Stránky: 1 186 372 557 709 710 711 712 713 714 715 742

Ferda padl za BEAT

31. 12. 2002
Obrázek: Ferda padl za BEAT

První beatová zabíjačka proběhla o Silvestru na zahradě rádia Beat. V průběhu dne se za námi přišlo podívat několik stovek posluchačů a nálada byla skvělá. Na akci, která skončila okolo šesté večer se snědlo vepřových pochoutek ze třech čuníků, vypilo pár desítek litrů slivovice, spoustu piva a více jak hektolitr svařeného vína. Stálo to prostě za to. Díky všem, kteří přišli a zase brzy naviděnou. Podívejte se na video a fotky ze zabíjačky

Image ImageImage Image ImageImage Image ImageImage Image ImageImage Image ImageImage Image Image

---

BON JOVI POMOHL KLINICE

30. 12. 2002
Obrázek: BON JOVI POMOHL KLINICE

JON BON JOVI nedávno pomohl americké střední škole získat peníze pro místní zdravotní kliniku. Jon odletěl z Austrálie na speciální koncert do Rumson-Fair Haven ve čtvrtek 19. prosince 2002. Zahrál deset písní a pomohl tak vybrat 36.500 dolarů pro místní kliniku Parker Family Health Center.

---

POVSTAŇ, SIRE OZZY!

30. 12. 2002
Obrázek: POVSTAŇ, SIRE OZZY!

OZZY OSBOURNE udělal krok, který jej přiblížil k britské aristokracii, když vyhrál anketu o osobnost, která si nejvíce zaslouží uvedení do rytířského stavu. Více než polovina z 1.500 lidí v anketě YAHOO by ráda viděla bývalého zpěváka skupiny BLACK SABBATH pasovaného na rytíře. ALEX MARCEAU z Yahoo k tomu říká: "Zdá se, že Ozzy a jeho rodina se stali novým šlechtickým rodem." Druhý v anketě skončil trenér anglického národního mužstva SVEN GORAN ERIKSSON a třetí skončila popová hvězdička KYLIE MINOGUEOVÁ. Čtvrtý a pátý skončili DAVID BECKHAM a ROBBIE WILLIAMS.

---

ZEMŘEL JOE STRUMMER

30. 12. 2002
Obrázek: ZEMŘEL JOE STRUMMER

Bývalý kytarista skupiny CLASH - JOE STRUMMER - zemřel 22. prosince 2002 ve věku 50 let. Před pár hodinami bylo potvrzeno, že v úmrtí nehrály žádnou roli drogy nebo alkohol, ale srdeční porucha. Punková legenda Strummer nedávno nahrál písničku spolu s BONEM z U2 pro bývalého jihoafrického prezidenta NELSONA MANDELU. Strummer, syn diplomata, založil legendární punkovou skupinu spolu s MICKEM JONESEM, TOPPEREM HEADONEM a PAULEM SIMONONEM v sedmdesátých letech v Londýně. Ovlivnění punkovými průkopníky SEX PISTOLS nahráli takové rockové klasiky jako LONDON'S CALLING, WHITE RIOT a WHITE MAN IN HAMMERSMITH PALAIS. Skupina se rozpadla v roce 1985 a nikdy se již znovu nesešla i přes Strummerovy a později Jonesovy snahy. Joe, který se narodil v Turecku, se poté dal na dráhu skladatele filmové hudby. Před několika lety zformoval vlastní skupinu JOE STRUMMER AND THE MESCALEROS.

---

SHARON OSBOURNEOVÁ NAKUPUJE SÓLO

27. 12. 2002
Obrázek: SHARON OSBOURNEOVÁ NAKUPUJE SÓLO

Manželka rockera OZZYHO OSBOURNEA - SHARON (51) - utratila za vánoční dárky více než 210.000 dolarů. A není divu, když měla svůj oblíbený obchod BERGDORF GOODMAN jenom pro sebe. Sharon měla totiž strach, že ji při nákupech v New Yorku budou pronásledovat fanoušci televizního seriálu THE OSBOURNES, a tak majitele obchodu požádala, zda by mohli otevřít zvláš? jen pro ni. Pro dceru KELLY, která rodinné hnízdo v Beverly Hills brzy opustí a zařídí se sama, pořídila Sharon za 35.000 dolarů stříbrnou mísu. K prodavačům se chovala velmi přátelsky a nebyla zdaleka tak divoká, jak ji diváci znají z televizní obrazovky.

