Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 186 372 557 742

Pearl Jam, jak je viděl Jirka Rogl

2. 7. 2018
Obrázek: Pearl Jam, jak je viděl Jirka Rogl

V neděli večer naplnili pražskou O2 Arénu Pearl Jam. V davu byla celá řada posluchačů rádia Beat protože jsme ve smršti lupenů koncem minulého týdne rozdali spoustu vstupenek jen tak za zavolání. Pozici u pódia opět zaujal i náš kolega Jirka Rogl a jaké fotky pořídil, na to se podívejte v galerii. 

---

Rush se nevrátí ani s Davem Grohlem

2. 7. 2018
Obrázek: Rush se nevrátí ani s Davem Grohlem

Spekulativní otázka padla v rozhovoru Davea Grohla pro Rolling Stone. Týkala  se možnosti bubnovat v Rush poté, co svojí kariéru ukončil Neil Peart. Frontman Foo Fighters, který se proslavil jako bubeník Nirvany,odpověděl, že pro tuto práci není dost dobrý.

---

Poslechněte si “November Rain” tak, jak ji neznáte

29. 6. 2018
Obrázek: Poslechněte si “November Rain” tak, jak ji neznáte

Guns N´Roses dnes vydávají speciální edici “Appetite For Destruction” se spoustou bonusů. O tomto víkendu se díky rádiu Beat dostane tento Deluxe box i do rukou některých bíťáků. Jako takovou malou ochutnvku si můžete poslechnout tzv. piano verzi písně “November Rain”

---

Loňský koncert “Live At The Apollo” skupiny Yes vyjde v září

29. 6. 2018
Obrázek: Loňský koncert “Live At The Apollo” skupiny Yes vyjde v září

“Yes Featuring Anderson Rabin Wakeman”, pod tímto názvem vystoupili členové legendární formace v loňském roce v koncertní hale Apollo v Manchesteru. Koncertem oslavili padesátiny a taky se z tohoto vystoupení pořizovaly záznamy. Na 7. září se chystá jejich vydání.

---

Alice in Chains vydají v srpnu novinku

28. 6. 2018
Obrázek: Alice in Chains vydají v srpnu novinku

Album skupiny Alice in Chains s názvem “Rainier Fog” vyjde 24. srpna a desetipísňový set bude obsahovat i singl "The One You Know", který si můžete pustit dole jako takovou ochutnávku. Producentem nové desky je Nick Raskulinecz. Ten skupině produkoval už první dvě alba.

---

Vstupenky na Rolling Stones a Pearl Jam exkluzivně na Beatu

27. 6. 2018
Obrázek: Vstupenky na Rolling Stones a Pearl Jam exkluzivně na Beatu

.. a nikde jinde. Na Beat se valí smršť lupenů!!! Kdykoli ve čtvrtek, nebo v pátek uslyšíte z vysílání Pearl Jam nebo Rolling Stones, volejte na číslo 601 291 291 a "urvěte" si pro sebe né jeden ale hned dva lístky na koncerty rockových legend!!!

---

Boskovice 96,6 FM ON AIR

27. 6. 2018
Obrázek: Boskovice 96,6 FM ON AIR

Už týden jsme o Pavlovi (hlavní šéf přes antény) neslyšeli. Udělal si výlet. Chvíli byl v historickém centru, chvíli na přehradě, prošel si i přírodní park a pak se teprve pustil do práce. V Boskovicích vybudoval další dominantu – nový vysílač Radia Beat. Hurá, sláva, hraje to!!!

---

Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

27. 6. 2018
Obrázek: Guns N’ Roses po celý víkend na Beatu

Kromě toho, že budeme i tomto víkendu hrát z dílny Guns N’ Roses jednu pecku za druhou, bude se taky soutěžit a vyhrávat. Jedna z nejlegendárnějších rockových kapel hudební historie totiž vydává reedici svého debutového alba Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition.

---

Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

27. 6. 2018
Obrázek: Albu “Waiting for the Sun” bude letos padesát

Slavná deska skupiny The Doors vyšla v červenci roku 1968 a stala se jejich nejúspěšnějsím albem. Kromě "Hello, I Love You," obsahuje další klasické kusy jako například "The Unknown Soldier," "Spanish Caravan" či "Five to One." Na 14. září je naplánováno vydání Deluxe reedice tohoto alba.

---

Zemřel Fedor Frešo

26. 6. 2018
Obrázek: Zemřel Fedor Frešo

Dnes odpoledne zemřel člen kapel Collegium musicum a  Fermáta Fedor Frešo. Věnoval se především rockové a jazzové hudbě a s mnoha různými skupinami byl podepsán pod desítkami nahrávek. Jeho otcem byl slovenský hudební skladatel Tibor Frešo a matka studovala operní zpěv. 

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 186 372 557 742