Stránky: 1 190 378 567 707 708 709 710 711 712 713 755

BOWIEHO ŽALUJE MRTVÝ PRODUCENT

11. 3. 2003
Obrázek: BOWIEHO ŽALUJE MRTVÝ PRODUCENT

DAVID BOWIE má na krku žalobu o tantiémy za svůj 34 let starý hit SPACE ODDITY - od producenta, který zemřel v loňském roce (2002). Právníci spravující pozůstalost GUSE DUDGEONA podali k londýnskému soudu žalobu proti Bowiemu, ve které tvrdí, že tantiémy za písničku z roku 1969, na které má jejich zesnulý klient nárok, mu nebyly 30 let vyplaceny. Právník NIGEL ANGEL k tomu říká: "Dostali jsme instrukce od pozůstalých Guse Dudgeona, abychom jejich nárok na tantiémy prosazovali se vším důrazem. Je v našem zájmu podat žalobu proti panu Bowiemu a všem ostatním zúčastněným stranám během příštích pár týdnů."

---

JAGGER OSLAVÍ ŠEDESÁTKU V PRAZE

11. 3. 2003
Obrázek: JAGGER OSLAVÍ ŠEDESÁTKU V PRAZE

MICK JAGGER oslaví 60. narozeniny v České republice. Mick je dobrým přítelem bývalého českého prezidenta VÁCLAVA HAVLA, který ROLLING STONES přesvědčil, aby do svého světového turné zařadila také Prahu. Skupina v Praze vystoupí v rámci svého světového turné WORLD LICKS 2003. Promotér SERGE GRIMAUX k tomu říká: "Bude to velká party. Jak bude probíhat a kde se uskuteční, to bude velké překvapení pro všechny, včetně Micka."

---

Dream team Radia Beat

11. 3. 2003

Radio Beat nežije jen rockovou muzikou, ale i sportem. Zprávaři Petr a Pepa se vyžívají v předpovědi síly a směry větru. Zatímco u Pepův důvod je nám utajen (možná chce vědět kterým směrem budou vlát jeho vlasy, aby si je cigárem neožehnul), Petr potřebuje znát předpověď větru kvůli windsurfingu. Pak nechápu, proč většinu času sedává u vodních ploch na břehu a brblá, že nefouká. Dalším sportovcem je Pavel Malůš. Ve strachu o svoji tělesnou schránku se hýbe jen v maximálně nutných mezích a na sport ani nemyslí (co kdyby si už myšlenou ublížil). Před 14ti dny se jeho odpor k sportu vystupňoval, když mu při sprintu na metro prasknul sval, nebo co. Teď nás ohrožuje berlemi. Honza a Vlasta mají stejného sportovního koníčka. Je jím fotbal. Zatímco Honza občas kope, tak Vlasta o fotbale aspoň mluví , především je pyšný na svého syna, který začíná trénovat s dorostem Xaverova. O svoji sportovní úchylnosti pomlčím. Stačí si ráno naladit rádio a nebo kouknout na obrázek (Evka, Ala a já - po sportovním výkonu a porážce Vršovic 9:1 - neptejte se, kdo ten jeden bod prohrál :o( když ona mi soupeřka dávala samá prasata).
Kachna
PS: držte našemu ženstvu palce, míříme do play-off naší mistrovské soutěže První třída žen (spadnout už není kam)

---

OZZY OSLAVIL ÚSPĚŠNOU LÉČBU RAKOVINY SVÉ ŽENY

10. 3. 2003
Obrázek: OZZY OSLAVIL ÚSPĚŠNOU LÉČBU RAKOVINY SVÉ ŽENY

OZZY OSBOURNE utratil 490.000 dolarů za velkolepou party na oslavu vítězství své ženy SHARON nad rakovinou. Ozzy byl štěstím bez sebe, když lékaři v pátek (7. 3. 2003) Sharon propustili jako zdravou. Rozhodl se to s celou rodinou oslavit luxusní dovolenou na Havaji. Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Sharon byla nadšena, ale Ozzy byl ještě šťastnější. Bez Sharon by byl ztracený. Byl hrůzou bez sebe, poté co onemocněla. Ozzy chtěl pro Sharon udělat něco speciálního, když se tu dobrou zprávu dozvěděl. A tak naplánoval velkolepou party pro ni a jejich 200 nejbližších přátel. Ozzy dokázal zázrak. V několika málo dnech se mu podařilo uspořádat takovou ohromnou party. Ozzy byl v sedmém nebi a Sharon byla překvapená a šťastná."

