Stránky: 1 185 368 552 711 712 713 714 715 716 717 735

NENÍ WYMAN JAKO WYMAN

18. 11. 2002
Obrázek: NENÍ WYMAN JAKO WYMAN

Bývalý baskytarista ROLLING STONES - BILL WYMAN - se chce soudit s jedním americkým žurnalistou kvůli tomu, že má stejné jméno. Stárnoucí rocker vyhrožuje jmenovci Wymanovi žalobou, pokud novinář neprokáže, že ke jménu přišel zcela legálně. Muž z Atlanty musí podle hudebníkových požadavků pod všechny své články uvádět poznámku, že není tím Billem Wymanem, který byl kdysi členem ROLLING STONES. Novinář Bill Wyman však zůstává klidný - s tímto jménem se totiž v roce 1961 narodil. Tedy tři roky před tím, než si baskytarista změnil jméno. Původně se totiž jmenoval WILLIAM GEORGE PERKS

---

JAGGER SE HONÍ ZA SEDMNÁCTILETOU MODELKOU

15. 11. 2002
Obrázek: JAGGER SE HONÍ ZA SEDMNÁCTILETOU MODELKOU

MICKA JAGGERA (59) varovala rodina sedmnáctileté švédské modelky, aby nechal dívku na pokoji. Vrásčitý zpěvák pozval CAROLINE WINBERGOVOU na turné, svým chováním jí však spíš nahání strach. Do situace se vložila také modelčina matka CAMILLA (40), která si nepřeje, aby přestárlý milovník žen její dceru obtěžoval. Caroline má ve Švédsku přítele a navíc je příliš mladá na to, aby věděla něco o Mickovi a jeho kapele. Dává přednost mladším švédským kapelám. Jagger, jehož dcera JADE je o třináct let starší než CAROLINE, se do modelky údajně zakoukal v létě na módní přehlídce v Paříži. Od té doby jí stále telefonuje a chce se s ní setkat. Modelka si ale udržuje chladný odstup a její matka doufá, že to snad konečně Mickovi dojde.

---

MITCHELLOVÁ OPOUŠTÍ HUDEBNÍ PRŮMYSL

13. 11. 2002
Obrázek: MITCHELLOVÁ OPOUŠTÍ HUDEBNÍ PRŮMYSL

JONI MITCHELLOVÁ (59) chce svou hudební profesi opustit, nebo? je rozčarovaná z toho, jak dává současný hudební průmysl přednost vzhledu a nehledí na obsah. Chystané dvojalbum TRAVELOGUE má uzavřít její hudební kariéru, nebo? se jí hudební průmysl "protiví." "Jakmile to jde, pokoušejí se vám nezaplatit," tvrdí hvězda, která si prý ve svém věku připadá mezi spoře oblečenými mladými hvězdami dost nesvá.

---

THE POLICE CHTĚJÍ BONA

12. 11. 2002
Obrázek: THE POLICE CHTĚJÍ BONA

Skupina THE POLICE má skvělý náhradní plán, pokud bude jejich zakládající zpěvák STING otálet s jejich comebackem - vezmou mezi sebe zpěváka U2, BONA. Police mají být v březnu uvedeni do Rokenrolové síně slávy, a byli také požádáni o koncert na počest jihoafrického bojovníka za lidská práva NELSONA MANDELY. Bubeník STEWART COPELAND však pochybuje, že Sting, který se vydal na sólovou dráhu po rozpadu skupiny v roce 1985, s kapelou vystoupí. Copeland k tomu říká: "Sting stále ještě neřekl ano. Vlastně jsme s ANDY SUMMERSEM (kytarista) mysleli, že bychom požádali Bona."

---

TOMMY LEE MÁ DALŠÍ DOMÁCÍ VIDEO

12. 11. 2002
Obrázek: TOMMY LEE MÁ DALŠÍ DOMÁCÍ VIDEO

Bývalý bubeník skupiny MOTLEY CRUE - TOMMY LEE - si zahrál v dalším sexuálním domácím videu a majitel nahrávky nyní žádá výkupné. Britský list DAILY SPORT přináší zprávu o nejmenované ženě, která vlastní nahrávku sexuálních hrátek bývalého manžela PAMELY ANDERSONOVÉ s pěti ženami najednou. Majitelka inkriminované nahrávky žádá 480.000 dolarů za to, že film nezveřejní.

