Stránky: 1 186 372 557 707 708 709 710 711 712 713 742

(ARMSTRONG ŘÍDIL OPILÝ

8. 1. 2003
Obrázek: (ARMSTRONG ŘÍDIL OPILÝ

Zpěvák skupiny GREEN DAY - BILLIE JOE ARMSTRONG - byl v Kalifornii zatčen kvůli podezření, že řídil pod vlivem alkoholu. Policie ho zastavila, když se proháněl ve svém černém BMW. K incidentu došlo v neděli (5. 1. 2003) ráno, kdy alkoholová zkouška prokázala, že řidič před jízdou požil alkohol, a byl proto převezen na policejní stanici v Berkley County. Později byl propuštěn, když složil kauci 1.053 dolarů.

---

O GLASTONBURY SE ROZHODNE V ÚNORU

8. 1. 2003
Obrázek: O GLASTONBURY SE ROZHODNE V ÚNORU

Organizátoři britského hudebního festivalu GLASTONBURY netrpělivě čekají na rozhodnutí, zda budou moci akci letos (2003) uskutečnit. Dočkají se ho v únoru (2003). Festival se koná od roku 1970 na farmě v Somersetu v jihozápadní Anglii. V lednu (2003) ale místní rada odmítla udělit organizátorovi MICHAELU EAVISOVI licenci k provozování veřejné zábavy. Ten však podal další žádost, kterou má rada na schůzce 17. 2. 2003 projednat. Festival je předběžně plánován na období mezi 27. - 29. 6. 2003. Obavy vyvolaly hlavně problémy týkající se zajištění bezpečnosti a nelibost okolních vesnic. Americká skupina R.E.M. má ale už teď zamluvené zahajovací vystoupení.

---

GLITTER STRÁVIL VÁNOCE V KAMBODŽSKÉ VĚZNICI

8. 1. 2003
Obrázek: GLITTER STRÁVIL VÁNOCE V KAMBODŽSKÉ VĚZNICI

GARY GLITTER strávil Vánoce ve vězení, protože byl v Kambodži zatčen za sexuální obtěžování. Glitter - občanským jménem PAUL GADD - strávil čtyři dny ve věznici v hlavním městě Phnom Pennu. Pak byl převezen na Tajvan. Údajně měl sexuálně obtěžovat mladé chlapce. K deportaci došlo prý po vzájemné domluvě britské a tajvanské vlády. Nejprve byl pod ostrahou, nakonec jej ale propustili na kauci. Glitter si v roce 1999 a 2000 pobyl 2 měsíce ve vězení v Británii, když policie v jeho osobním počítači nalezla přes 4.000 fotografií s dětskou pornografií. Britská vláda ho pak na sedm let umístila na seznam sexuálních deviantů.

---

OASIS ODMÍTLI RONANA KEATINGA

7. 1. 2003
Obrázek: OASIS ODMÍTLI RONANA KEATINGA

Bratři GALLAGHEROVI ze skupiny OASIS odmítli dát svolení bývalé hvězdě skupiny BOYZONE, RONANU KEATINGOVI natočit cover-verzi jejich hitu CIGARETTES AND ALCOHOL. Zpěvák hitu IF TOMORROW NEVER COMES měl v úmyslu nahrát svoji verzi rockové vypalovačky ve snaze přitvrdit svoji slušňáckou image, ale NOEL s LIAMEM si nedali říct. Zdroj k tomu říká: "Ronan se zoufale snaží zbavit se svého image zpěváka sentimentálních balad. Spolu se svou ženou YVONNE chce na půl roku odjet do Ameriky, kde bude nahrávat nové album. Mnoho písniček napsal spolu se svým kamarádem BRYANEM ADAMSEM. Myslel, že starý song od Oasis by se mu skvěle hodil. Má Oasis rád, zvláš? jejich starší věci. Bohužel ta náklonnost není opětovaná." Reakce bratrů Gallagherových byla tvrdě odmítavá. Zdroj pokračuje: "Gallagherovým se udělalo zle z pomyšlení, že by Ronan nahrál jejich písničku. Byl by to špatný vtip."

