ReLoad vyjde v ReEdici 2026
Metallica pokračuje v rozsáhlé reedici svého katalogu. Nejnověji oznámila remasterované vydání alba ReLoad, které vyjde 26. června 2026 v několika formátech včetně limitovaného deluxe box setu.
Metallica pokračuje v rozsáhlé reedici svého katalogu. Nejnověji oznámila remasterované vydání alba ReLoad, které vyjde 26. června 2026 v několika formátech včetně limitovaného deluxe box setu.
Festival Metronome Prague 2026 přinesl během tří dnů pestrou přehlídku domácích i světových hvězd, vrcholem letošního ročníku však bezpochyby byla vystoupení dvou mimořádných osobností světové hudební scény.
5. 5. 2009. 20.00 hod., PRAHA-Retro Music Hall,Francouzská 4
Vstupné 550,-Kč
Info a vstupenky-ag.Ozzy a potkan,tel.603 531 943,e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz20. 6. 2009., 20.00 hod.,PRAHA-Retro Music Hall,Francouzská 4
Vstupné 550,-Kč
Y&T-čelní představitelé amerického melodického hard rocku se představí při své české koncertní premiéře v pražském Retro Music Hall!
Sanfranciské kvarteto Y&T v čele se zakládajícím členem a hlavním mozkem kapely,kytaristou Davem Menikettim se po svém již nečekaném comebacku chystá do Evropy na prestižní rockové festivaly(Bang Your Head)i svá samostatná vystoupení.
Info a vstupenky-ag.Ozzy a potkan,tel.603 531 943,e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz
Předprodej vstupenek též v sítích www.ticketpro.cz,www.ticketstream.cz,www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz
SOBOTA 8.5.2010
Ústí n/ Labem, restaurace Žumpa - ROCKOVÁ PÍPA RADIA BEAT, 19:00
Lázně Toušeň - HOUPACÍ KŮŇ ( 20 )
Horažďovice, kulturní dům: Parkán (21)
Losiná, koupaliště: Spirála (20)
Plzeň - House of Blues: Playback (21)
Plzeň - Pod lampou: Interitus, Hysteria, Fenris, Second Chance (20)
NEDĚLE 9.5.2010
Plzeň - Pivovarský dvůr Purkmistr: Laco Deczi & Celula New York (USA) (18)
Tradiční Beatová pumpa se vrací do Plzně. Sejdeme se 11.5. na tradičním místě v Harley-Davidson Plzeň. Program bude více než bohatý! Doražte si natankovat nejen skvělou muziku.
Tradiční Beatový dvojden proběhne v Lokti nad Ohří 22. a 23. května. Společně oslavíme narozeniny Ondřeje Hejmy, oslavíme legendy tuzemského bigbítu, které uvedeme do Beatové síně slávy a vychunáme si i koncerty jejich hostů.
23.4.2011.20.00 hod.,PRAHA-Exit Chmelnice
Další ikona amerického jižanského rocku míří do Prahy! Blackfoot po dlouhých letech vyráží na evropské turné a poprvé v historii zahrají také v Česku! Jižanské vlajky tentokrát zavlají v pražském
klubu Exit Chmelnice v sobotu 23.4.2011. Kapela Blackfoot pochází z floridského Jacksonville,známé to líhně
jižanských kapel světového formátu(Lynyrd Skynyrd, Molly Hatchet).Všichni původní členové(Walker,Medlocke,Hargrett,Spires) jsou indiánského
původu a jméno svého kmene Blackfoot použijí i pro název kapely.......