___________________________________________________________

 

 

"Exkluzívním dodavatelem nových talentů pro Naději Beatu je Bandzone.cz, největší databáze českých klubových kapel"Naděje Beatu má další vítěze!

1. místo CUPRUM 420 hlasů
2. místo REVERENDS 412 hlasů
3. místo NOBLE CROPS 388 hlasů

Cena "poroty" Kalumet -  Candy Meatworks

V úterý 19.6. mezi 19:00 - 20:00 se ve vysílání uslyšíte se zástupci vítězných kapel a se všemi oceněnými pak živě 26.6. na Večíreku finalistů v klubu Vagon na Národní třídě.


 

 

Aktuální kolo

Soutěžní pavouk

Přihláška

 

 Všichni naši milí muzikanti a bigbíťáci!

Soutěž méně známých a začínajících kapel pokračuje - máte-li chuť se zapojit, čtěte následující řádky:

Přihlásit se může každá česká rocková kapela (zahraniční členové kapely účast nevylučují), která nemá smlouvu s žádným vydavatelsvím. Zapojit se můžete, pokud na adresu Rádio Beat, Říčanská 3, 101 00 Praha 10 Vinohrady zašlete obálku nadepsanou Naděje Beatu.

Zásilka musí obsahovat vyplněnou přihlášku a CD s max. 5ti vlastními vybranými soutěžními písněmi. Přihlášku vyplňte celou, v případě např. neexistujících web stránek uveďte neexistují, kolonky nenechávejte prázdné. V případě většího počtu zájemců, než je

kapacita soutěže, nebude při zařazování do jednotlivých kol rozhodovat datum doručení, ale kvalita a osobitost kapely. O zařazení budou nadále rozhodovat autoři pořadu.

Soutěž má 6 základních kol, do každého z nich bude vybráno 5 kapel se dvěmi nahrávkami. V semifinálových kolech a ve finále kapela soutěží už pouze s jedinou písní - tou, která v kole základním dostane větší počet hlasů. Jména zařazených nebudou zveřejňována dopředu, tak aby na startovní čáře byly zachovány rovné podmínky. Do semifinále postupují vždy 3 kapely s největším počtem hlasů v pořadí, v jakém byly nasazeny. První semifinále tedy vznikne z devíti postupujích z prvních třech odvysílaných kol, doplňeno bude o jednu skupinu s "divokou kartou" poroty - tedy autorů pořadu. V případě že porota divokou kartu nevyužije, proběhne semifinále pouze s devíti postoupivšími. Ze dvou semfinálových kol postoupí vždy 5 kapel do jednoho kola finálového, které určí konečné pořadí.


Kalumet strýčka indiána
- tedy speciální ocenění autorů pořadu, bude udělováno jako vždy bez ohledu na výsledky.

Hlasování: probíhá pomocí SMS zaslaných na číslo 724 58 58 58. V základním kole bude hlasováno pro interpreta a jednu ze dvou písní, tvar SMS tedy bude následující: NADEJE(mezera)NAZEV KAPELY(mezera)ČISLO SONGU(bude uvedeno v tabulce nasazených). V semifinéle a finále bude hlasováno už pouze pro interpreta, tvar SMS tedy bude následující: NADEJE(mezera)NAZEV KAPELY. Hlasovat můžete začít vždy po skončení pořadu až do nedělní půlnoci před pořadem následujícím. Bude-li tento termín změněn např. státním svátkem, neočekávanou událostí apod., bude změna vždy včas zveřejněna ve vysílání a na této stránce. Z jednoho telefonního čísla bude jako platný brán v jednom kole pouze jeden hlas. SMS jsou zpracovávány automaticky, proto jako neplatné budou vyřazeny zprávy v nesprávném tvaru, stejně jako hlasy pro kapely zařazené do jiných kol.


Vítězové
:

Jak je již tradící, držitelé Kalumetu společně s kapelami které obsadili první, druhé a třetí místo, si zahrají na Koncertě Nadějí pořádaném v některém z pražských rockových klubů. Vítězná kapela dostane příležitost vystoupit na akcích pořádaných Radiem Beat .