---

7 NOCÍ S SHERYL CROW

12. 11. 2002
Obrázek: 7 NOCÍ S SHERYL CROW

SHERYL CROWOVÁ (40) ráda ochutná každý den něco jiného k pití. Americká hvězda má jednoduchý seznam požadavků pro pořadatele svých koncertů - pouze vybrané minerálky a bylinkové čaje. K tomu ale hvězda požaduje na pondělí do šatny láhev bourbonu MAKERS MARK, v úterý BOMBAY GIN, ve středu koňak COURVOSIER, ve čtvrtek šampaňské a v sobotu vodku ABSOLUT. Zdá se, že nejoblíbenějším alkoholickým nápojem Sheryl je tequila a margarity, protože ty si objednává na pátek i neděli.

---

WYMAN CHCE ZPÁTKY K ROLLING STONES

12. 11. 2002
Obrázek: WYMAN CHCE ZPÁTKY K ROLLING STONES

Pokus BILLA WYMANA vrátit se zpátky k ROLLING STONES baskytaristovi nevyšel. Při propagaci své knihy ROLLING WITH THE STONES, Wyman, který skupinu opustil v roce 1993 a vydal se na sólovou dráhu, prozradil, že by se Stouny rád vyrazil na britskou část jejich letního turné 2003. Wyman (66) britskému listu DAILY TELEGRAPH řekl: "Vycházíme spolu velice dobře. Slyšel jsem mezi řádky, 'Chtěl bys s námi na zahrát na nějakém koncertě v Evropě?' A já jsem zase jen mezi řečí odpověděl, 'Jenom pokud to bude v Anglii.'" Zdroje blízké skupině však tvrdí, že to Bill říká jen, aby přilákal pozornost ke své knize. Zdroj blízký skupině listu Telegraph řekl: "Vypadá to, že Bill chce přilákat pozornost ke své nové knize. Rozhodně se nepočítá s tím, že by se k nim znovu připojil."

---

OSBOURNEOVI SI ZAJISTILI SOUKROMÍ

12. 11. 2002
Obrázek: OSBOURNEOVI SI ZAJISTILI SOUKROMÍ

Rodina OSBOURNEOVÝCH sice vystavila své soukromí na pospas divákům televize MTV - ale dvacáté výročí svatby OZZYHO a SHARON hodlají oslavit přísně soukromě. Bývalý zpěvák skupiny BLACK SABBATH a jeho manželka/manažerka si zopakují svůj svatební slib po dvaceti letech letos na Silvestra (31. 12. 2002) v hotelu BEVERLY HILLS v Kalifornii. Všichni zaměstnanci hotelu museli podepsat dvoustránkový slib důvěrnosti, který jim zakazuje jakkoliv diskutovat o Ozzym, Sharon, AIMEE, KELLY a JACKOVI jakýmkoliv způsobem, který by mohl "poškodit, zneuctít, zlehčit nebo způsobit negativní pohled na pověst, charakter nebo kariéru jakéhokoli člena rodiny Osbourneových." Smlouva také zahrnuje pokutu 1 milion dolarů plus soudní výlohy v případě jejího porušení.

---

KID ROCK DOSTAL ZAPLACENO ZA TO, ŽE BUDE ZTICHA

12. 11. 2002
Obrázek: KID ROCK DOSTAL ZAPLACENO ZA TO, ŽE BUDE ZTICHA

KID ROCK vydělal balík za to, že nezpíval. Na charitativní aukci ve prospěch nadace NEW YORK RESTORATION PROJECT (23. 10. 2002) Rock nabídl, že zazpívá "drsné písničky o sexu, pokud děti opustí místnost" a pokud mu někdo zaplatí 10.000 dolarů. Podle časopisu IN TOUCH mu jeden byznysman nabídl 15.000 dolarů, za to, že zpívat nebude. Zpěvák hitu BAWITDABA, který je zasnoubený s PAMELOU ANDERSONOVOU, hbitě odpověděl, "A co takhle 30.000?" Byznysman okamžitě souhlasil a zaplatil pod podmínkou, že zůstane v anonymitě.

---

COLLINS SI VYPLATIL ODSTUPNÉ

12. 11. 2002
Obrázek: COLLINS SI VYPLATIL ODSTUPNÉ

PHIL COLLINS si nechal vyplatit masivní odstupné ve výši 37,5 milionu dolarů ze své vlastní společnosti - přestože společnost je 39 milionů dolarů v dluhu. Společnost PHILIP COLLINS LTD. dluží více než 60,5 milionů dolarů na daních, ale Collins trval na výplatě peněz jako tantiém za svůj singl YOU'LL BE IN MY HEART. Singl byl vydán v roce 1999, ale přestože získal Oscara jako titulní melodie filmu TARZAN, v britské hitparádě nikdy nebyl výše než na 17. místě.

---
Stránky: 1 185 368 552 711 712 713 714 715 716 717 735