Stránky: 1 193 386 578 747 748 749 750 751 752 753 770

OSBOURNEOVI SI ZAJISTILI SOUKROMÍ

12. 11. 2002
Obrázek: OSBOURNEOVI SI ZAJISTILI SOUKROMÍ

Rodina OSBOURNEOVÝCH sice vystavila své soukromí na pospas divákům televize MTV - ale dvacáté výročí svatby OZZYHO a SHARON hodlají oslavit přísně soukromě. Bývalý zpěvák skupiny BLACK SABBATH a jeho manželka/manažerka si zopakují svůj svatební slib po dvaceti letech letos na Silvestra (31. 12. 2002) v hotelu BEVERLY HILLS v Kalifornii. Všichni zaměstnanci hotelu museli podepsat dvoustránkový slib důvěrnosti, který jim zakazuje jakkoliv diskutovat o Ozzym, Sharon, AIMEE, KELLY a JACKOVI jakýmkoliv způsobem, který by mohl "poškodit, zneuctít, zlehčit nebo způsobit negativní pohled na pověst, charakter nebo kariéru jakéhokoli člena rodiny Osbourneových." Smlouva také zahrnuje pokutu 1 milion dolarů plus soudní výlohy v případě jejího porušení.

---

KID ROCK DOSTAL ZAPLACENO ZA TO, ŽE BUDE ZTICHA

12. 11. 2002
Obrázek: KID ROCK DOSTAL ZAPLACENO ZA TO, ŽE BUDE ZTICHA

KID ROCK vydělal balík za to, že nezpíval. Na charitativní aukci ve prospěch nadace NEW YORK RESTORATION PROJECT (23. 10. 2002) Rock nabídl, že zazpívá "drsné písničky o sexu, pokud děti opustí místnost" a pokud mu někdo zaplatí 10.000 dolarů. Podle časopisu IN TOUCH mu jeden byznysman nabídl 15.000 dolarů, za to, že zpívat nebude. Zpěvák hitu BAWITDABA, který je zasnoubený s PAMELOU ANDERSONOVOU, hbitě odpověděl, "A co takhle 30.000?" Byznysman okamžitě souhlasil a zaplatil pod podmínkou, že zůstane v anonymitě.

---

COLLINS SI VYPLATIL ODSTUPNÉ

12. 11. 2002
Obrázek: COLLINS SI VYPLATIL ODSTUPNÉ

PHIL COLLINS si nechal vyplatit masivní odstupné ve výši 37,5 milionu dolarů ze své vlastní společnosti - přestože společnost je 39 milionů dolarů v dluhu. Společnost PHILIP COLLINS LTD. dluží více než 60,5 milionů dolarů na daních, ale Collins trval na výplatě peněz jako tantiém za svůj singl YOU'LL BE IN MY HEART. Singl byl vydán v roce 1999, ale přestože získal Oscara jako titulní melodie filmu TARZAN, v britské hitparádě nikdy nebyl výše než na 17. místě.

---

AIMEE OSBOURNEOVÁ ČEKÁ OD RODIČŮ VĚTŠÍ DISKRÉTNOST

11. 11. 2002

Uzavřená dcera OZZYHO OSBOURNEA - AIMEE (19) - žádá své rodiče, aby přestali dělat z otcova pití veřejnou záležitost, protože se za nepříjemnou pravdu musí stydět. Nadějná zpěvačka, která se odmítla podílet na rodinné reality show THE OSBOURNES stanice MTV, je teď vystavena posměškům svých známých a byla by ráda, kdyby si alespoň některé problémy nechala rodina pro sebe. Lidé se jí pak ptají třeba na to, jestli její otec opravdu nechal mezi diváky kolovat kbelík, do něhož měli všichni plivnout a on to pak vypil. Podle Aimee se rodina během uplynulých dvou let dost změnila, což pozoruje při každém sledování jejich show. "Když jsme byli mladší, byli na nás mnohem přísnější, pokud jde o sprostá slova. Vyrůstali jsme v Anglii a v anglické škole letíte, když řeknete třeba jen 'Krucinál,'" uvedla Aimee.

---

BONO MÁ RÁD AFRICKOU ANONYMITU

11. 11. 2002
Obrázek: BONO MÁ RÁD AFRICKOU ANONYMITU

BONOVI ze skupiny U2 se líbí charitativní cesty do Afriky hlavně proto, že při nich může zapomenout, že je členem jedné z nejslavnějších rockových kapel světa. Bono, skutečným jménem PAUL HEWSON, tu vede kampaň za povědomí o onemocnění AIDS a upozorňuje na problémy zadluženosti, které má mnoho zemí tohoto kontinentu. Bono se tu přitom navíc může pohybovat jako zcela anonymní osoba. Totéž si může prý dovolit snad už jen v rodném Dublinu, kde se stýká stále s týmiž lidmi a chodí na stále stejná místa, takže si ho místní už ani nevšímají. Pokud jde o virus HIV v Africe, Bono k němu uvedl: "V Londýně nebo v New Yorku s tím můžete žít, protože máte jednoduše přístup k lékům. Ale v Africe umřete, protože tam léky nejsou. Podle mne je to nepřijatelné a lidé by proto měli vyjít do ulic."

