Beatles v Kotvě
Beatles zazní 30.ledna 2019 nad vchodem do obchodního domu Kotva v Praze. V podání tří českých kapel tu zazní písně legendárních "brouků" na výjimečném koncertě na markýze hlavního vchodu do obchodního centra.
Beatles zazní 30.ledna 2019 nad vchodem do obchodního domu Kotva v Praze. V podání tří českých kapel tu zazní písně legendárních "brouků" na výjimečném koncertě na markýze hlavního vchodu do obchodního centra.
Je to už 35 let, co skupina Whitesnake získala svojí první “platinu” za desku “Slide It In”. Všichni příznivci této formace si výročí mohou připomenout v opravdu velkém stylu. Na trh se totiž chystá obsáhlá kolekce s názvem “Slide It In’ 35th Anniversary Edition”
První studiovka Sammyho Hagara a jeho skupiny “The Circle” s názvem “The Space Between” vyjde 10. května. Už nyní je ale možné si ji objednat prostřednictvím oficiálních webovek. První singl z desky si můžete pustit dole a najdete tam i termíny koncertů.
Po dlouhých třech letech se skupúina sester Wilsonových vrací na velká pódia. A bude to opravdu velká show. Heart totiž vyrážejí na turné, jehož sespolu s nimi zúčastní také Joan Jett a Sheryl Crow. Vstupenky na koncertní šňůru, která čítá zatím 39 vystoupení, půjdou do prodeje už tento pátek.
Koncertní šňůra s názvem Journey Through Time odstartovala o uplynulém víkendu dvěma koncerty. V pátek zahráli v Rancheria Casino v Jacksonu v Kalifornii a poté v sobotu v divadle Fox v Oaklandu. Video i setlist koncertů najdete dole.
Není mnoho významných kapel, které by do České republiky ještě nikdy nezavítaly. Jednou z mála je jeden z nejdůležitějších amerických bandů žánru hard & heavy - bostonští Godsmack. Ale i toto bílé místo na naší koncertní mapě záhy zmizí.
Kniha s názvem “Wandering the Face of the Earth” bude asi nejobsáhlejším dokumentárním materiálem, mapujícím koncertní dráhu skupiny. Od skromných začátků kapely z Toronta, kde hráli jako středoškolská kapela na gymnáziu, až po zaplněné stadiony po celém Světě.
Frontman skupiny Lynyrd Skynyrd Johnny Van Zant prozradil v nedávném rozhovoru několik podrobností o plánech. Tak například rockeři směřují k dalším koncertům rozlučkového turné, ze kterého by měl vzniknout koncertní film včetně dokumentu ze zákulisí.
V uplynulých dvou letech se napříč kontinenty uskutečnila celá řada koncertů, ve kterých vystupoval v hlavní roli hologram. Týká se to zejména fenomenálního zpěváka Ronnieho Jamese Dia. Letos dostanou prostor předvést své umění publiku další, už nežijící hvězdy - Roy Orbison a Buddy Holly.