Stránky: 1 185 368 552 712 713 714 715 716 717 718 735

AIMEE OSBOURNEOVÁ ČEKÁ OD RODIČŮ VĚTŠÍ DISKRÉTNOST

11. 11. 2002

Uzavřená dcera OZZYHO OSBOURNEA - AIMEE (19) - žádá své rodiče, aby přestali dělat z otcova pití veřejnou záležitost, protože se za nepříjemnou pravdu musí stydět. Nadějná zpěvačka, která se odmítla podílet na rodinné reality show THE OSBOURNES stanice MTV, je teď vystavena posměškům svých známých a byla by ráda, kdyby si alespoň některé problémy nechala rodina pro sebe. Lidé se jí pak ptají třeba na to, jestli její otec opravdu nechal mezi diváky kolovat kbelík, do něhož měli všichni plivnout a on to pak vypil. Podle Aimee se rodina během uplynulých dvou let dost změnila, což pozoruje při každém sledování jejich show. "Když jsme byli mladší, byli na nás mnohem přísnější, pokud jde o sprostá slova. Vyrůstali jsme v Anglii a v anglické škole letíte, když řeknete třeba jen 'Krucinál,'" uvedla Aimee.

---

BONO MÁ RÁD AFRICKOU ANONYMITU

11. 11. 2002
Obrázek: BONO MÁ RÁD AFRICKOU ANONYMITU

BONOVI ze skupiny U2 se líbí charitativní cesty do Afriky hlavně proto, že při nich může zapomenout, že je členem jedné z nejslavnějších rockových kapel světa. Bono, skutečným jménem PAUL HEWSON, tu vede kampaň za povědomí o onemocnění AIDS a upozorňuje na problémy zadluženosti, které má mnoho zemí tohoto kontinentu. Bono se tu přitom navíc může pohybovat jako zcela anonymní osoba. Totéž si může prý dovolit snad už jen v rodném Dublinu, kde se stýká stále s týmiž lidmi a chodí na stále stejná místa, takže si ho místní už ani nevšímají. Pokud jde o virus HIV v Africe, Bono k němu uvedl: "V Londýně nebo v New Yorku s tím můžete žít, protože máte jednoduše přístup k lékům. Ale v Africe umřete, protože tam léky nejsou. Podle mne je to nepřijatelné a lidé by proto měli vyjít do ulic."

---

BOHEMIAN RHAPSODY - NEJVĚTŠÍ BRITSKÝ HIT

11. 11. 2002
Obrázek: BOHEMIAN RHAPSODY - NEJVĚTŠÍ BRITSKÝ HIT

Klasický singl skupiny QUEEN - BOHEMIAN RHAPSODY - byl zvolen nejlepší britskou nahrávkou za posledních padesát let. Skladba, která se vyšplhala na špici hitparády v roce 1975, a znovu pak v roce 1991 - po smrti zpěváka FREDDIEHO MERCURYHO, překonala dokonce IMAGINE JOHNA LENNONA a HEY JUDE od THE BEATLES, které skončily v oficiálním hlasování THE OFFICIAL U.K. CHARTS COMPANY na druhém a třetím místě. Do první pětky se dostali také SIMON a GARFUNKEL se svým BRIDGE OVER TROUBLED WATER a další bývalý člen skupiny BEATLES, GEORGE HARRISON, s písní MY SWEET LORD. O pořadí rozhodlo 190.000 internetových hlasů.

---

ZZ BUS

11. 11. 2002
Obrázek: ZZ BUS

Image

1. Toto je náš ZZ Bus těsně před odjezdem směrem na Brno. Připili jsme si sektem a snědli kopec chlebíčků od posluchače Petra Mikulky a vyrazili jsme.

2. V ZZ Buse jsme se věnovali především plzeňskému pivečku. Toto je část piva, které se nám podařilo vypít na cestě do Brna. V zavazadlovém prostoru se zatím chladily další plechovky na zpáteční cestu. Všechny jsme je prohnali trávícím traktem.

3. Když teče pivo dovnitř, musí také ven. Během cesty do Brna jsme museli udělat celkem šest "čůracích zastávek". Každé ohlášení takové zastávky se setkalo s nadšeným přijetím.

4. Tak to jsme my. Kdo chybí?

5. Tak tady už bychom měli být kompletní. Libová parta, co říkáte?

6. V autobuse bylo veselo. Pustili jsme si videokazetu s koncertem Deep Purple a bylo nám fajn. Před Brnem už bylo osazenstvo ZZ Busu díky plzeňskému pivku v tak dobré náladě, že hlasitě povzbuzovalo Párply na obrazovce a závěrečnou Smoke On The Water jsme si zazpívali s Gillanem úplně všichni.

