Stránky: 1 193 386 578 759 760 761 762 763 764 765 770

KELLY OSBOURNEOVÁ MÁLEM ZABILA VLASTNÍHO BRATRA

23. 9. 2002
Obrázek: KELLY OSBOURNEOVÁ MÁLEM ZABILA VLASTNÍHO BRATRA

Bitky KELLY OSBOURNEOVÉ (17), dcery rockera OZZYHO, s mladším bratrem JACKEM bývaly prý tak drsné, že jej Kelly jednou málem zabila. Kelly, která se nedávno proslavila v reality show stanice MTV THE OSBOURNES, sama přiznává, že se jí rvačky s o rok mladším bratrem občas vymknou z ruky. "Jack mě jednou trefil kamenem do zad. Tak jsem ho po něm hodila taky a způsobila mu otevřenou ránu na hlavě. To bylo přede dvěma lety," vzpomíná Kelly. I dnes se sourozenci údajně perou denně a každý má převahu v něčem jiném. Zatímco Jack je fyzicky silnější, Kelly vítězí na celé čáře ve své prostořekosti. I přes to ale mají k sobě oba sourozenci velmi blízko a Kelly se k bratrovi dokonce chová ochranitelsky. Jack je totiž podle Kelly nejistý a ještě 'se hledá.'

---

EAGLE CHRÁNÍ SVÉ HNÍZDO

23. 9. 2002

DON HENLEY ze skupiny THE EAGLES chce okolí svého domu v Malibu v Kalifornii uchránit před novou výstavbou. Spojil proto síly s ekologickými aktivisty, aby společně zastavili plány na výstavbu prázdninových domů za mnoho miliónů dolarů. Ve čtvrtek (12. 9. 2002) na veřejném mítinku v Los Angeles naléhal na místní výbor, aby výstavbu v Malibu omezil. Jako majitel pozemku od roku 1974 Henley požaduje, aby výbor zastavil návrhy městské rady na rozsáhlou výstavbu podél pobřeží.

---

NERVÓZNÍ MCCARTNEY A WILSON

23. 9. 2002

PAULA MCCARTNEYHO a BRIANA WILSONA ze skupiny BEACH BOYS přišli ve středu (18. 9. 2002) do Hollywoodu podpořit CHUBBY CHECKER, DAVID SPADE a bývalá hvězda SEINFELDU, JULIA LOUISE DREYFUSOVÁ. hvězdy se spojily na druhém ročníku benefičního galakoncertu ADOPT-A-MINEFIELD a před společným uvedením hitu skupiny BEATLES LET IT BE a klasickou melodií BEACH BOYS, GOD ONLY KNOWS, jim údajně přímo tekly nervy. McCartney se svěřil, že se mu vystupováním s Wilsonem splnil velký sen, zatímco Wilson před vystoupením prozradil, že tak nervózní nebyl snad ještě nikdy v životě. V charitativní akci zaštítěné McCartneyho manželkou HEATHER MILLSOVOU se vybralo 750.000 dolarů.

---

ROLLING STONES V HBO

20. 9. 2002

THE ROLLING STONES jdou se svou hudbou za masami - zahrají svůj první živě přenášený koncert pro americkou televizi. Show, kterou bude vysílat televize HBO, se uskuteční v newyorské MADISON SQUARE GARDEN 18. ledna (2003) a bude součástí jejich současného turné LICKS.

---

KRAVITZ VYPRODÁVÁ SVŮJ DŮM

20. 9. 2002

LENNY KRAVITZ (38) se snaží prodat nábytek ze svého domu v New Orleans, který chce kompletně zrekonstruovat. Zpěvák nabízí přes 1.700 kusů starožitného nábytku a různých drobností na prodej veřejnosti. V aukci se objeví svícny, polštáře, židle, pohovky a zrcadla. MICHAEL DEGEORGE, nákupčí neworleanské galerie k tomu říká: "Myslím, že si z toho všeho ponechal asi tři věci." Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Mění celý styl, celou náladu domu. Všechno předělává. Střídá auta a střídá domy. Jeho život je jedna velká změna a rád své prostředí přizpůsobuje svému momentálnímu životu."

