chmelnice.

---

Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

11. 5. 2018
Obrázek: Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

"From The Vault" je otevřená sada živých vystoupení skupiny Rolling Stones, která v průběhu let stála za záznam a vydání jako samostatný nosič. Obsahuje například koncerty z let 1971 (The Marquee Club), 1975 (L.A. Forum) a 1982 (Live in Leeds). Série bude doplněna o rok 1999 a koncert v San Jose

---

Guns N’ Roses vydávají Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition! Vyjde 29. června

10. 5. 2018
Obrázek: Guns N’ Roses vydávají Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition! Vyjde 29. června

Jedna z nejlegendárnějších rockových kapel hudební historie Guns N’ Roses vydává reedici svého debutového alba Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition. Jde o Svatý grál, který nesmí chybět ve sbírce žádného pravého fanouška. 

---

Powerwolf v Praze představili novinářům nové album "THE SACRAMENT OF SIN"

10. 5. 2018
Obrázek: Powerwolf v Praze představili novinářům nové album "THE SACRAMENT OF SIN"

Stalo se tak v pondělí a kapela si při té příležitosti užila Prahu. Došlo i na rozhovor pro rádio Beat, který Vám co nevidět přineseme ve vysílání. Vše se včas dozvíte jak z programu tak i tady na webu. Prozatím jsme pro Vás připravili pár fotografií z tiskovky, které pořídil náš kolega Jirka Rogl. 

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 184 368 551 734