14.2. Deep Purple - ČEZ Aréna, Pardubice
Kapela Deep Purple prodlužuje své evropské koncertní turné. Mezi klasickými kousky tak i nové skladby z aktuálního alba 'Now What?!' můžete slyšet 14. února v pardubické ČEZ Aréně.
Kapela Deep Purple prodlužuje své evropské koncertní turné. Mezi klasickými kousky tak i nové skladby z aktuálního alba 'Now What?!' můžete slyšet 14. února v pardubické ČEZ Aréně.
Když vydali Deep Purple v roce 2017 album Infinite a poté vyrazili na turné s názvem Long Goodbye, vypadalo to, že s ničím novým už nepřijdou. Koneckonců sami rockeři tvrdili, že se vlastně loučí, byť by ta rozlučka měla trvat třeba i řadu let.
Možná by bylo přesnější napsat, že už mají nachystáno. Víme jak se jmenuje, kdy vyjde i že Deep Purple se k nám zatím nechystají.
Kytarista Steve Morse se rozhodl definitivně opustit skupinu Deep Purple. Zpráva přišla asi čtyři měsíce poté, co oznámil, že si z osobních důvodů dá od kapely a koncertování pauzu.
Ne každý by se dopočítal výsledku rovnice, kterou Deep Purple ukázali. Chce to už vyšší vzdělání. A hodně vzpomínat. Anebo si počkat na vysvětlení, které přijde už brzy.
Sešla se nám tady pěkná hromádka lupenů na koncerty Iana Paice. Tak jsme si řekli, co takhle udělat si z toho celotýdenní zábavu? Ulovte si ho ve vysílání Beatu.
Deep Purple zveřejnili videoklip k nové skladbě „Arrogant Boy“, která je prvním singlem z připravovaného studiového alba SPLAT!. Novinka vyjde 3. července prostřednictvím earMUSIC.
Přestože nové album SPLAT! vyjde teprve 3. července, členové Deep Purple už diskutují o možnosti natočit jeho následovníka. V rozhovoru pro podcast Rockonteurs to prozradil bubeník Ian Paice.
27. října - Olomouc - Zimní stadion
Pražský koncert je za námi. A jak se líbil Beaťákům ? Tady je pár postřehů.
BILLY: Miluju Deep Purple od svych detskych let a to co vcera predvedli je narez jako krava!Gillan sice moc uz nezpiva a furt je to bigbit jako hovado!!!nejlepsi rockova kapela vsech dob!!!!!!!!!
HYNEK : Souhlasím,perfektně odvedená práce!Koncert hraný s nadšením a perfektně.Atmosféra úplně nej,bylo vidět,že hrají s chutí a souznění publika a Purplíků bylo až fantastické.Perfektní večer!
LIBORISTA: Deep Purple se mi v Praze moc líbili, je na nich vidět, že je to pořád baví a nedělají to jen pro prachy. Je úžasné, jak to staří pánové umějí rozbalit. Moraváci, máte se na co těšit!!!