Beatová pumpa v Liberci
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
Už zítra večer se brněnské Semilasso zaplní příznivci rockové muziky, tedy hlavně bíťáky, kteří se budou určitě skvěle bavit na devátém brněnském Beatfestu s podtitulem "Padesát plus". Co Vás tam čeká a nemine a v jakém pořadí se budou kapely na pódiu střídat, si přečtěte dole.
Je dohlasováno!!! 24. května se potkáme v Lokti nad Ohří na Party Radia Beat a spolu se skvělými muzikanty se naladíme na slavnostní ceremoniál Beatové síně slávy, který se bude konat o den později, 25. května. Díky Vašemu hlasování nás opět čeká neopakovatelný večírek.
V dubnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět vyráží do ulic a brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. Dnes jsme až do 17.00 v Brně v areálu společnosti ProEx 2000. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty. Aktuální fotky najdete v galerii dole
Celý únor se hlasovalo. Celý měsíc se o tom v hospodách debatovalo. Teď už je sečteno a nic se na tom nemůže změnit. Známe podobu letošní Beatové Síně Slávy.
Jen kousek od Hradce se rozkládají Holohlavy a také areál plný kovu a aut. Už loni jsme si ve společnosti Trotina Eko udělali moc pěkné dostaveníčko a protože to tam vás i nás hodně bavilo, letos si to zopakujeme. Zapište si do notýsků, že další letošní Beatová pumpa bude právě tam a to 10. června.