Stránky: 1 187 372 558 708 709 710 711 712 713 714 743

OASIS ODMÍTLI RONANA KEATINGA

7. 1. 2003
Obrázek: OASIS ODMÍTLI RONANA KEATINGA

Bratři GALLAGHEROVI ze skupiny OASIS odmítli dát svolení bývalé hvězdě skupiny BOYZONE, RONANU KEATINGOVI natočit cover-verzi jejich hitu CIGARETTES AND ALCOHOL. Zpěvák hitu IF TOMORROW NEVER COMES měl v úmyslu nahrát svoji verzi rockové vypalovačky ve snaze přitvrdit svoji slušňáckou image, ale NOEL s LIAMEM si nedali říct. Zdroj k tomu říká: "Ronan se zoufale snaží zbavit se svého image zpěváka sentimentálních balad. Spolu se svou ženou YVONNE chce na půl roku odjet do Ameriky, kde bude nahrávat nové album. Mnoho písniček napsal spolu se svým kamarádem BRYANEM ADAMSEM. Myslel, že starý song od Oasis by se mu skvěle hodil. Má Oasis rád, zvláš? jejich starší věci. Bohužel ta náklonnost není opětovaná." Reakce bratrů Gallagherových byla tvrdě odmítavá. Zdroj pokračuje: "Gallagherovým se udělalo zle z pomyšlení, že by Ronan nahrál jejich písničku. Byl by to špatný vtip."

---

AXLOVI HROZÍ VĚZENÍ

7. 1. 2003
Obrázek: AXLOVI HROZÍ VĚZENÍ

Zpěvákovi skupiny GUNS N' ROSES - AXLU ROSEOVI - hrozí vězení poté, co zrušil několik plánovaných koncertů. Rose se svojí skupinou se v poslední době chystal na comeback po delší odmlce. Nicméně kvůli jeho nevypočitatelnému chování museli rockeři zrušit celé americké turné plánované na prosinec (2002). Rose navíc nedorazil ani na koncerty ve Filadelfii a Vancouveru ještě před zrušením turné. Ve Vancouveru způsobilo zrušení koncertu 7. listopadu 2002 vážné nepokoje. Britský list THE DAILY SPORT píše, že pořadatelé koncertu hodlají na Rose podat žalobu z nedbalostního trestného činu.

---

PLANT LETÍ DO MALI

7. 1. 2003
Obrázek: PLANT LETÍ DO MALI

ROBERT PLANT zahajuje nový rok stylově. Tento týden (6. - 8. 1. 2003) hraje na pouštním festivalu FESTIVAL IN DESERT. Bývalá hvězda skupiny LED ZEPPELIN bude hlavní atrakcí hudebního festivalu v africkém Mali.

---

COURTNEY LOVE VYVÁDĚLA NA STRUMMEROVĚ POHŘBU

6. 1. 2003
Obrázek: COURTNEY LOVE VYVÁDĚLA NA STRUMMEROVĚ POHŘBU

COURTNEY LOVE zklamala svým chováním na pohřbu punk rockera JOE STRUMMERA rodinu a přátele zesnulého. Na poslední rozloučení (30. 12. 2002) s bývalým zpěvákem skupiny CLASH v západním Londýně ji nejprve odmítli vpustit. Nakonec se po mnoha protestech do krematoria přece jen dostala a šokovala přítomné, když se začala hystericky vrhat na rakev. Uklidnit ji museli britský televizní moderátor MARK LAMAAR a zpěvačka PRETENDERS, CHRISSIE HYNDEOVÁ. Love působila dojmem, že na sebe potřebuje upozornit. Se Strummerem si Love zahrála v roce 1987 ve filmu STRAIGHT TO HELL. Momentálně pobývá v Londýně, aby převzala roli LADY MACBETH po boku SEANA BEANA v ALBERY THEATRE. Strummer zemřel 23. 12. 2002 v Somersetu na infarkt.

---

ALBUM RADIOHEAD NA SVĚTĚ ZA 8 TÝDNŮ

6. 1. 2003
Obrázek: ALBUM RADIOHEAD NA SVĚTĚ ZA 8 TÝDNŮ

RADIOHEAD se na vydání svého nejnovějšího alba připravovala uplynulých 10 měsíců - nahrávání však zabralo pouhých osm týdnů. Šesté, dosud bezejmenné LP, se objeví v obchodech v červnu 2003. Podle bubeníka PHILA SELWAYE se nahrávalo v omezeném časovém období v Americe a v Británii v zájmu kvality nahrávky.

