Stránky: 1 185 368 552 713 714 715 716 717 718 719 735

RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

7. 11. 2002
Obrázek: RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

Kytarista skupiny ROLLING STONES - KEITH RICHARDS - vyslal na kočičí lávku spoře oblečené vlastní dcery, aby dělaly reklamu jeho nové módní kolekci. ALEXANDRA (17) a THEODORA (16) se promenádovaly na přehlídce v Beverly Hills v Kalifornii v průhledném červeném prádle, které je součástí Richardsovy provokativní kolekce FASHION AND LICKS. V sexy modelech se představila také dcera RODA STEWARTA, KIMBERLEY (23), a její přítel JACK OSBOURNE. Jeden z módních kritiků k přehlídce uvedl: "Rolling Stones jsou známí svou láskou k ženám - a přesně to jejich šaty odrážejí. I když některé lidi možná překvapilo, kolik toho Richardsovy dcery ukázaly."

---

KONEC OSBOURNEOVÝCH

7. 11. 2002
Obrázek: KONEC OSBOURNEOVÝCH

Televizní reality show THE OSBOURNES se chýlí ke svému konci, protože SHARON OSBOURNEOVÁ má už dost celodenního natáčení, a dokonce si dnes přeje, aby nápad o seriálu nikdy nedostala. Seriál, který přinesl slávu jak OZZYMU, tak Sharon a jejich dětem KELLY a JACKOVI, začal však být problémem od chvíle, kdy se rodina musí vyrovnávat s tím, že má Sharon rakovinu. Sharon teď hovoří o definitivně poslední sérii. Natáčení navíc podle ní rodinu změnilo. Kelly i Jack mají své obchodní manažery a právníky, a Ozzy začal znovu pít, přestože se před pěti lety zařekl, že končí. Stres a obavy z manželčiny nemoci si zkrátka vyžádaly své.

---

LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

6. 11. 2002
Obrázek: LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

Hollywoodská hvězda LIV TYLEROVÁ (25) má tajnou ambici následovat ve stopách svého otce STEVA TYERA do světa hudebního showbyznysu. Herečka z filmu PÁN PRSTENŮ poznala, že zpěvák skupiny AEROSMITH je jejím otcem, až když jí to její matka BEBE BUELLOVÁ řekla v jejích devíti letech. Když vidí svého otce na jevišti nebo ve videoklipu, bouří se i v Liv její hudební geny. Liv k tomu říká: "Ráda zpívám a ráda bych se tomu věnovala profesionálně. Samozřejmě ne teď, protože teď jsem šťastná tak, jak to je. Ráda ale celé dny zpívám a rozhodně se to někde uvnitř mne skrývá." Možná to nebude trvat tak dlouho, než veřejnost uslyší Liv zpívat. Ve Filadelfii při natáčení filmu JERSEY GIRL byla viděna v nahrávacím studiu spolu s BENEM AFFLECKEM.

---

MCCARTNEYHO TURNÉ VYDĚLALO BALÍK

6. 11. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO TURNÉ VYDĚLALO BALÍK

Nedávné americké turné SIRA PAULA MCCARTNEYHO by mělo představovat nejvyšší příjem za letošní (2002) rok. Zpěvákův výlet do Ameriky, který skončil minulý týden (10. 11. 2002) ve Fénixu v Arizoně, vydělal 100 miliónů dolarů za 50 koncertů - to znamená v průměru 2 milióny dolarů za jedno vystoupení. Podle internetové stránky BILLBOARD.COM bylo finančně nejúspěšnější McCartneyho dvoudenní vystoupení v MGM GRAND GARDEN ARENĚ v Las Vegas, kde se vybralo 5,4 miliónu dolarů. Podle zpěváka na turné sice nikdo nejezdí proto, aby prodělal, ale hlavní věcí je, aby se publikum dobře bavilo. Odezva, jakou zaznamenal, mu údajně připomínala počátky turné se skupinou Beatles.

---

OSBOURNEOVI BUDOU UVÁDĚT UDÍLENÍ AMERICKÝCH HUDEBNÍCH CEN

6. 11. 2002
Obrázek: OSBOURNEOVI BUDOU UVÁDĚT UDÍLENÍ AMERICKÝCH HUDEBNÍCH CEN

OSBOURNEOVI se mají stát vůbec první rodinou, která kdy uváděla udílení AMERICAN MUSIC AWARDS. Klan Osbourneových - otec OZZY, matka SHARON a děti JACK a KELLY budou 13. ledna 2003 uvádět tříhodinovou událost ze SHRINE AUDITORIA v Los Angeles. Sharon, která trpí rakovinným onemocněním, uvedla, že se chystají dát slavnostní ceremonii úplně jinou tvář. Pokud jde o jejich show, chce rodina podle Sharon splnit závazek na 20 epizod, který byl po první sezóně sjednán se stanicí MTV. Znamenalo by to 10 epizod pro nynější a deset pro příští sezónu.