---

BOHEMIAN RHAPSODY - NEJVĚTŠÍ BRITSKÝ HIT

11. 11. 2002
Obrázek: BOHEMIAN RHAPSODY - NEJVĚTŠÍ BRITSKÝ HIT

Klasický singl skupiny QUEEN - BOHEMIAN RHAPSODY - byl zvolen nejlepší britskou nahrávkou za posledních padesát let. Skladba, která se vyšplhala na špici hitparády v roce 1975, a znovu pak v roce 1991 - po smrti zpěváka FREDDIEHO MERCURYHO, překonala dokonce IMAGINE JOHNA LENNONA a HEY JUDE od THE BEATLES, které skončily v oficiálním hlasování THE OFFICIAL U.K. CHARTS COMPANY na druhém a třetím místě. Do první pětky se dostali také SIMON a GARFUNKEL se svým BRIDGE OVER TROUBLED WATER a další bývalý člen skupiny BEATLES, GEORGE HARRISON, s písní MY SWEET LORD. O pořadí rozhodlo 190.000 internetových hlasů.

---

ZZ BUS

11. 11. 2002
Obrázek: ZZ BUS

Image

1. Toto je náš ZZ Bus těsně před odjezdem směrem na Brno. Připili jsme si sektem a snědli kopec chlebíčků od posluchače Petra Mikulky a vyrazili jsme.

2. V ZZ Buse jsme se věnovali především plzeňskému pivečku. Toto je část piva, které se nám podařilo vypít na cestě do Brna. V zavazadlovém prostoru se zatím chladily další plechovky na zpáteční cestu. Všechny jsme je prohnali trávícím traktem.

3. Když teče pivo dovnitř, musí také ven. Během cesty do Brna jsme museli udělat celkem šest "čůracích zastávek". Každé ohlášení takové zastávky se setkalo s nadšeným přijetím.

4. Tak to jsme my. Kdo chybí?

5. Tak tady už bychom měli být kompletní. Libová parta, co říkáte?

6. V autobuse bylo veselo. Pustili jsme si videokazetu s koncertem Deep Purple a bylo nám fajn. Před Brnem už bylo osazenstvo ZZ Busu díky plzeňskému pivku v tak dobré náladě, že hlasitě povzbuzovalo Párply na obrazovce a závěrečnou Smoke On The Water jsme si zazpívali s Gillanem úplně všichni.

7. Určitě uhádnete, co nám kromě Dustyho, Billyho a Franka leželo na srdci.

8. Skamarádili jsme se. Je vám doufám jasné, že to byl povedený výlet.

---

OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

8. 11. 2002
Obrázek: OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

OZZY OSBOURNE se ve středu (6. 11. 2002) v americké televizi rozbrečel, když si vzpomněl na okamžik, kdy se dozvěděl o tom, že má jeho žena SHARON rakovinu. Rocker a jeho rodina souhlasili s rozhovorem pro zvláštní pořad americké televize o rodině Osbourneových. Zatímco se Sharon tvářila během rozhovoru pozitivně, na Ozzyho to bylo příliš. Na otázku, zda má z manželčiny nemoci strach odpověděl: "Nemám strach, naplňuje mě to přímo hrůzou. Ona je můj pilíř a moje naděje." Se slovy, že horší věc už jeho rodinu nemohla potkat, začal vzlykat. Manželka i moderátorka BARBARA WALTERSOVÁ se ho snažili utěšovat. V jiné části rozhovoru Osbourneova dcera KELLY přiznala, že by bez matky nemohla rodina vůbec fungovat. V případě matčiny smrti by Kelly dokonce uvažovala o sebevraždě.
OZZY se začal znovu potýkat s drogami a alkoholem - a zatím mu to příliš nejde. Rockerova manželka a manažerka SHARON předevčírem (6. 11. 2002) ve zmíněném americkém televizním pořadu sdělila moderátorce BARBAŘE WALTERSOVÉ, že Ozzyho nejistota mu ničí život. Zda se Ozzymu podaří démony v sobě potlačit, nedokáže Sharon říct. Rocker často propadá pocitům, že za nic nestojí a že je zbytečný. Jedno pozitivum by tu však bylo - Ozzy už nebere tvrdé drogy. Užívá antidepresiva, protože trpí hroznými úzkostmi. Jde tedy pouze o drogy, které má na lékařský předpis. V 70. a 80. letech to s Ozzym a tvrdými drogami bylo mnohem horší.

---

QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

7. 11. 2002
Obrázek: QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

Písně skupiny QUEEN se díky jednomu britskému skladateli dočkají přepracování do klasické podoby. WE WILL ROCK YOU, BOHEMIAN RHAPSODY a WE ARE THE CHAMPIONS jsou mezi třinácti písněmi, jimiž se inspiroval TOLGA KASHIF ve svém orchestrálním a sborovém provedení THE QUEEN SYMPHONY. Není to poprvé, co se Kashif uchýlil pro inspiraci do světa populární hudby. V minulosti pracoval s hvězdami jako jsou ELTON JOHN, DAVID BOWIE či BONO z U2. Symfonie měla premiéru včera (6. 11. 2002) v londýnské ROYAL FESTIVAL HALL. Kytarista skupiny QUEEN BRIAN MAY uvedl: "Každý, kdo očekává písničky Queen v orchestrální úpravě, zažije šok." Všichni zbývající členové Queen - May, bubeník ROGER TAYLOR a baskytarista JOHN DEACON se včerejší premiéry zúčastnili. Není to poprvé, co kapela od smrti FREDDIEHO MERCURYHO v roce 1991 okusila chu? úspěchu - ve West Endu se uvádí muzikál s jejich písněmi, nazvaný WE WILL ROCK YOU.

---

SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

7. 11. 2002
Obrázek: SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

BRUCE SPRINGSTEEN byl včera (6. 11. 2002) nucen odložit své vystoupení v texaském Austinu, nebo? jeho saxofonista CLARENCE CLEMONS (60) byl převezen do nemocnice s nutností okamžité operace oka. Muzikant utrpěl za záhadných okolností poškození sítnice. Zrušená show bude přesunuta na březen příštího roku (2003).

---
Stránky: 1 193 386 578 747 748 749 750 751 752 753 770