---

PÍSEŇ PRO MANDELU NA KONCERTĚ PROTI AIDS

27. 12. 2002
Obrázek: PÍSEŇ PRO MANDELU NA KONCERTĚ PROTI AIDS

Rockové hvězdy společně napsaly píseň pro jihoafrického prezidenta NELSONA MANDELU. JOE STRUMMER ze skupiny THE CLASH, BONO z U2 a někdejší člen EURYTHMICS, DAVE STEWART, skladbu pojmenovali 48864 podle Nelsonova vězeňského čísla. S písní se představí v únoru příštího roku (2003) na koncertě MANDELA SOS na ROBBEN ISLANDU. Akce má rozšířit mezinárodní povědomí o epidemii AIDS v Africe a podpoří ji také skupina QUEEN, MACY GRAYOVÁ, YOUSSOU N'DOUR a SHAGGY.

---

OSBOURNEOVI NEMLUVÍ SPROSTĚ

27. 12. 2002
Obrázek: OSBOURNEOVI NEMLUVÍ SPROSTĚ

Mluvící panenky s podobou hrdinů televizního seriálu THE OSBOURNES je možné koupit - ovšem s malou úpravou. Figurky totiž nemluví sprostě. Panenky s podobou rockera OZZYHO, jeho manželky SHARON a dětí KELLY a JACKA jsou určeny dětem od tří let. Aby však hračky nekazily mládež, musela prostořeká rodina projít drobnou úpravou. Mluvčí společnosti DOWNPACE LTD. uvedla, že výrobce nechtěl pohoršit rodiče mladých zákazníků.

---

HEATHER PLÁNUJE VLASTNÍ HUDEBNÍ KARIÉRU

27. 12. 2002
Obrázek: HEATHER PLÁNUJE VLASTNÍ HUDEBNÍ KARIÉRU

Manželka SIRA PAULA MCCARTNEYHO - HEATHER - si nechala zařídit nahrávací studio, aby prozkoumala případné vyhlídky na vlastní hudební kariéru. Bývalá modelka, která se v létě (2002) provdala za někdejší hvězdu skupiny BEATLES, je připravena začít v novém studiu za 1,5 miliónu dolarů v anglickém Brightonu nahrávat vlastní skladby. Fakt, že bude těžit ze slávy svého manžela si zjevně vůbec nepřipouští. Je také možné, že se pokouší napodobit Paulovu zesnulou manželku LINDU. Ta se po svatbě s McCartneyem stala členkou skupiny WINGS.

---

OZZY BOJUJE S CHLASTEM

23. 12. 2002
Obrázek: OZZY BOJUJE S CHLASTEM

OZZY OSBOURNE čelí své největší bitvě s alkoholem, když se snaží zůstat střízlivý po dobu léčby své ženy SHARON, která trpí rakovinou. Když se dozvěděl, že jeho žena Sharon má rakovinu tlustého střeva, zlomilo mu to srdce. Ozzy se obává, že stresy kolem léčby jeho manželky by ho znovu mohly zavést k láhvi. Říká k tomu: "Budu se snažit s tím vyrovnat, a nebude to snadné. Snažím se ze všech sil. Pro mne být střízlivý je nenormální. Můžu být střízlivý chvíli, ale pak si musím dát něco k pití."

---

STING SI KOUPIL ITALSKÝ KOPEC

23. 12. 2002
Obrázek: STING SI KOUPIL ITALSKÝ KOPEC

STING si za více než 5 milionů dolarů koupil kopec v Itálii. Zpěvák zaplatil 600.000 dolarů přes požadovanou cenu, aby získal 200-akrový pozemek ve Figeline Valdarno v Toskánsku. Kopec, který leží hned za jeho italským domem za 1,5 milionu dolarů, koupil zpěvák kompletně i s deseti opuštěnými chatami, lesem, olivovým hájem a pastvinami. Stingovi nyní patří 300 akrů v okolí jeho vily IL PAGLIO. Mezi jeho hvězdné sousedy v kraji na jihu od Florencie patří filmové hvězdy ANTONIO BANDERAS a RICHARD GERE.

---
Stránky: 1 186 372 557 709 710 711 712 713 714 715 742