---

PETTY KRITIZUJE NENASYTNÉ HUDEBNÍ MAGNÁTY

5. 11. 2002
Obrázek: PETTY KRITIZUJE NENASYTNÉ HUDEBNÍ MAGNÁTY

TOM PETTY varuje nenasytné hudební magnáty, že pokud nesníží ceny cédéček, nikdy nedokáží bojovat proti jejich nelegálnímu kopírování. Rocker tvrdí, že je "rozčílen" cenami nových alb v obchodech kolem 18 dolarů, a naprosto chápe fanoušky, že hledají levnější cesty, jak si poslechnout své oblíbené hity. Říká k tomu: "Je to legrační, jak je hudební průmysl naštvaný na internet a další nelegální způsoby kopírování cédéček. Lidé hudbu kradou, protože si nemohou dovolit ji kupovat. Neobhajuji stahování hudby zdarma, ale chápu to. Kdyby se ceny cédéček vrátily na 8,98 dolarů, hodně problémů by se vyřešilo." Petty chápe i skupiny jako THE WHITE STRIPES, které se bouří proti hudebním bossům kvůli cenám cédéček. Vysvětluje: "The White Stripes prodávají alba za 9,99 dolaru a všichni z toho mají slušný podíl - je to způsob, jak postavit hudební průmysl na nohy."

---

JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

5. 11. 2002
Obrázek: JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

MICK JAGGER uzavírá s přibývajícím věkem čím dál velkorysejší realitní obchody - koupil si část Měsíce. Frontman skupiny ROLLING STONES si za 30 dolarů koupil malý kousek pozemku na Měsíci a jeho novým sousedem je režisér HVĚZDNÝCH VÁLEK, GEORGE LUCAS. Pozemky na Měsíci rozprodává americký podnikatel DENNIS HOPE, který tvrdí, že mu patří rozsáhlé pozemky ve sluneční soustavě poté, co objevil skulinu ve smlouvě OSN o vesmíru, která zakazuje státům, ale nikoli jednotlivcům, vlastnictví planet. Za posledních pár let se mu podařilo rozprodat již 280 milionů akrů pozemků na Měsíci a na Marsu - kupují je většinou celebrity jako MEG RYANOVÁ, TOM CRUISE a TOM HANKS.

---

LENNONOVA POZŮSTALOST V AUKCI

5. 11. 2002
Obrázek: LENNONOVA POZŮSTALOST V AUKCI

Nahrávky písniček, které JOHN LENNON zpíval své nevlastní dceři KYOKO, jsou součástí aukce memorabilií skupiny BEATLES. Nahrávky, které natočil bývalý manžel YOKO ONO - TONY COX - v Dánsku v roce 1970, když Kyoko bylo šest let, a poprvé se setkala s Lennonem, se mají prodat za cenu mezi 90.000 a 120.000 dolary. Mluvčí aukční síně COOPER OWEN tvrdí, že nahrávky jsou velmi dojemné: "Jsou to skutečně osobní rodinné věci. Lennon se s ní od té doby neviděl a Yoko ji také několik let neviděla. Oba se museli hodně snažit a zvláště z Yoko to bylo cítit. Při poslechu vás mrazí v zádech." Mezi další předměty dražené v Londýně patří i ohromná mozaika "vševědoucího oka" sestavená z 17.000 kousků, kterou měl Lennon na dně svého bazénu v Kenwood House. Další majitelé domu mozaiku rozebrali a nechali zakopat na zahradě. Majitel domu, který přišel po nich, nechal mozaiku znovu vyhledat a vykopat a poté znovu sestavit, což trvalo celých šest let. Očekává se, že mozaika se prodá za cenu mezi 225.000 a 375.000 dolary.

---

HEATHER MÁ POTÍŽE S TĚHOTENSTVÍM

4. 11. 2002
Obrázek: HEATHER MÁ POTÍŽE S TĚHOTENSTVÍM

Manželka SIRA PAULA MCCARTNEYHO - HEATHER - měla již dvakrát mimoděložní těhotenství a nyní má obavu, že už nikdy nebude mít děti. Minulý týden to bývalá modelka prozradila v televizní show LARRYHO KINGA a svěřila se, že uvažuje o adopci. "Chtěla bych mít děti, ale po dvou rizikových těhotenstvích nevím, jestli to bude možné. Už nechci žádné další operace. Možná se uchýlím k adopci," uvedla. Podruhé Heather Laryho Kinga šokovala tím, že před kamerami odepnula svou protézu nohy a trvala na tom, aby si na zmíněnou protézu sáhnul.

---

FLEETWOOD MAC: MUZIKÁL

1. 11. 2002
Obrázek: FLEETWOOD MAC: MUZIKÁL

Z alba RUMORS skupiny FLEETWOOD MAC ze 70. let by měla na newyorské Broadwayi vzniknout nová show. Po úspěšném muzikálu MAMA MIA skupiny ABBA, nedávném zahájení WE WILL ROCK YOU v Londýně založeném na hudbě skupiny QUEEN a po nové produkci OUR HOUSE od MADNESS', by producenti rádi vdechli znovu život také písním skupiny Fleetwood Mac. Zatím se však nepodařilo vymyslet vhodný příběh, který by melodie mohly doprovázet. Vše nicméně nasvědčuje tomu, že budou využity pouze písně z alba RUMORS. O podobě nového muzikálu se zatím diskutuje.

---
Stránky: 1 185 368 552 713 714 715 716 717 718 719 735