Stránky: 1 185 368 552 711 712 713 714 715 716 717 735

BOWIE SE CHCE VĚNOVAT RODINĚ

18. 11. 2002
Obrázek: BOWIE SE CHCE VĚNOVAT RODINĚ

DAVID BOWIE asi zklame milióny svých fanoušků, protože se chystá odejít do ústraní. Britský plátek THE DAILY STAR uvádí, že zpěvák po příští desce neplánuje turné ani propagační kampaň, protože se chce věnovat manželce IMAN a jejich dvouleté dceři ALEXANDRII. "V jeho věku je to na něj už příliš," tvrdí zdroj. "Není jako MICK JAGGER, který chodí měsíce před šňůrou do posilovny. David se omezuje na to, že několik týdnů před koncerty přestane kouřit."

---

NOVÝ PROJEKT LOU REEDA

18. 11. 2002
Obrázek: NOVÝ PROJEKT LOU REEDA

LOU REED představí na svém novém albu DAVIDA BOWIEHO, herce WILLEMA DAFOEA a zpěvačku LAURIE ANDERSONOVOU. Novinka je kompletně inspirována americkým hororovým autorem EDGAREM ALLANEM POEM. Reed je Poeovým velkým obdivovatelem a jeho singl i dvojCD nazvané podle známé Poeovy básně HAVRAN by měly vyjít v lednu 2003. K dokončení projektu se Reed spojil s dalšími nadšenci ohledně Poeova díla. Nové album bývalého rockera skupiny VELVET UNDERGROUND není však jediné, které se v Hollywoodu ke slavnému spisovateli vrací - MICHAEL JACKSON chce přenést autorův život na stříbrné plátno.

---

HÁDKY MEZI BÝVALÝMI ČLENY THE POLICE

18. 11. 2002
Obrázek: HÁDKY MEZI BÝVALÝMI ČLENY THE POLICE

Členové již neexistující skupiny THE POLICE se dohadují kvůli předčasnému prohlášení, že se v příštím roce (2003) znovu zformují při slavnostním uvedení do ROKENROLOVÉ SÍNĚ SLÁVY v New Yorku. S oznámením přišel bubeník STEWART COPELAND, zjevně si však předtím nepromluvil se svým bývalým kolegou STINGEM. Ten totiž nyní tvrdí, že možná v té době (3/2003) nebude mít čas. Jeho liknavost zase zpětně namíchla Copelanda a ANDYHO SUMMERSE, kteří trvají na tom, že mohou klidně vystupovat i bez něj. Jako náhradu za bývalého zpěváka chtějí zvolit BONA z U2.

---

NENÍ WYMAN JAKO WYMAN

18. 11. 2002
Obrázek: NENÍ WYMAN JAKO WYMAN

Bývalý baskytarista ROLLING STONES - BILL WYMAN - se chce soudit s jedním americkým žurnalistou kvůli tomu, že má stejné jméno. Stárnoucí rocker vyhrožuje jmenovci Wymanovi žalobou, pokud novinář neprokáže, že ke jménu přišel zcela legálně. Muž z Atlanty musí podle hudebníkových požadavků pod všechny své články uvádět poznámku, že není tím Billem Wymanem, který byl kdysi členem ROLLING STONES. Novinář Bill Wyman však zůstává klidný - s tímto jménem se totiž v roce 1961 narodil. Tedy tři roky před tím, než si baskytarista změnil jméno. Původně se totiž jmenoval WILLIAM GEORGE PERKS

---

JAGGER SE HONÍ ZA SEDMNÁCTILETOU MODELKOU

15. 11. 2002
Obrázek: JAGGER SE HONÍ ZA SEDMNÁCTILETOU MODELKOU

MICKA JAGGERA (59) varovala rodina sedmnáctileté švédské modelky, aby nechal dívku na pokoji. Vrásčitý zpěvák pozval CAROLINE WINBERGOVOU na turné, svým chováním jí však spíš nahání strach. Do situace se vložila také modelčina matka CAMILLA (40), která si nepřeje, aby přestárlý milovník žen její dceru obtěžoval. Caroline má ve Švédsku přítele a navíc je příliš mladá na to, aby věděla něco o Mickovi a jeho kapele. Dává přednost mladším švédským kapelám. Jagger, jehož dcera JADE je o třináct let starší než CAROLINE, se do modelky údajně zakoukal v létě na módní přehlídce v Paříži. Od té doby jí stále telefonuje a chce se s ní setkat. Modelka si ale udržuje chladný odstup a její matka doufá, že to snad konečně Mickovi dojde.

