25.2. Brněnský Beatfest - Brno, KC Semilasso
Hudební vydavatelství FT RECORDS & RADIO BEAT si Vás dovolují pozvat na koncert 17. BRNĚNSKÝ BEATFEST 2026 - ROMAN DRAGOUN 70
Hudební vydavatelství FT RECORDS & RADIO BEAT si Vás dovolují pozvat na koncert 17. BRNĚNSKÝ BEATFEST 2026 - ROMAN DRAGOUN 70
Korn, jedna z nejvlivnějších kapel současné heavy metalové scény, se v rámci svého turné EURO TOUR 2026 vrací do Prahy. Vystoupí 16. listopadu 2026 v O2 areně. V rámci večera vystoupí také speciální hosté Architects a Pixel Grip.
Flotsam and Jetsam v pátek 5.6. 2026, ve 14 hodin SEČ odtajnili a obratem zveřejnili své aktuální evropské turné „Rats In The Temple – WINTER TOUR 2026“. Jednou ze zastávek bude i Vánoční Barča Aleše Brichty - 17.12.2026!!
Legenda světového rocku Bryan Adams se 13. prosince 2026 vrátí do pražské O2 arena. Kanadský hudebník, který už více než čtyři dekády vyprodává haly napříč kontinenty a boduje na vrcholech hitparád ve více než čtyřiceti zemích, přiveze turné Roll With The Punches.
Americká superskupina Hollywood Vampires, ve které hrají Johnny Depp, Alice Cooper, Joe Perry a Tommy Henriksen, dorazí 6. září 2026 do pražské Sportovní haly Fortuna. Projekt vznikl jako pocta rockovým ikonám 70. let a naživo přináší energickou kombinaci vlastních skladeb i legendárních hitů umělců, jako jsou John Lennon, Led Zeppelin, The Who nebo The Doors.
Německá metalová legenda Accept oznámila vydání speciálního výročního alba „Teutonic Titans 1976–2026“, kterým oslaví padesát let existence. Deska vyjde 4. září 2026 u vydavatelství Napalm Records.
Ahojky mé rádio,
tož u nás v Bohdanči v sobotu opět po roce proběhla vaše Rocková Pípa rádia Beat a já za sebe, celou Bílou Vránu i spoustu známých i neznámých Beaťáků můžu říct, že to bylo moc fajn a možná ještě
lepčí něž loni, uvolněná atmosféra, lidi si užívali konce prázdnin, příjemného večera i letního počasí, bumbali svijanské pivečko, když došlo - poměrně brzo stejně jako v Praze na zahradě Beatu,
tak nikdo neprudil - lidově řečeno, a většina přišla opravdu za muzikou a za akcí rádia Beat, nejen za tím pivkem grátis, a to je dobře, tak tedy účel byl splněn :).
Před začátkem Pípy zahrála kapela GambaBluesBand, přeloučsko-čáslavská bluesrocková partička, vesměs kamarádi a ´staří pardálové´, hrající převzatý i nějaký ten vlastní repertoár, a navodila tu
správnou atmosféru letního večera, setkání a pokecu s kamarády u dobré muziky a dobrého moku. Gambě za Vránu díky !
Tak se mějte všichni moc fajn, přeju všem příjemný konec prázdnin a hezký podzim, a doufám, že si to zase příští sezónu zopáknem ! :)
Z Východu Vás zdraví
Andy
Milé máničky, drazí punkové, rockeři.
Vzhledem k tomu, že jsem porodil nové CD "ŽIVÁ VODA" a křest plánuji až na konec tohoto roku, chci Vás pozvat na "polotajně oslavný koncert k porodu tohoto céda". Bude se konat 29.6. v rockovém klubu Matrix, kde tenhle nový repertoár z cd živě přehrajeme.
CD "ŽIVÁ VODA" je v prodeji teprve tři týdny a je mým devátým sólovým albem. Najdete na něm 12 skladeb a navíc jeden radio edit, od předešlého alba se liší tím, že byly eliminovány (až na jedinou vyjímku) sekvencery i klávesové nástroje.
Je to sevřené rockové album, které je skladatelsky posunuto ke kořenům kytarové rockové hudby, bez zbytečných příkras. Tedy kralují v něm jednoznačně energie a hardrockový - syrový zvuk.
Album bylo nahrané v obsazení Vilém Čok - zpěv, Pavel Marcel - kytary, Milan Libich - baskytara a Jan Podzimek - bicí. Informace o CD a kapele najdete na www.vilemcok.com