Tate pojmenoval svůj band
Už jsme psali o tom, že název Queensryche vysoudil zbytek kapely, zatímco 'odešlý' frontman Geoff Tate po skončení svého 'Queensryche "farewell" tour' musí svůj band přejmenovat. Limit mu vyprší na konci srpna.
Už jsme psali o tom, že název Queensryche vysoudil zbytek kapely, zatímco 'odešlý' frontman Geoff Tate po skončení svého 'Queensryche "farewell" tour' musí svůj band přejmenovat. Limit mu vyprší na konci srpna.
Hned dva koncerty Dona Aireyho, klávesáka slaných Deep Purple nás letos čekají. Don i se svým Bandem plným skvělých hudebníků zavítá postupně do Zlína, den poté se objeví také na koncertě v Praze.
Oldřich Veselý - rockový zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje, všestranný a renesanční umělec, bývalý člen Blue Effect a Synkop 61 vydává po několikaleté odmlce desku s názvem Restart. Třináct skladeb, které nahrával se svou kapelou €-band ve studiích v Brně a v Praze ve spolupráci s takovými osobnostmi jako Vlasta Třešňák nebo Pavel Vrba, bude možno na hudebních pultech zakoupit od poloviny srpna 2011.
Veterán Graham Bonnet svolal své stálé spoluhráče a také hromadu slavných hostů, aby mohl natočit novou nahrávku. Ta vyjde už 13. května.
28. 5. 2009 Retro Music Hall, Praha
Nyní konečně živě v Praze. Současné složení: Manfred Mann-klávesy a doprovodný zpěv Mick Rogers - kytara a zpěv Noel Mccalla - zpěv Steve Kinch - baskytara Geoff Dunn - bicí Tato legendární kapela (nejdříve v roce 1961 vznikla pod názvem Chapter One první sestava, ta se postupným vývojem a změnami členů přetvořila a následně v roce 1971 vznikla kapela Manfred Mann´s Earth Band) ovlivněná v počátcích jazzem a jazz rockem působí na bigbitovém poli skoro neuvěřitelných 50 let. Jen
27. května, Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou
Info o vtsupenkách a koncertu naleznete na www.rampaklub.cz , nebo na tel. 775 580 381. O lístky se bude bojovat i na Beatu!
Koncert excelentního amerického bluesového kytaristy a zpěváka, který byl časopisem Guitar Players vyhlášen nejlepším bluesovým kytaristou pro rok 2007 a 2008. www.jbonamassa.com
Ve středu 27. května vystoupí v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou jeden z nejtalentovanějších a nejuznávanějších bluesových kytaristů, jehož předchází uznání od takových mistrů jako je B.B.King či Buddy Guy, a je srovnáván s veličinami blues Jeff Beckem a S.R. Vaughanem - americký bluesový kytarista a zpěvák Joe Bonamassa.
Již po třetí v letošním roce se k nám vrací fenomenální baskytarista MARCO MENDOZA, člen superskupiny THE DEAD DAISIES ( v minulosti též WHITESNAKE, THIN LIZZY, TED NUGENT, BLUE MURDER aj.). Tentokrát je to s jeho sólovým projektem, stejně jako na začátku tohoto roku.