Stránky: 1 186 372 557 662 663 664 665 666 667 668 742

Zlodějem je … zahradník

12. 7. 2004
Obrázek: Zlodějem je … zahradník

Jak jinak. Jde o ex-zaměstnance Roda Stewarta. Ale pozor. Krádeži předcházel padák a né neopak. Donalda Smitha tak naštvala Stewartova neodůvodněná výpověď, že pod tíhou vzteku sebral Rovodo auto a naboural mu je. Prostě: ukradl klíčky od žlutého Dodge Vipera (na fotce) v rockerově domě v Palm Beach na Floridě a po 30 minutách jízdy naboural. Hlídkující policista (ano, Stewart má svého strážníka) nezpozoroval nic podezřelého na tom, že ve sportovním autě vyjíždějícím z pozemku nesedí Stewart, ale jeho zahradník. Smith byl později zatčen v motelu poblíž místa, kde auto naboural. Byl obviněn z krádeže vozidla a způsobení škody ve výši 540 dolarů.

---

Nesmrtelný Elvis

12. 7. 2004
Obrázek: Nesmrtelný Elvis

Král rokenrolu Elvis Presley míří posmrtně ke svému 19. prvnímu místu v britské hitparádě, když fanoušci kupují re-edici jeho singlu That's all right (mama). První nahrávka krále rokenrolu vyšla v reedici před týdnem, a to padesát let po svém vydání ve studiích SUN v Memphisu. Vydána byla limitovaná série 5.000 nahrávek singlu a celý náklad se vyprodal během několika hodin. Podle zasvěcených zdrojů by se singl měl tento týden dostat do první desítky a možná i na první příčku hitparády.

---

Nová deska Oasis opožděna

12. 7. 2004
Obrázek: Nová deska Oasis opožděna

Od loňského listopadu nás Gallagherovci připravují na své nové album. Tohle se ale ještě této nedočkáme. Proč? Noel Gallagher si postěžoval: "Zkoušeli jsme nové postupy, a Liam přišel s nápadem pozvat si jako producenty skupinu DEATH IN VEGAS, což jsme považovali za úžasný nápad. Dali jsme dohromady deset písniček, pronajali si studio Sawmills v Cornwallu a dali si na to tři týdny. Bohužel jsme pak zjistili, že to, co jsme nahráli se nám nelíbí, a Fearless a Holme z Death In Vegas už se déle našemu projektu nemohli věnovat. Rozhodli jsme se, že desku natočíme sami, což se nám nedařilo. Mezitím jsme napsali nové skladby. Připravujeme již zcela novou desku. Na nových písničkách chceme začít pracovat tento měsíc. Doufáme, že nové album vyjde v únoru nebo březnu (2005), a singl by mohl vyjít už koncem letošního roku." No, nechejme se překvapit.

---

Bono a Edge skládají pro Spider-mana

12. 7. 2004
Obrázek: Bono a Edge skládají pro Spider-mana

Hvězdy U2 se domluvily s tvůrci nového brodwayského muzikálu a začaly skládat muziku k příběhu pavoučího muže. Scénář má na starosti další Ir, Neil Jordan a režie ambiciózního projektu se ujme režisérka Lvího krále Julie Taymorová. Pokračování filmové verze Spider-Mana minulý týden vtrhlo do amerických kin a smazalo předchozí rekordy návštěvnosti.

---

Bowie je po operaci srdce

9. 7. 2004
Obrázek: Bowie je po operaci srdce

Potíže Davida Bowieho byly vážnější, než původně uváděné skřípnutí ramenního nervu. Opakované obtíže měly kardiologické příčiny a zpěvák musel být v Hamburku operován. Několik dní po zhroucení v Praze musel vyhledat ošetření i na festivalu v Rakousku a pak zrušil celý zbytek svého evropského turné. Co se týče úplně nejnovějších zpráv, Bowie v nemocnici zůstal nezbytně nutnou dobu a teď už je se svou rodinou v New Yorku a má se prý dobře. Tak hodně síly do uzdravení!

