Freddie by si Lamberta oblíbil
Roger Taylor, bubeník Queen, tvrdí, že s novým zpěvákem kapela v žádném případě nenahradí Freddie Mercuryho, ale přesto je přesvědčen, že by si Freddie zamiloval pěvecký styl Adama Lamberta.
Roger Taylor, bubeník Queen, tvrdí, že s novým zpěvákem kapela v žádném případě nenahradí Freddie Mercuryho, ale přesto je přesvědčen, že by si Freddie zamiloval pěvecký styl Adama Lamberta.
Pražšký koncert původně plánovaný na čtvrtek 13.11. do pražské O2 Areny se z důvodu náhlého onemocnění Lennyho Kravitze překládá na nový termín. Nové termíny koncertů a další informace budou oznámeny v nejbližší době. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Tímto se předem omlouváme za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení, pořadatelé.
Double power-trio ADRIAN BELEW - TONY LEVIN - PAT MASTELLOTO - MARKUS REUTER - TOBIAS RALPH - JULIE SLICK už tento pátek zahraje v Buchlovickém zámeckém areálu. Tony Levin si při tom všem zkoušení a přejíždění našel čas i na krátký rozhovor.
Pražský klub Roxy uvítá 11.září americkou progresivní rockovou skupinu Spock's Beard, která už více než dvacet let patří k tomu nejlepšímu, co tento styl nabízí. Kapela, která bývá přirovnávána např. ke Genesis nebo Yes, přijede do Prahy osobně představit své loňské album Brief Nocturnes And Dreamless Sleep.
Tipy a pozvánky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou, posílejte v pátek dopoledne do studia SMSkou na číslo 720 001 222.
Road movie z prostředí motorkářů, rockové hudby a sochařské komunity, slibuje nevšední příběh a stejně neobvyklou cestu k divákovi. Na pokračování. TEĎ JE TU DRUHÝ DÍL!
Tuzemští příznivci americké skupiny Rise Against si už mohou oddechnout. Jejich oblíbenci na ně nezapomněli a pro druhou část turné k letošní albové novince The Black Market si vyhradili jeden termín pro pražský koncert. Ten se uskuteční 9.června příštího roku v Incheba Areně, kterou kapela vyprodala již při svém posledním českém vystoupení na jaře 2012.
Cyklistická sezóna je v plném proudu a ani Radio Beat nezůstává v této kratochvíli pozadu. V našem kolektivu jsou tací, kteří, byť na to na první pohled nevypadají, jsou v cyklistickém sedle jako doma. Jedním z nich je i Vejvoďák, který se nechal ukecat, aby tento čtvrtek přijel na vysílání do radia na kole.
Zdeněk pojede do Berlína na U2. Lístky na vyprodaný koncert našel u kostela sv. Antonína v Ostravě – Kunčičkách. Tam se před 14. dny konal festival mezinárodní moderní křesťanské hudby Slezská lilie a před třemi lety se šířila zpráva, že právě na této akci zahrají i irští U2. Nakonec to sice neklaplo a Bono a spol. u nás koncertovali zatím jen jednou 14. srpna 1997.