---

AXLOVI HROZÍ VĚZENÍ

7. 1. 2003
Obrázek: AXLOVI HROZÍ VĚZENÍ

Zpěvákovi skupiny GUNS N' ROSES - AXLU ROSEOVI - hrozí vězení poté, co zrušil několik plánovaných koncertů. Rose se svojí skupinou se v poslední době chystal na comeback po delší odmlce. Nicméně kvůli jeho nevypočitatelnému chování museli rockeři zrušit celé americké turné plánované na prosinec (2002). Rose navíc nedorazil ani na koncerty ve Filadelfii a Vancouveru ještě před zrušením turné. Ve Vancouveru způsobilo zrušení koncertu 7. listopadu 2002 vážné nepokoje. Britský list THE DAILY SPORT píše, že pořadatelé koncertu hodlají na Rose podat žalobu z nedbalostního trestného činu.

---

PLANT LETÍ DO MALI

7. 1. 2003
Obrázek: PLANT LETÍ DO MALI

ROBERT PLANT zahajuje nový rok stylově. Tento týden (6. - 8. 1. 2003) hraje na pouštním festivalu FESTIVAL IN DESERT. Bývalá hvězda skupiny LED ZEPPELIN bude hlavní atrakcí hudebního festivalu v africkém Mali.

---

COURTNEY LOVE VYVÁDĚLA NA STRUMMEROVĚ POHŘBU

6. 1. 2003
Obrázek: COURTNEY LOVE VYVÁDĚLA NA STRUMMEROVĚ POHŘBU

COURTNEY LOVE zklamala svým chováním na pohřbu punk rockera JOE STRUMMERA rodinu a přátele zesnulého. Na poslední rozloučení (30. 12. 2002) s bývalým zpěvákem skupiny CLASH v západním Londýně ji nejprve odmítli vpustit. Nakonec se po mnoha protestech do krematoria přece jen dostala a šokovala přítomné, když se začala hystericky vrhat na rakev. Uklidnit ji museli britský televizní moderátor MARK LAMAAR a zpěvačka PRETENDERS, CHRISSIE HYNDEOVÁ. Love působila dojmem, že na sebe potřebuje upozornit. Se Strummerem si Love zahrála v roce 1987 ve filmu STRAIGHT TO HELL. Momentálně pobývá v Londýně, aby převzala roli LADY MACBETH po boku SEANA BEANA v ALBERY THEATRE. Strummer zemřel 23. 12. 2002 v Somersetu na infarkt.

---

ALBUM RADIOHEAD NA SVĚTĚ ZA 8 TÝDNŮ

6. 1. 2003
Obrázek: ALBUM RADIOHEAD NA SVĚTĚ ZA 8 TÝDNŮ

RADIOHEAD se na vydání svého nejnovějšího alba připravovala uplynulých 10 měsíců - nahrávání však zabralo pouhých osm týdnů. Šesté, dosud bezejmenné LP, se objeví v obchodech v červnu 2003. Podle bubeníka PHILA SELWAYE se nahrávalo v omezeném časovém období v Americe a v Británii v zájmu kvality nahrávky.

---

SHERYL CROW S FLEETWOOD MAC NA TURNÉ NEPOJEDE

3. 1. 2003
Obrázek: SHERYL CROW S FLEETWOOD MAC NA TURNÉ NEPOJEDE

Rockoví veteráni FLEETWOOD MAC popírají, že by je během comebackového turné doprovázela na klávesy americká zpěvačka SHERYL CROWOVÁ. Skupina, jejíž členové se od zformování kapely v 60. letech poměrně dost prostřídali, nedávno dokončila studiové album a v nadcházejícím roce (2003) se chystá na turné. Přestože má Sheryl úzký vztah k STEVIE NICKS, bubeník MICK FLEETWOOD zprávy o jejím usednutí za klávesy popírá. Album, které dosud nemá název, bude prvním od jejich TANGO IN THE NIGHT z roku 1987.

---

OZZY A SHARON ZTVRDILI SVŮJ SŇATEK

2. 1. 2003
Obrázek: OZZY A SHARON ZTVRDILI SVŮJ SŇATEK

OZZY OSBOURNE a jeho manželka SHARON ztvrdili na Silvestra (31. 12. 2002) svůj sňatek při hudbě disco legendy THE VILLAGE PEOPLE. Sharon přijela do exkluzivního hotelu BEVERLY HILLS v diamantové čelence a s diamantovým náhrdelníkem. K improvizovanému oltáři ji doprovodil otec DON ARDEN s dcerou KELLY, která šla za družičku. Oddaná dvojice po obřadu zmizela a nechala hosty vychutnávat tóny diskotékové hudby.

---
Stránky: 1 186 372 557 707 708 709 710 711 712 713 742