Stránky: 1 184 368 551 662 663 664 665 666 667 668 734

Další z Beatníků fotbalovým fandou

23. 3. 2004
Obrázek: Další z Beatníků fotbalovým fandou

Ahoj,
tak tohle jsem vyfotil dneska na Spartě... otázkou je, co ti tři právě provozujou za sport :)
Mějte se, Petr

---

Ze studiové pošty

22. 3. 2004

Ahoj, o weekendu jsem navštívil v Opavu a tak jsem nemohl vynechat utkání Baník-Slavia. To utkání mělo obrovskou atmosféru a náštěva Bazalů je skutečný zážitek, jaký v Praze zatím opravdu nemáme. Láďa Šmíd ze Žižkova
PS: Láďa dovezl Kachně z Ostravy perník-Baník. Byl dobrý! Vy buďte taky a když někam pojedete, fo?te a mailujte.

---

MCCARTNEY PÍŠE ROMÁN PRO DĚTI

19. 3. 2004
Obrázek: MCCARTNEY PÍŠE ROMÁN PRO DĚTI

Rocková legenda SIR PAUL McCARTNEY (61) se chystá psát romány pro děti s ekologickým poselstvím. Zpěvák hitu PAPERBACK WRITER pracuje na knize s názvem HIGH IN THE CLOUDS: AN URBAN FURRY TALE ve spolupráci se spisovatelem PHILIPEM ARDAGHEM a ilustrátorem GEOFFEM DUNBAREM. Mluvčí vydavatelství FABER AND FABER k tomu říká: "Knížka je o dvou veverkách a žábě, jejichž domov zničí stavbaři. Rozhodnou se zachránit ostatní zvířátka, kterým hrozí stejný osud. Je velmi pravděpodobné, že podle knihy vznikne i film." McCartney pracuje i na animované verzi příběhu, která by se měla objevit na jeho DVD PAUL McCARTNEY: THE MUSIC AND ANIMATION COLLECTION.

---

Něco pro zasmání

18. 3. 2004

Obrázky, fóry a raritky které jsme dostali od Vás..

---

Fotky z Beatové síně slávy

17. 3. 2004
Obrázek: Fotky z Beatové síně slávy

Zlatý Radim ...

Nový Blue Effect: kytara: Radim Hladík, kytara+klávesy+zpěv: Honza Křížek a Pavel Bohatý, baskytara: Vojtěch Říha a bicí: Václav Zíma
Image

Image

Image

Sehrané dvojky
Image

Image

Michal Ambrož před vyhlášením Naděje Beatu
Image

Vojtěch Lindaur při vzpomínce na ty, co sledovali dění ve Vagónu "shora"
Image

Vladimír Mišík a jeho nová deska (skleněná)
Image

Image

Rada starších
Image

Technický zádrhel - Lešek byl na své klávesy naštvaný a rozkošně se červenal, Radim radil RESTART
Image

Padlo pár piv, ale hlavně Rosenka v podání Oldy Veselého
Image

Vojtěch se dívá
Image

Radim celý večer ohodnotil
Image

---

COBAIN CHTĚL SKONČIT S NIRVANOU

17. 3. 2004
Obrázek: COBAIN CHTĚL SKONČIT S NIRVANOU

Zesnulý rocker KURT COBAIN chtěl několik měsíců před svou smrtí ukončit své působení ve skupině NIRVANA a věnovat se spolupráci se svou manželkou COURTNEY LOVE. V dosud neuveřejněném rozhovoru se Cobain svěřuje, že cítí velikou hudební spřízněnost s dnes již bývalou skupinou HOLE. Zmíněný rozhovor vychází dnes 15. března v britském časopisu UNCUT k desátému výročí hudebníkova dobrovolného odchodu ze světa. V rozhovoru, který poskytl osm měsíců před svou sebevraždou, říká: "Rád bych (spolupracoval s Love). Ale abych řekl pravdu, nejraději bych skončil ve své kapele a připojil se k Hole. Když jsem s nimi hrál, cítil jsem hudební spojení na takové úrovni, jako ještě s nikým jiným." Cobain se zabil v sedmadvaceti letech v dubnu 1994 v Seattlu. V rozhovoru, původně dělaném pro francouzskou televizi, také říká, že přemýšlí o přechodu z grungeových kořenů k akustické hudbě: "Mohlo by to být pěkné začít hrát na akustickou kytaru a být něco jako zpěvák a skladatel, něco jiného než grunge rocker. Mohl bych si prostě jen tak sednout na židli s kytarou jako JOHNNY CASH nebo tak, a nebyl by to vtip."

