TOTEM´S“ v pondělí 18. 7. od 20:00 na Střeláku
Kapela "TOTEM´S" vystoupí v pondělí 18. 7. od 20:00 na Střeleckém ostrově v Praze. V případě špatného počasí bude akce přemístěna do Malostranské besedy. Jako host zahraje nová skupina "PAJÁDA."
Kapela "TOTEM´S" vystoupí v pondělí 18. 7. od 20:00 na Střeleckém ostrově v Praze. V případě špatného počasí bude akce přemístěna do Malostranské besedy. Jako host zahraje nová skupina "PAJÁDA."
Neodolatelná nabídka od Páji Táboříkové (firemní hráč Mapex)
Ahoj a dobrého dne,
otevírám soukromé lekce hry na bicí soupravu.
V první řadě by měly otevírat cestu do světa hudby mladým dívkám. Ve světě je mnoho vynikajících, vyhledávaných bubenic, tak proč nerozšířit jejich řady i o české zástupkyně. Ženský element, půvab a smýšlení v hudebních představách jsou pro umění stejně důležité, jako souznění ženy a muže ve vztahu partnerském.
Dívky, nebojte se a najděte si lásku právě v kořenech hudby, v bicích nástrojích! Ale nebojte se ani vy, mladí kluci, vám jsou v případě zájmu brány otevřeny také!
Kapela Pearl Jam v Praze nehrála poprvé, ale po pondělním koncertu, který ve mně pořád doznívá, doufám, že ani ne naposled. Tak silnou a výbornou atmosféru nezažije fanoušek každý den, natož v prostředí obrovské anonymně studené haly.
6.3. Brno - Semilasso (začátek 18h) První exkluzivní vystoupení muzikantů vybraných v anketě časopisu Rock&Pop a Radia Beat ČESKOSLOVENSKÁ SUPERSKUPINA.
Kdo zaváhal se vstupenkama, v příštím ročníku musí být rychlejší, protože letos je VYPRODÁNO! Vystoupí: Fleret + Kačes, Luboš Pospíšil + 5P, Folk Team + Miloš Makovský, Vladimír Mišík + ETC a hlavně Československá Supergroup - Střihavka, Pavlíček, Dragoun, Kulhánek, Meier, Hrubý.
V Praze se otevřel nový kulturní prostor. Zatímco přízemí nabízí kavárnu a bar s ojedinělým designem pod názvem 'Už jsme doma', o patro níže se skrývá malé unikátní bubenické muzeum a prostor pro koncerty a výstavy.
Slavnostní ceremoniál uvádění do 'Beatové síně slávy' letos proběhne 5. června v pražském divadle Hybernia. V rámci slavnostního programu vystoupí Flamengo, T4, Plastic People of the Universe a jako bonus 'Československá superskupina'.
Kytarista Yngwie Malmsteen říká, že hudební průmysl jako 'zlatý důl' zemřel. Tento stroj na peníze už není funkční, a právě to je příčina toho, že nastupující nové mladé kapely nemají šanci udělat průlom a uspět ve světovém měřítku.
O víkendu se uskutečnil první ze série výšlapů. Název zněl, zdolej Kolínskou boudu s Radiem Beat. A bylo to parádní i přes ne úplně dokonalé počasí. Mrkněte na fotky.
Poslední dva roky v jeho životě nebyly z těch nejveselejších. Přesto vše dokázal udržet v tajnosti, s nemocí se popral a vše prozradil až teď, když má veškerou léčbu za sebou. Je prý plný síly a chuti do další práce.