---

MITCHELLOVÁ OPOUŠTÍ HUDEBNÍ PRŮMYSL

13. 11. 2002
Obrázek: MITCHELLOVÁ OPOUŠTÍ HUDEBNÍ PRŮMYSL

JONI MITCHELLOVÁ (59) chce svou hudební profesi opustit, nebo? je rozčarovaná z toho, jak dává současný hudební průmysl přednost vzhledu a nehledí na obsah. Chystané dvojalbum TRAVELOGUE má uzavřít její hudební kariéru, nebo? se jí hudební průmysl "protiví." "Jakmile to jde, pokoušejí se vám nezaplatit," tvrdí hvězda, která si prý ve svém věku připadá mezi spoře oblečenými mladými hvězdami dost nesvá.

---

THE POLICE CHTĚJÍ BONA

12. 11. 2002
Obrázek: THE POLICE CHTĚJÍ BONA

Skupina THE POLICE má skvělý náhradní plán, pokud bude jejich zakládající zpěvák STING otálet s jejich comebackem - vezmou mezi sebe zpěváka U2, BONA. Police mají být v březnu uvedeni do Rokenrolové síně slávy, a byli také požádáni o koncert na počest jihoafrického bojovníka za lidská práva NELSONA MANDELY. Bubeník STEWART COPELAND však pochybuje, že Sting, který se vydal na sólovou dráhu po rozpadu skupiny v roce 1985, s kapelou vystoupí. Copeland k tomu říká: "Sting stále ještě neřekl ano. Vlastně jsme s ANDY SUMMERSEM (kytarista) mysleli, že bychom požádali Bona."

---

TOMMY LEE MÁ DALŠÍ DOMÁCÍ VIDEO

12. 11. 2002
Obrázek: TOMMY LEE MÁ DALŠÍ DOMÁCÍ VIDEO

Bývalý bubeník skupiny MOTLEY CRUE - TOMMY LEE - si zahrál v dalším sexuálním domácím videu a majitel nahrávky nyní žádá výkupné. Britský list DAILY SPORT přináší zprávu o nejmenované ženě, která vlastní nahrávku sexuálních hrátek bývalého manžela PAMELY ANDERSONOVÉ s pěti ženami najednou. Majitelka inkriminované nahrávky žádá 480.000 dolarů za to, že film nezveřejní.

---

7 NOCÍ S SHERYL CROW

12. 11. 2002
Obrázek: 7 NOCÍ S SHERYL CROW

SHERYL CROWOVÁ (40) ráda ochutná každý den něco jiného k pití. Americká hvězda má jednoduchý seznam požadavků pro pořadatele svých koncertů - pouze vybrané minerálky a bylinkové čaje. K tomu ale hvězda požaduje na pondělí do šatny láhev bourbonu MAKERS MARK, v úterý BOMBAY GIN, ve středu koňak COURVOSIER, ve čtvrtek šampaňské a v sobotu vodku ABSOLUT. Zdá se, že nejoblíbenějším alkoholickým nápojem Sheryl je tequila a margarity, protože ty si objednává na pátek i neděli.

---

WYMAN CHCE ZPÁTKY K ROLLING STONES

12. 11. 2002
Obrázek: WYMAN CHCE ZPÁTKY K ROLLING STONES

Pokus BILLA WYMANA vrátit se zpátky k ROLLING STONES baskytaristovi nevyšel. Při propagaci své knihy ROLLING WITH THE STONES, Wyman, který skupinu opustil v roce 1993 a vydal se na sólovou dráhu, prozradil, že by se Stouny rád vyrazil na britskou část jejich letního turné 2003. Wyman (66) britskému listu DAILY TELEGRAPH řekl: "Vycházíme spolu velice dobře. Slyšel jsem mezi řádky, 'Chtěl bys s námi na zahrát na nějakém koncertě v Evropě?' A já jsem zase jen mezi řečí odpověděl, 'Jenom pokud to bude v Anglii.'" Zdroje blízké skupině však tvrdí, že to Bill říká jen, aby přilákal pozornost ke své knize. Zdroj blízký skupině listu Telegraph řekl: "Vypadá to, že Bill chce přilákat pozornost ke své nové knize. Rozhodně se nepočítá s tím, že by se k nim znovu připojil."

---
Stránky: 1 185 368 552 711 712 713 714 715 716 717 735