Slash v Kanadě
Kytarista Slash (VELVET REVOLVER, ex-GUNS N' ROSES) přijel do Toronta na akci 'Slacker Canadian Music Week'. 23. března se nejdříve zúčastnil setkání v hotelu Fairmont Royal York a později večer pak zakoncertoval v divadle Phoenix.
Kytarista Slash (VELVET REVOLVER, ex-GUNS N' ROSES) přijel do Toronta na akci 'Slacker Canadian Music Week'. 23. března se nejdříve zúčastnil setkání v hotelu Fairmont Royal York a později večer pak zakoncertoval v divadle Phoenix.
A nebyl v tom sám. Tři dny před vydáním své sólové desky "Sweetzerland Manifesto" si na pódium The Roxy Theatre v západním Hollywoodu pozval celou řadu zajímavých hostů, kteří si s ním zajamovali.
Lemmyho parta má své logo na dresech desetiletých hochů hrajících za klub Greenbank v městě Lincoln na východě Anglie. Komu by se to nelíbilo. Finta je v tom, že manažer klubu Gary Weight se s Lemmym už nějaký pátek zná. Né tedy z fotbalu, ale z hudební branže, protože Weight dělal managera třeba skupině Stranglers. Jeho synek Charlie pak v teamu hraje. Gary slavnému kamarádovi zavolal a ten byl z nápadu nadšený: "S Lemmym se znám už roky a ...