---

SHERYL CROW PLÁNUJE PŘESUN NA JIH

7. 3. 2003
Obrázek: SHERYL CROW PLÁNUJE PŘESUN NA JIH

Rockerka SHERYL CROWEOVÁ se chce vrátit ke svým jižanským kořenům, k čemuž jí má pomoci koupě farmy kousek od Nashvillu. Zpěvačka chce opustit Hollywood a najít si nový domov v blízkosti její rodiny: "Nashville je blízko místa, kde žijí moji rodiče a má sestra. No a mně se prostě začalo stýskat po domově. Ve svém novém domě chci bydlet i pracovat, takže tam hodlám přestěhovat své studio a spoustu nástrojů." První album, které chce Croweová v Nashvillu natočit, bude jak jinak než, countryové a měl by to být vánoční dárek rodině. Croweová dodává: "Vždycky jsem se chtěla vrátit zpět ke svým kořenům, k jazzu a country. Těším se až budu natáčet věci jako od JIMMYHO ROGERSE nebo THE CARTER FAMILY. Je mi jedno, jestli to někdo bude poslouchat nebo ne - moji přátelé a moje rodina si mou desku určitě zamilují. Bude to můj vánoční dárek."

---

LENNONOVA ČEPICE V DRAŽBĚ

7. 3. 2003
Obrázek: LENNONOVA ČEPICE V DRAŽBĚ

JOHN LENNON, někdejší hvězda skupiny BEATLES, je zase jednou součástí rokenrolové aukce, tedy alespoň jeho čepice z roku 1968. Za vyvolávací cenu 2.500 liber mohou fanoušci získat černou pletenou vlněnou čapku, získanou od bývalého Lennovova poslíčka. Na popisku k draženému předmětu se lze dočíst: "Čepice je doplněna dopisem NIGELA OLIVERA, bývalého zaměstnance APPLE (nahrávací společnost), kde píše, že býval Lennonovým pochůzkářem. Jednou řekl Lennonovi, že čepice, kterou nosí, je skvělá a John mu ji bez váhání dal."

---

OSBOURNEOVI V REKLAMĚ NA BRAMBŮRKY

7. 3. 2003
Obrázek: OSBOURNEOVI V REKLAMĚ NA BRAMBŮRKY

Televizní a hudební hvězda KELLY OSBOURNEOVÁ směřuje svůj zájem novým směrem - objeví se ve dvou reklamách na smažené brambůrky DORITOS. V první reklamě uvidíme zpěvačku Kelly, dceru rockové legendy OZZYHO OSBOURNEA, zpívající svůj nový singl COME DIG ME OUT a žvýkající oblíbenou značku brambůrek. Mezitím dva členové její kapely - FINLAY a CHRIS - poslouchají Kellyin současný singl SHUT UP. Reklamy by se na obrazovkách měly objevit na konci tohoto měsíce (03/2003).

---

OZZY SE PŘIPRAVUJE NA STŘÍZLIVĚNÍ

7. 3. 2003
Obrázek: OZZY SE PŘIPRAVUJE NA STŘÍZLIVĚNÍ

OZZY OSBOURNE si musí předtím, než vyrazí na turné, zajistit lékařskou pomoc. Bývalý člen skupiny BLACK SABBATH tvrdí, že za celou svou kariéru byl pouze desetkrát na pódiu opilý, přestože je jeho působení v hudebním světě poznamenáno jeho dlouhodobými problémy s alkoholem a častými odvykacími kůrami. Nyní mu má lékařská věda pomoci, aby na turné odolal tvrdému alkoholu: "Na turné se začíná pít až po koncertě. Já si dávám jen pár piv a zkouším odolat kořalce." Ozzyho manželka a manažerka v jedné osobě SHARON, která s Osbournem zažila vzestupy i pády, přiznává, že už dobře zná Ozzyho alkoholické výstřelky: "Vím, co můžu čekat. Vím, že v určitém bodě ho něco osvítí, a on si řekne: Dost! a pak je rok klid."

---

RADIOHEAD SE VRACEJÍ DO KLUBŮ

7. 3. 2003
Obrázek: RADIOHEAD SE VRACEJÍ DO KLUBŮ

RADIOHEAD pojmou svůj návrat do hudebního světa jako turné po malých britských klubech. Muzikanti z Oxfordu se objeví na mnoha festivalech během celého roku, ale opravdovou lahůdkou pro fanoušky mají být jejich klubová vystoupení v rodné zemi. Jejich mluvčí řekl: "Budou mít velmi speciální koncerty po celé Británii. Budou koncertovat hlavně v malých britských klubech."

---

NIRVANA VYDÁ NOVÉ CD

6. 3. 2003
Obrázek: NIRVANA VYDÁ NOVÉ CD

Producent grungeové skupiny NIRVANA - BUTCH VIG - rozvířil vlnu vzrušení mezi fanoušky této skupiny zveřejněním zprávy, že hodlá vydat zatím nevydané nahrávky této skupiny. Bubeník skupiny GARBAGE sice nepracoval na nedávno vydaném kousku Nirvany nazvaném YOU KNOW YOU'RE RIGHT, ale pomáhal s její dlouho očekávanou kompilací. Zpěvák Nirvany CURT KOBAIN 5. dubna 1994 spáchal sebevraždu. Vig říká: "Je ještě několik nehotových věcí, o kterých vím, že stojí za to. Ale myslím si, že to nejlepší už vyšlo na You Know You're Right. Na nové kompilaci je několik vážně super věcí, taky hodně divočiny, nějaké jamíky a pár akustických demáčů - a to všechno, jak doufám, se brzo dostane k lidem."

---
Stránky: 1 190 378 567 707 708 709 710 711 712 713 755