Do Podkrkonoší dorazí John Cale
Český Woodstock vybubnovává: Do Podkrkonoší dorazí John Cale, ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground - oblíbené kapely náčelníka Václava Havla i Martina Magora Jirouse.
Český Woodstock vybubnovává: Do Podkrkonoší dorazí John Cale, ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground - oblíbené kapely náčelníka Václava Havla i Martina Magora Jirouse.
Po úspěšném tour k novému, již 11-tému řadovému, CD+LP „Sine Amore Nihil“, které vyšlo 1.11.2017 pod vydavatelstvím Krucipusk s.r.o. , ukončil frontman a zakladatel skupiny Krucipüsk Tomáš Hajíček spolupráci s dosavadními členy Jaroslavem Gabrielem, Vojtěchem Doudoua Jiřím Zikou.
21.5.2010 - SaSaZu, Praha
Americkou kapelu Black Rebel Motorcycle Club, která vystoupí 21. května v pražském klubu SaSaZu, doprovodí dokonce dvě předkapely: američtí Spindrift a čeští The Pooh. Sedmičlenní Spindrift míchají hudbu jako ze starých spaghetti western filmů s moderním psychedelickým rockem typu The Dandy Warhols či Brian Jonestown Massacre.
Výsledek zní "jako to, co by slyšel člověk při halucinogenním výletu do pouště."
další informace v článku
Legendy trash metalu opět v České republice, tentokrát se představí českému publiku v pardubické enteria areně!
A přitom získat JI - je tak snadné!!!
Napiš si o ni Radce. Pošle ji poštou. Máš-li ovšem cestu okolo a chceš se u nás zastavit třeba i na kus řeči - pak si můžeš samolepky vyzvednout na Vinohradech, Říčanská 3, nebo samolepky seženeš taky u našich kámošů a kámošek v restauraci Bílá Vrána v Lázních Bohdaneč a nově taky v Music Shopu v podloubí v Pražské ulici v Liberci.
Těch 30% nám vyšlo z ankety, kterou jsme minulý týden dělali na těchto stránkách. Průzkum na který odpovědělo celkem 1049 posluchačů taky odhalil, že 20% odpovídajících Beaťáků auto vůbec nemá. To ale není důvod - nemít samolepku Beatu. Někteří ji vozí na kole (jako Pavel Malúš), jiní na batohu (jako Kachna) a Honza Tomek se svěřil, že ji má na slipech (... můžeme mu to věřit, nebo ne ....) a přemlouvali jsme Pepu Lábuse, ať si jednu nalepí na měchy od dud, ale nechtěl - má vzácný nástroj :o). Jinak beaťáci vozí samolepku téměř všude - na sekačce na trávu, na bagru, na kajaku, na psovi, na dítěti, na kočárku .... na všem co jede, plave, letí, plazí se, funí a nebo jen tak stojí.
Kdo nelepí s námi, lepí ....
Inspirativní fotodokumentaci najdete ZDE
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58, nebo pošlete mail na mou adresu honza@radiobeat.cz.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ... (Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58.)... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)