---

BONO ZAHRÁL NA KONCERTU ROLLING STONES

19. 9. 2002

Fanoušci ROLLING STONES byli překvapeni, když se na jejich koncertu v Chicagu (16. 9. 2002) objevil na jevišti jako host zpěvák U2 - BONO a překvapil fanoušky v hale ARAGON BALLROOM. Když se zničehonic objevil bez ohlášení na pódiu, odzpíval stounovský hit IT'S ONLY ROCK AND ROLL (BUT I LIKE IT), a zmizel. Bono do Chicaga přiletěl kvůli rozhovoru s královnou televizních talk show OPRAH WINFREYOVOU o jeho práci v kampani na pomoc zemím třetího světa.

---

KRITIKA INSPIRUJE SKUPINU COLDPLAY

19. 9. 2002

Když muž, který objevil skupinu OASIS, ALAN MCGEE, označil hudbu skupiny COLDPLAY jako "muziku špatného počasí", vzala to rocková čtveřice spíš jako inspiraci, než že by je to urazilo. Bývalý šéf společnosti CREATION RECORDS o skupině prohlásil, že "není dost rokenrolová", a také další kritici hodnotí jejich hudbu jako "sentimentálně ubrečenou" - zpěvák CHRIS MARTIN to všechno však bere jako výzvu, aby pochybovačům dokázali, jak se mýlí. Říká k tomu: "Víte co? Rád bych Alanu McGeemu potřásl rukou. Udělal dobře, že řekl, co si myslí. My vám ještě ukážeme."

---

BON JOVI SI UŽÍVALI VE STRIPTÝZOVÉM BARU

19. 9. 2002

Rockeři ze skupiny BON JOVI utratili 15.000 dolarů za noc v londýnském striptýzovém klubu. Zpěvák JON BON JOVI a kytarista RICHIE SAMBORA strávili ve čtvrtek (12. 9. 2002) 3,5 hodiny v klubu SPEARMINT RHINO. Ve V.I.P. sekci klubu hvězdy zaplatily 9.000 dolarů za taneční vystoupení krásek na jejich stole a dalších 6.000 utratily za nápoje. Richie, který je ženatý s televizní herečkou HEATHER LOCKLEAROVOU, si dopřál šestnáctkrát za sebou vystoupení svých favoritek JACKIE a PAMMIE. Zdroj z klubu k tomu říká: "Holky byly celé pryč, když přišli Bon Jovi. A jak noc ubíhala, bylo jasné, že rockerům se tam líbí také. Utráceli jako o život a Richie se opravdu bavil. Dvě dívky ho zaujaly a on je nechal tančit 16krát za sebou. To už by se mělo zapsat jako rekord."

---

HEROIN ZABIL DEE DEE RAMONEHO

19. 9. 2002

Punk-rocker DEE DEE RAMONE (50) zemřel na předávkování heroinem - potvrdil to nyní úřad soudního koronera. Basistu legendární skupiny THE RAMONES, vlastním jménem DOUGLASE GLENNA COLVINA, našla 5. června 2002 jeho žena VERA mrtvého v jeho domě. Mluvčí koronera DAVID CAMPBELL v úterý (17. 9. 2002) oznámil výsledek toxikologického rozboru krevního vzorku, získaného poté, co pitva odhalila smrtelné množství heroinu v jeho těle. Rocker zemřel pouhých 11 týdnů poté, co svět opustil i hlavní zpěvák skupiny JOEY RAMONE, který podlehl rakovině lymfatických žláz (15. 4. 2002). Dee Dee Ramone o svých problémech s drogami a alkoholem psal ve své autobiografické knize LOBOTOMY: SURVIVING THE RAMONES.

---

JOHN ENTWISTLE ZEMŘEL SE STRIPTÉRKOU V POSTELI

19. 9. 2002

Baskytarista skupiny THE WHO, JOHN ENTWISTLE, zemřel zfetovaný kokainem, opilý koňakem a v posteli se striptérkou - ale to není vše. Tanečnice, o kterou se jedná, ALISON ROWSEOVÁ, odhalila detaily z jejich sexuálních hrátek. Prozrazuje, že John měl speciální požadavky při každé jejich schůzce. Tanečnice měla na sobě mít bikiny v barvě britské vlajky, šestipalcové podpatky a měla předvést vystoupení na písničku kapely WHO BORIS THE SPIDER. Jeden z přátel Rowseové k tomu říká: "Byla hrdá na to, že ze všech holek, kterým mohl zavolat, si vždycky vybral ji. Volal jí vždycky hned, jak dorazil do města. Ali vždycky začínala jeho oblíbeným vystoupením na Borise. Říkala, že to Johna vždycky vzrušilo."

---
Stránky: 1 193 386 578 759 760 761 762 763 764 765 770