7. Určitě uhádnete, co nám kromě Dustyho, Billyho a Franka leželo na srdci.

8. Skamarádili jsme se. Je vám doufám jasné, že to byl povedený výlet.

---

OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

8. 11. 2002
Obrázek: OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

OZZY OSBOURNE se ve středu (6. 11. 2002) v americké televizi rozbrečel, když si vzpomněl na okamžik, kdy se dozvěděl o tom, že má jeho žena SHARON rakovinu. Rocker a jeho rodina souhlasili s rozhovorem pro zvláštní pořad americké televize o rodině Osbourneových. Zatímco se Sharon tvářila během rozhovoru pozitivně, na Ozzyho to bylo příliš. Na otázku, zda má z manželčiny nemoci strach odpověděl: "Nemám strach, naplňuje mě to přímo hrůzou. Ona je můj pilíř a moje naděje." Se slovy, že horší věc už jeho rodinu nemohla potkat, začal vzlykat. Manželka i moderátorka BARBARA WALTERSOVÁ se ho snažili utěšovat. V jiné části rozhovoru Osbourneova dcera KELLY přiznala, že by bez matky nemohla rodina vůbec fungovat. V případě matčiny smrti by Kelly dokonce uvažovala o sebevraždě.
OZZY se začal znovu potýkat s drogami a alkoholem - a zatím mu to příliš nejde. Rockerova manželka a manažerka SHARON předevčírem (6. 11. 2002) ve zmíněném americkém televizním pořadu sdělila moderátorce BARBAŘE WALTERSOVÉ, že Ozzyho nejistota mu ničí život. Zda se Ozzymu podaří démony v sobě potlačit, nedokáže Sharon říct. Rocker často propadá pocitům, že za nic nestojí a že je zbytečný. Jedno pozitivum by tu však bylo - Ozzy už nebere tvrdé drogy. Užívá antidepresiva, protože trpí hroznými úzkostmi. Jde tedy pouze o drogy, které má na lékařský předpis. V 70. a 80. letech to s Ozzym a tvrdými drogami bylo mnohem horší.

---

QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

7. 11. 2002
Obrázek: QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

Písně skupiny QUEEN se díky jednomu britskému skladateli dočkají přepracování do klasické podoby. WE WILL ROCK YOU, BOHEMIAN RHAPSODY a WE ARE THE CHAMPIONS jsou mezi třinácti písněmi, jimiž se inspiroval TOLGA KASHIF ve svém orchestrálním a sborovém provedení THE QUEEN SYMPHONY. Není to poprvé, co se Kashif uchýlil pro inspiraci do světa populární hudby. V minulosti pracoval s hvězdami jako jsou ELTON JOHN, DAVID BOWIE či BONO z U2. Symfonie měla premiéru včera (6. 11. 2002) v londýnské ROYAL FESTIVAL HALL. Kytarista skupiny QUEEN BRIAN MAY uvedl: "Každý, kdo očekává písničky Queen v orchestrální úpravě, zažije šok." Všichni zbývající členové Queen - May, bubeník ROGER TAYLOR a baskytarista JOHN DEACON se včerejší premiéry zúčastnili. Není to poprvé, co kapela od smrti FREDDIEHO MERCURYHO v roce 1991 okusila chu? úspěchu - ve West Endu se uvádí muzikál s jejich písněmi, nazvaný WE WILL ROCK YOU.

---

SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

7. 11. 2002
Obrázek: SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

BRUCE SPRINGSTEEN byl včera (6. 11. 2002) nucen odložit své vystoupení v texaském Austinu, nebo? jeho saxofonista CLARENCE CLEMONS (60) byl převezen do nemocnice s nutností okamžité operace oka. Muzikant utrpěl za záhadných okolností poškození sítnice. Zrušená show bude přesunuta na březen příštího roku (2003).

---

RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

7. 11. 2002
Obrázek: RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

Kytarista skupiny ROLLING STONES - KEITH RICHARDS - vyslal na kočičí lávku spoře oblečené vlastní dcery, aby dělaly reklamu jeho nové módní kolekci. ALEXANDRA (17) a THEODORA (16) se promenádovaly na přehlídce v Beverly Hills v Kalifornii v průhledném červeném prádle, které je součástí Richardsovy provokativní kolekce FASHION AND LICKS. V sexy modelech se představila také dcera RODA STEWARTA, KIMBERLEY (23), a její přítel JACK OSBOURNE. Jeden z módních kritiků k přehlídce uvedl: "Rolling Stones jsou známí svou láskou k ženám - a přesně to jejich šaty odrážejí. I když některé lidi možná překvapilo, kolik toho Richardsovy dcery ukázaly."

---

KONEC OSBOURNEOVÝCH

7. 11. 2002
Obrázek: KONEC OSBOURNEOVÝCH

Televizní reality show THE OSBOURNES se chýlí ke svému konci, protože SHARON OSBOURNEOVÁ má už dost celodenního natáčení, a dokonce si dnes přeje, aby nápad o seriálu nikdy nedostala. Seriál, který přinesl slávu jak OZZYMU, tak Sharon a jejich dětem KELLY a JACKOVI, začal však být problémem od chvíle, kdy se rodina musí vyrovnávat s tím, že má Sharon rakovinu. Sharon teď hovoří o definitivně poslední sérii. Natáčení navíc podle ní rodinu změnilo. Kelly i Jack mají své obchodní manažery a právníky, a Ozzy začal znovu pít, přestože se před pěti lety zařekl, že končí. Stres a obavy z manželčiny nemoci si zkrátka vyžádaly své.

---

LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

6. 11. 2002
Obrázek: LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

Hollywoodská hvězda LIV TYLEROVÁ (25) má tajnou ambici následovat ve stopách svého otce STEVA TYERA do světa hudebního showbyznysu. Herečka z filmu PÁN PRSTENŮ poznala, že zpěvák skupiny AEROSMITH je jejím otcem, až když jí to její matka BEBE BUELLOVÁ řekla v jejích devíti letech. Když vidí svého otce na jevišti nebo ve videoklipu, bouří se i v Liv její hudební geny. Liv k tomu říká: "Ráda zpívám a ráda bych se tomu věnovala profesionálně. Samozřejmě ne teď, protože teď jsem šťastná tak, jak to je. Ráda ale celé dny zpívám a rozhodně se to někde uvnitř mne skrývá." Možná to nebude trvat tak dlouho, než veřejnost uslyší Liv zpívat. Ve Filadelfii při natáčení filmu JERSEY GIRL byla viděna v nahrávacím studiu spolu s BENEM AFFLECKEM.

---
Stránky: 1 185 368 552 712 713 714 715 716 717 718 735