Aerosmith se rozloučí v lednu
Kapela Aerosmith oznámila svůj konec a také poslední koncerty. Poslední ze čtyřiceti vystoupení se odehraje 26. ledna v Montrealu.
Kapela Aerosmith oznámila svůj konec a také poslední koncerty. Poslední ze čtyřiceti vystoupení se odehraje 26. ledna v Montrealu.
Kapela W.A.S.P., resp. Její frontman Blackie Lawless se potýká se zdravotními problémy. Rozjeté turné po Evropě dokončí, ale bude u toho muset sedět.
Leo Lyons, britská rocková legenda, hráč na basovou kytaru a bývalý člen Ten Years After se vrací do České Republiky, aby zde odehrál tři exkluzivní koncerty.
Měla to být jen krátká pauza, jenže zdravotní problémy Stevena Tylera jsou závažnější, než se zdálo. Celé naplánované turné Aerosmith se překládá na příští rok.
Ikonická americká rocková kapela The Smashing Pumpkins se po pěti letech vrací do Prahy, aby u českých fanoušků znovu oživila své nezapomenutelné melodie.
Slovo UŽ je důležité, protože sama kapela neměla na začátku všeho vůbec v plánu točit nové album. Nakonec se vše změnilo s přechodem pod novou vydávající společnost. V roce 2025 se těšme na novou muziku.
Je to splněný sen, řekla Lzzy Hale, na nabídku zahrát si s kapelou Skid Row. Na podiu se prý nebude vůbec šetřit, nechá tam klidně i něco vlastní krve, když to bude třeba.
On to tedy vpravdě nebyl jen víkend 11. a 12. května, kdy proběhly očekávané koncerty, ale kapela se v pražských Letňanech opět po dvou letech již pár dní před tím připravovala na pátou etapu svého stadionového turné, na které se průběžně nachází již od roku 2019.
A to je zatraceně dobře! Dlouho o něm nebylo slyšet, dlouho se držel stranou a teď se ukázal ve vší parádě na koncertu Black Crowes. Co je nejlepší, také tam zazpíval.