---

Brácha Youngovců z AC/DC

8. 7. 2004
Obrázek: Brácha Youngovců z AC/DC

Občas, třeba dnes ráno, zní z Beatu song Friady On My Mind - jediný hit skupiny Easybeats. Té na konci šedesátých let šéfoval George Redburn Young - starší bratr Anguse a Malcolma z AC/DC. Vždycky mě zajímalo, jestli vypadají podobně. Podle fotky - sourozenci se nezapřou. Jinak jsem se dočetla, že George (na fotce) se narodil 6. listopadu 1948 v Glasgow, než se začal živit kytarou a zpěvem dělal příležitostného hlídače, z herců má za idola Paula Newmana, ze skladatelů Lennona s McCartneym, nesnáší levná auta a kromě Rock 'n' Rollu zbožňuje fotbal. (William a Margaret Youngovi měli 7 synů a 1 dceru)

---

Ringo měl ve středu narozeniny

7. 7. 2004
Obrázek: Ringo měl ve středu narozeniny

Richard Starkey se narodil časně zrána 7.7.1940 v malém domku v chudé liverpoolské čtvrti Dingle. Jeho otec Richard Starkey byl pekařský dělník, matka Elsie Gleave jeho spolupracovnice. Když byly Ringovi tři roky, otec opustil matku. Protože neměli peníze, museli se odstěhovat do ještě menšího domku v Admiral Grove. Ringo v té době trávil většinu času u babiček nebo u sousedů, protože jeho matka pracovala jako servírka. V šesti letech Ringovi prasklo slepé střevo a vzápětí dostal zánět pobřišnice a ocitl se na deset týdnů v komatu. Do školy se vrátil až po roce a učení těžko doháněl. Na jaře 1953 se Elsie provdala za Harry Gravese, kterého si Ringo okamžitě oblíbil. Téhož roku začal chodit do střední školy. V zimě nastydl, dostal zánět pohrudnice a lékaři zjistili i nález na plicích. Celé dva roky strávil v dětském sanatoriu ve Wirralu. Tam si poprvé zahrál s ústavním orchestrem na bubny. Po návratu přijal místo poslíčka na dráze. Poté dělal barmana na lodi mezi Liverpoolem a Severním Walesem. Když ho vyhodili, otčím mu sehnal místo truhlářského učedníka. "Byla to ruční práce a všichni mi říkali: Když budeš mít nějaký řemeslo, budeš OK." V truhlárně se spřátelil s Eddie Milesem, se kterým založili skifflovou skupinu a vyhrávali na večírcích a slavnostech v okolí. V roce 1959 ho přijal do své skupiny Rory Storm, kde ho v roce 1962 objevili i Beatles. (převzato z www.brouci.com)

---

Depp Osbournem

5. 7. 2004
Obrázek: Depp Osbournem

Nestačí reality show. Na téma Ozzyho Osbourna se bude příští rok točit životopisný film. Největší šanci na hlavní roli má hezoun Johnny Depp. Ten se totiž nejvíc zamlouvá i Ozzymu a jeho ženě Sharon. Zatímco představitel Střihorukého Edwarda bude trénovat - jak správně ukousnou holubici hlavu a bourat na terénní tříkolce, rozehrají rockoví manželé novou roli. Domluvili se s jednou z největších televizí v Británii na talk show. Vedení stanice nechá zcela na Ozzym a Sharon, koho si budou do pořadu zvát, jedinou podmínkou byl vysílací čas. Aby se nemusela show předtáčet a z poloviny "vypípat" (Ozzymu občas nějaké slůvko ujede), bude vysílat pozdě v noci. Ale prý bude stát za TO, vydržet dlouho vzhůru.

---

Hezké léto

2. 7. 2004
Obrázek: Hezké léto

... vra?te se nám z dálek a výšek v pořádku !!!
PS: pozorně se podívej na lezcova záda

---

Bowie nemocný, ale vyfocený!

24. 6. 2004
Obrázek: Bowie nemocný, ale vyfocený!

Zbyňkovi udělal radost Bowie a Zbyněk udělal radost nám (že poslal fotky z Davidova koncertu).
Ahoj "Bí?áci" já jen...včera jsem měl tu drzost a vyfotil jsem několikrát Davida Bowieho.. Takže jestli se chcete mrknout na výběr z těch 163 fotek, co jsem nablýskal. Jinak koncert byl skvělý,i když byl jaký byl...krátký. Bowie je borec...příště půjdu zas. Krásnej den.. Zbyněk
Svůj názor (bez fotek) na včerejší výstup Bowieho poslal i Pavel:
Koncert byl výbornej. Bowie mě totálně odvařil. Je to BOREC!! Bohužel po hodině a něco tam nastaly komplikace. Byla tam i deset minut pausa. Bylo na něm vidět, že se to snaží přemoct, ale asi to fakt nešlo. Rozhoně si myslim, že si nezaslouží aby do něj někdo prudil kvůli tomu že má zdravotní problémy. Ta hodina předtim byla úplně úžasná!!! PS: Mě osobně po hodině přestávaj koncerty tak bavit, takže já byl
spokojenej :o
Pavel
Taky máte něco? Jsme na studio@radiobeat.cz

---
Stránky: 1 186 372 557 662 663 664 665 666 667 668 742