Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 185 370 554 738

Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

7. 6. 2018
Obrázek: Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

O spolupráci někdejšího frontmana Creedence Clearwater Revival se zakladatelem, kytaristou a zpěvákem skupiny ZZ Top, jsme už před časem psali. Ta spolupráce je samozřejmě užší. Aktuálně jedou Fogerty a ZZ Top společné turné pod názvem “ Blues and Bayous tour”

---

Rob Halford plánuje spolupráci s Ghost

7. 6. 2018
Obrázek: Rob Halford plánuje spolupráci s Ghost

Tobias Forge, frontman skupiny Ghost se dostal do hledáčku Roba Halforda. Ten se v jednom z rozhovorů zmínil, že jej baví překračovat hranice svého oblíbeného metalu a velmi si užívá příležitostnou spolupráci na projektech, ke kterým ho pozvou i muzikanti ze zcela odlišných žánrů.

---

6.6. Scorpions Ostravar Aréna, Ostrava

7. 6. 2018
Obrázek: 6.6. Scorpions Ostravar Aréna, Ostrava

Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti na nová data. Scorpions se tímto všem omlouvají za komplikace a těší se na setkání s fanoušky v červnu 2018.

---

Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

6. 6. 2018
Obrázek: Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

Téměř přesně tři roky poté, co si Dave Grohl před koncertem Foo Fighters ve švédském Goteborgu zlomil v zákulisí nohu (12.června 2015), hrála skupina na stejném místě. Nažhavené publikum opět, podobně jako před třemi lety, očekávalo příchod svých oblíbenců.

---

Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

6. 6. 2018
Obrázek: Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

Kompletní hudební program letošního 51. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Návštěvníci se například mohou těšit na Arakain a Lucii Bílou

---

Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

5. 6. 2018
Obrázek: Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

Formou tzv. lyric videa nabídl Dee Snider ochutnávku s názvem “Tomorrow's No Concern” z chystaného alba “For the Love of Metal”. Pustit si ji můžete dole. Produkce desky se ujal zpěvák skupiny Hatebreed, Jamey Jasta. To prý byl zásadní krok k modernímu zvuku. 

---

Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins

5. 6. 2018
Obrázek: Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins
 Jerry Hopkins, který napsal biografie Jima Morrisona, Davida Bowieho, Elvise Presleyho a řady dalších rockových legend, zemřel 3. června v Bangkoku po dlouhé nemoci. Bylo mu 82 let. Podle vlastních webových stránek vydal Hopkins během svého života 39 knih.
---

Víkend legend přímo z Legend

4. 6. 2018
Obrázek: Víkend legend přímo z Legend

Hudební legendy a legendy automobilové, to jde přece skvěle k sobě. O víkendu se tedy potkáme na slavnosti Legendy. Zastavte se za námi a přijďte si na chvilku zavysílat. Živě přímo z Výstaviště!!!

---

Styx zahráli Mr. Roboto živě!

4. 6. 2018
Obrázek: Styx zahráli Mr. Roboto živě!

Pro příznivce kapely to byla veliká událost. Styx jedou turné po spojených státech společně s Joan Jett a její kapelou The Blackheart. Ve středu 30. května došlo na koncertě v Irvine k výjimečné události. Poprvé po pětatřiceti letech zahráli Styx jednu ze svých nejslavnějších a nejúspěšnějších písní živě.

---

Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

4. 6. 2018
Obrázek: Nightwish jsou kmotry plzeňské velbloudice

Populární finští Nightwish nejen, že vystoupili jako hlavní hvězda prvního dne Metalfestu, ale odpoledne před svým vystoupením, v pátek 1. června, se v plzeňské ZOO, sousedící  s Amfiteátrem Lochotín, kde se festival každoročně koná, stali kmotry samice velblouda dvouhrbého. 

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 185 370 554 738