---

CLAPTON MÓDNÍM NÁVRHÁŘEM

17. 3. 2004
Obrázek: CLAPTON MÓDNÍM NÁVRHÁŘEM

Rocková legenda ERIC CLAPTON obrací svůj zájem směrem k módnímu průmyslu, a to vše ve jménu dobročinnosti. Clapton poslal do světa trička s logem kliniky CROSSROAD CENTRE, zabývající se léčbou drogově závislých, která byla založena v roce 1997 na karibském ostrově Antiqua. Clapton, který je od roku 1982 čistý, co se týče drog a alkoholu, přiznává, že jím navržený design, tedy zlatý sluneční výbuch na modrém horizontu, nemá žádný jasný význam: "Měl jsem to v hlavě po celý život, ale nevím co to znamená, nebo co by to mělo znamenat."

---

RONNIE WOOD: KDYŽ NEPŘESTANU KOUŘIT, ZEMŘU

17. 3. 2004
Obrázek: RONNIE WOOD: KDYŽ NEPŘESTANU KOUŘIT, ZEMŘU

RONNIE WOOD dostal varování od lékařů - pokud nepřestane kouřit, do několika let zemře. Woodovi bylo řečeno, že by měl co nejdříve skoncovat se svou třicítkou cigaret denně, jinak se rozhodně nebude moci radovat z dlouhého života. Wood říká: "Lékaři mi řekli, že když se teď vzdám kouření, tak mám ještě šanci, stále mám silné plíce. Ale když budu kouřit další rok, čeká mě rozedma plic a bum, moje plíce zkolabují. Můžu pokračovat v tom, co dělám, a rozloučit se tak s možností dlouhého života." Rocker se vzápětí rozčiluje nad zprávami, že se opět dal na pití: "Říkat, že jsem se zbláznil a opět piji je hrozné, protože to přišlo právě před naším posledním setkáním s Rolling Stones. A pro kluky není dobré, když si přečtou, že je Ronnie zase v tom. Je to nechutné."

---

19th Annual Rock and Roll Hall of Fame

16. 3. 2004
Obrázek: 19th Annual Rock and Roll Hall of Fame

Dnes v noci se v New Yorku v hotelu Waldorf Astoria konalo 19. uvádění do Americké Rock and Rollové síně slávy. Letos se dostalo na Boba Segera, ZZ Top, Traffic, Prince a George Harrisona. Za něj cenu převzala vdova Olivia a syn Dhani.

---

OASIS UKONČILI SPOLUPRÁCI S DEATH IN VEGAS

12. 3. 2004
Obrázek: OASIS UKONČILI SPOLUPRÁCI S DEATH IN VEGAS

Šesté album rockové skupiny OASIS bude nakonec produkovat sám NOEL GALLAGHER, poté co se nedohodla se skupinou DEATH IN VEGAS jako s producenty. Oasis požádali zpěváka Death In Vegas RICHARDA FEARLESSE, aby dohlédl na natáčení dlouho očekávané desky, ale nakonec zřejmě nenašli společnou řeč. Nyní na sebe převezme producentské povinnosti sám Gallagher. Skupina ve svém prohlášení tvrdí: "Oasis ukončili jednání s DIV a vrátili se do studia, aby pokračovali v práci na svém šestém studiovém albu." Zatím není jisté, zda některé z nahrávek, na kterých Fearless spolupracoval, budou zařazeny na konečnou verzi alba.

---
Stránky: 1 184 368 551 662 663 664 665 666 667 668 734