Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 184 368 551 734

Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

11. 5. 2018
Obrázek: Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

"From The Vault" je otevřená sada živých vystoupení skupiny Rolling Stones, která v průběhu let stála za záznam a vydání jako samostatný nosič. Obsahuje například koncerty z let 1971 (The Marquee Club), 1975 (L.A. Forum) a 1982 (Live in Leeds). Série bude doplněna o rok 1999 a koncert v San Jose

---

Guns N’ Roses vydávají Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition! Vyjde 29. června

10. 5. 2018
Obrázek: Guns N’ Roses vydávají Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition! Vyjde 29. června

Jedna z nejlegendárnějších rockových kapel hudební historie Guns N’ Roses vydává reedici svého debutového alba Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition. Jde o Svatý grál, který nesmí chybět ve sbírce žádného pravého fanouška. 

---

Powerwolf v Praze představili novinářům nové album "THE SACRAMENT OF SIN"

10. 5. 2018
Obrázek: Powerwolf v Praze představili novinářům nové album "THE SACRAMENT OF SIN"

Stalo se tak v pondělí a kapela si při té příležitosti užila Prahu. Došlo i na rozhovor pro rádio Beat, který Vám co nevidět přineseme ve vysílání. Vše se včas dozvíte jak z programu tak i tady na webu. Prozatím jsme pro Vás připravili pár fotografií z tiskovky, které pořídil náš kolega Jirka Rogl. 

---

Radio Beat fandí offroadům

10. 5. 2018
Obrázek: Radio Beat fandí offroadům

Během uplynulého víkendu se konal druhý letošní závod seriálu Offroadtrial – Mistrovství České Republiky. Nebyli jste se podívat? Tak se podívejte teď. Videoreportáž najdete v článku.

---

Alice In Chains zahráli nový kus

10. 5. 2018
Obrázek: Alice In Chains zahráli nový kus

Ve videu dole se můžete podívat a taky si poslechnout novinku skupiny Alice In Chains. Jde o píseň “The One You Know”, kterou zahráli 7.května na svém vystoupení  v Hammerstein Ballroom v New Yorku. Je to první nová skladba z chystané desky, která by měla vyjít ještě letos.

---

Dio Disciples už nebudou jen poctou Diovi

9. 5. 2018
Obrázek: Dio Disciples už nebudou jen poctou Diovi

Skupina Dio Disciples vlastně původně vznikla aby dál hrála písně Ronnieho Jamese Dia ve snaze udržet památku svého kamaráda. Tvoří ji bývalí členové formace Dio, a příležitostně je doplňují vokalisté jako například Tim "Ripper" Owens (někdejší zpěvák Judas Priest) nebo Oni Logan z Lynch Mob.

---

Billy Sheehan sdílel vzpomínku na svůj záskok u Rush

9. 5. 2018
Obrázek: Billy Sheehan sdílel vzpomínku na svůj záskok u Rush

Ano, skutečně se to stalo. Skupina Rush byla vždy kompaktní troicí a s výjimkou počátku kariéry u nich k žádným personálním změnám v průběhu let nedocházelo. Minimálně v jednom případě ale došlo k nezvyklé situaci. Spolu s Alexem Lifesonem a Neilem Peartem si zahrál Billy Sheehan.

---

Phil Collins to s návratem myslí vážně

8. 5. 2018
Obrázek: Phil Collins to s návratem myslí vážně

Už o víkendu Phil Collins avizoval, že na počátku týdne přijde s překvapivou informací. Nyní je to tedy venku. Collins bude opět koncertovat! Zatím ovšem jen za Oceánem. Na říjen se chystá 15 koncertů v Severní Americe. Turné začne ve Fort Lauderdale ve státě Florida.

---

Mr. Big vydávají nový “živák”

7. 5. 2018
Obrázek: Mr. Big vydávají nový “živák”

Nové album s názvem “Live From Milan” je vzpomínkou na bubeníka Pata Torpeye, který zemřel v únoru. Materiál byl natočen během posledního turné kapely, které Mr. Big jeli v loňsském roce na podporu desky “Defying Gravity”. Pat Torpey, trpící Parkinsonovou nemocí, s kapelou ještě hrál.

---

Phil Collins chystá překvapení

7. 5. 2018
Obrázek: Phil Collins chystá překvapení

Můžeme se jen dohadovat o co půjde, ale Phli Collins na svém facebookovém účtu upozornil, že něco chystá a podrobnosti by měl vypustit do Světa snad už dnes. Spekuluje se tedy o tom, že by se mohl opět vrátit na pódia. Kdy a kde by to mělo být, na takovou informaci si budeme muset počkat.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 184 368 551 734