---

SHERYL CROW S FLEETWOOD MAC NA TURNÉ NEPOJEDE

3. 1. 2003
Obrázek: SHERYL CROW S FLEETWOOD MAC NA TURNÉ NEPOJEDE

Rockoví veteráni FLEETWOOD MAC popírají, že by je během comebackového turné doprovázela na klávesy americká zpěvačka SHERYL CROWOVÁ. Skupina, jejíž členové se od zformování kapely v 60. letech poměrně dost prostřídali, nedávno dokončila studiové album a v nadcházejícím roce (2003) se chystá na turné. Přestože má Sheryl úzký vztah k STEVIE NICKS, bubeník MICK FLEETWOOD zprávy o jejím usednutí za klávesy popírá. Album, které dosud nemá název, bude prvním od jejich TANGO IN THE NIGHT z roku 1987.

---

OZZY A SHARON ZTVRDILI SVŮJ SŇATEK

2. 1. 2003
Obrázek: OZZY A SHARON ZTVRDILI SVŮJ SŇATEK

OZZY OSBOURNE a jeho manželka SHARON ztvrdili na Silvestra (31. 12. 2002) svůj sňatek při hudbě disco legendy THE VILLAGE PEOPLE. Sharon přijela do exkluzivního hotelu BEVERLY HILLS v diamantové čelence a s diamantovým náhrdelníkem. K improvizovanému oltáři ji doprovodil otec DON ARDEN s dcerou KELLY, která šla za družičku. Oddaná dvojice po obřadu zmizela a nechala hosty vychutnávat tóny diskotékové hudby.

---

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE STRUMMEREM

2. 1. 2003
Obrázek: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE STRUMMEREM

Legenda skupiny CLASH - JOE STRUMMER - byl 30. 12. 2002 v západním Londýně uložen k věčnému spánku a poslední rozloučení přesně odráželo jeho anarchistické založení. Hvězda zemřela před devíti dny (21. 12. 2002) v anglickém Sommersetu na srdeční infarkt. Strummerovi bylo 50 let. Pohřbu se zúčastnili mimo jiné i jeho bývalí kolegové MICK JONES a PAUL SIMONON, NORMAN COOK alias FATBOY SLIM a herec KEITH ALLEN. Rakev zdobily namísto tradičních nápisů podivné slogany typu 'Pochybná autorita'a na víku rakve ležel klobouk. Před krematoriem se shromáždilo 24 hasičů, kteří přišli vzdát hvězdě hold za to, že je podporovala benefičními koncerty v době, kdy stávkovali za zvýšení platu.

---

GALLAGHER JE NEGRAMOT

31. 12. 2002
Obrázek: GALLAGHER JE NEGRAMOT

Frontman skupiny OASIS - LIAM GALLAGHER - má jedno zahanbující tajemství - neumí moc dobře číst. V dokumentárním snímku, který odvysílá britská televize v únoru (2003), to prozradila jeho přítelkyně NICOLE APPLETONOVÁ. Nicole (28) a její sestra NATALIE v pořadu hovoří o společné autobiografii TOGETHER a Nicole zde přiznává, že Liam potřeboval s obsahem knihy trochu pomoci. Při čtení se mu prý zvedá žaludek, a tak mu raději Nicole předčítala sama. Zpěvák, který při nedávné rvačce v Německu přišel o dva zuby, svou přítelkyni ale rychle opravuje. "Umím číst, jenom se s tím neobtěžuji. Raději si prohlížím obrázky," uvedl na svoji obranu. Nicole na něm ale nenechala suchý chlup. Hned si totiž vzpomněla na loňské léto, kdy si její sestra brala za manžela LIAMA HOWLETTA ze skupiny PRODIGY. Liam na svatbě figuroval jako svědek, podařilo se mu ale zapomenout vlastní občanské jméno. "Nevěděl, jak se to píše," říká Nicole.

---

STEWART PLATÍ ZPĚVEM

31. 12. 2002
Obrázek: STEWART PLATÍ ZPĚVEM

ROD STEWART si musel vánoční večeři v jedné luxusní losangeleské restauraci odzpívat - zapomněl si totiž peníze. Když mu v BEVERLY HILLS HOTELU předložili účet, musel zahanbený zpěvák hosty rozptýlit několika vánočními hity, aby mu majitelé prominuli útratu ve výši 375 dolarů. A hosté, včetně Stewartovy přítelkyně PENNY LANCASTEROVE, herečky JENNIFER ANISTONOVE a jejího manžela BRADA PITTA, se evidentně dobře bavili. "Bylo to lepší, než mýt nádobí," povzdechl si Stewart. Přestože rocker všechny svým vystoupením oslnil, druhý den vyslal poslíčka, aby dluh uhradil a navíc zanechal spropitné 187,5 dolarů.

---
Stránky: 1 187 372 558 708 709 710 711 712 713 714 743