Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 185 368 552 735

Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

17. 5. 2018
Obrázek: Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

Americká skupina Toto zakončila evropskou část svého světového turné (při kterém navštívila i Prahu) ve skotském Glasgowě. A tam sebou přivezli hudebníci nejen spoustu aparatury a skvělou muziku, ale i pořádně velkou zásobu tzv. hotelové kosmetiky. Ta byla určena pro jednu z místních charitativních organizací.

---

Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz

16. 5. 2018
Obrázek: Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz
Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí. Čtrnáctému ročníku putovního festivalu Hrady CZ budou v atraktivním prostředí památek dominovat Horkýže slíže, Rybičky 48, Divokej Bill, Škwor, Plexis či Pražský výběr
---

Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

16. 5. 2018
Obrázek: Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

V hledáčku ženského hnutí s názvem “Ultra Violet”, bojujícího za práva zneužívaných a týraných žen, se mimo jiné ocitli i někteří rockoví umělci. Jmenovitě jsou to Steven Tyler z Aerosmith, Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers, Don Henley z Eagles, nebo Ted Nugent.

---

Beatová pumpa v Brně

16. 5. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Brně

V dubnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět vyráží do ulic a brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 16.května se na Vás těsíme v Brně v areálu společnosti ProEx 2000. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

15. 5. 2018
Obrázek: Film "Bohemian Rhapsody" půjde do kin v listopadu

Hudební velkofilm společnosti 20th Century Fox o skupině Queen bude mít premiéru 2. listopadu. Hlavní roli frontmana skupiny Freddie Mercuryho ztvárnil americký herec egyptského původu Rami Said Malek. Film bude prý velkolepou oslavou skupiny Queen.

---

Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

15. 5. 2018
Obrázek: Dave Grohl se chystá natočit 25-ti minutovou instrumentálku

Na tom by nebylo samo o sobě nic zvláštního, kkdyby šlo pouze o skladbu samotnou. Speciální záležitost z ní udělá cesty, kterou k finální melodii Dave Grohl podstoupí. V plánu totiž má, že veškeré nástroje bude nnahrávat pouze on sám. I to už tady bylo. 

---

Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

14. 5. 2018
Obrázek: Ace Frehley, Eric Singer, Bruce Kulick a Bob Kulick na pódiu Expa

Přehlídka Expo 2018 se konala o víkendu v americké Indianapolis a v rámci doprovodného programu se tam na jedné “stejdži” sešli staří známí rockeři, spojení se skupinou Kiss. Jak jim to společně hrálo, se můžete podívat ve dvou videozáznamech dole. 

---

Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

14. 5. 2018
Obrázek: Extreme mají v plánu vydat nové album ještě letos

Zmínil se o tom v nedávném rozhovoru pro “Blabbermouth” kytarista skupiny Nuno Bettencourt. Prozradil, že Extreme plánují vydat svojí šestou řadovku ještě v letošním roce. Od zatím poslední desky “Saudades de Rock” to v srpnu bude už deset let a tak je asi nejvyšší čas, dát o sobě zase vědět.

---

Nejlepší Japonská metalová kapela se vrátí do Prahy

11. 5. 2018
Obrázek: Nejlepší Japonská metalová kapela se vrátí do Prahy

Tak to vypadá, že jsme se konečně opět dočkali a nejslavnější japonská a jedna z nejvýznamnějších heavymetalových kapel  v historii vůbec, míří zpátky do Prahy. Ti, kteří psali a píší historii tvrdého rocku, vystoupí v neděli 29. července opět v pražském klubu  Nová Chmelnice.

---

Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

11. 5. 2018
Obrázek: Rolling Stones rozšíří sérii "From The Vault"

"From The Vault" je otevřená sada živých vystoupení skupiny Rolling Stones, která v průběhu let stála za záznam a vydání jako samostatný nosič. Obsahuje například koncerty z let 1971 (The Marquee Club), 1975 (L.A. Forum) a 1982 (Live in Leeds). Série bude doplněna o rok 1999 a koncert v San Jose

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 185 368 552 735